Süloğlu Belediyesinden Berberlere Malzeme Desteği

suloglu-belediyesinden-berberlere-malzeme-destegi

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran berberlere 10 parçadan oluşan ve günlük işlerinde kullanacakları malzemeleri vereceğini belirtti.
06 Mayıs 2020 Çarşamba 23:50

Koronavirüs salgını nedeniyle 22 Mart 2020 tarihinde kapanan berber ve kuaförlerin 11 Mayıs itibariyle sağlık kurallarına uygun bir şekilde açılacağının duyurulması sonrası Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet
Ormankıran berberlere 10 parçadan oluşan ve günlük işlerinde kullanacakları malzemeleri vereceğini belirtti.


Berberlerin yaklaşık 2 aydır kapalı olduğunu belirten Ormankıran yaptığı açıklamada;” berberlerimizin zor günler geçirdiklerini biliyoruz. İlçemiz ufak ama içerisinde yaşayan insanların yürekleri, sevgileri ve beraberlik duyguları o kadar kuvvetli ki bu zorlukları da hep birlikte el ele vererek atlatacağız. Süloğlu Belediyesi olarak ilçemizde bulunan berberlerimize 10 parçadan oluşan ve meslekleri gereği kullandıkları malzemeleri Cuma günü teslim edeceğiz. Bu 10 parça malzeme içerisinde tek kullanımlık havlu, tek kullanımlık tıraş örtüsü, şampuan seti, kolonya, jilet seti, traş sabunu, tek kullanımlık boyun bandı, maske, bone ve eldiven ile birlikte müşterilerinin de kullanacağı el dezenfektanı vereceğiz. Amacımız halkımızın ve berberlerimizin tedbirler kapsamında sağlığını korumak. Geçirdikleri zor günlerde bir nebze de olsa böyle katkı sunmak istedik. İnşallah bu virüs salgınından el birliği ile kurtulacağız. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz biraz daha sabırla ihtiyaç olmadıkça evlerinden çıkmamaları ve acil bir durumda bizlerden yardım talep etmeleridir. Ben değil biz dersek hep birlikte hareket edersek bu salgından kurtulmuş oluruz ”dedi.
 

Haber okunma sayısı: 9405

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ