YEREL HABER

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

ak-parti-kocaeli-milletvekili-ilyas-seker--10-ocak-calisan-gazeteciler-gununu-kutladi AK Parti Kocaeli Milletvekili, Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İlyas Şeker, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü vesilesi ile tüm gazetecilerin bu anlamlı gününü kutlayarak basın

Başkan Karaosmanoğlu, “Basın Milletimizin Sesidir”

baskan-karaosmanoglu-basin-milletimizin-sesidir Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu yayınladığı bir mesajla bütün basın mensuplarının ‘Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı

Kürümoğlu’ndan çalışan gazeteciler günü mesajı

kurumoglundan-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cenap Kürümoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Özcan basın mensuplarının ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’ nü kutladı

ozcan-basin-mensuplarinin--calisan-gazeteciler-gunu-nu-kutladi Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan, ‘’Çalışan Gazeteciler Günü’’ nedeniyle basın açıklama yaptı.

Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nden 10 Ocak Açıklaması…

yerel-basin-birligi-edirne-subesinden-10-ocak-aciklamasi Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Şube Başkanı Erdoğan Demir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaparak, tüm gazetecilerin 10

BAŞKAN GENÇER'DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

baskan-gencerden-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Kamil Saka’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

baskan-kamil-sakadan-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Saka, Gazetecilerle buluştu

baskan-saka-gazetecilerle-bulustu Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bölgede görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

2018 Kütahya’da Kültür ve Sanat Yılı Olacak

2018-kutahyada-kultur-ve-sanat-yili-olacak 2017 yılında düzenlediği 283 etkinlik ile adından söz ettiren Kütahya Belediyesi, 2018’de Anadolu’nun kültür sanat başkenti olmaya aday.

Ayvalık Belediyesi 2018 yılı ocak ayı ilk olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi

ayvalik-belediyesi-2018-yili-ocak-ayi-ilk-olagan-meclis-toplantisi-gerceklestirildi Ayvalık Belediyesi 2018 yılı ocak ayı ilk olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.

TEMA Vakfı 2017 yılının çevre olaylarını açıkladı

tema-vakfi-2017-yilinin-cevre-olaylarini-acikladi TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL , 2017 yılının çevre açısından iyi ve kötü olayları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Marmaraereğlisi İlçesinin Hizmet ve Yatırımları Değerlendirildi

marmaraereglisi-ilcesinin-hizmet-ve-yatirimlari-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Marmaraereğlisi Meclis Üyesi Doğan Özman ile bir araya geldi.

Öğrenciler ağaçlar ile kucaklaştı

ogrenciler-agaclar-ile-kucaklasti Büyükşehir Belediyesi ve Tema Vakfı ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje kapsamında öğrenciler kullar fidanlığında meşe palamudu tohumlarını toprak ile buluşturdu

Kağıt Müzesi’nde ‘’Bir Kent Bir Mekan’’ sergisi

kagit-muzesinde-bir-kent-bir-mekan-sergisi Büyükşehir Belediyesi Seka Kağıt Müzesi, Kocaeli Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen “Bir Kent Bir Mekan” adlı sergiye ev sahipliği yapıyor.

Çocukluk hayali gerçek oldu

cocukluk-hayali-gercek-oldu Çocukluk arkadaşları yıllar önce kurdukları hayallerini KO-MEK’ sayesinde gerçekleştirdiler

Patisiyle tıklıyor, yemeğini kapıyor

patisiyle-tikliyor-yemegini-kapiyor Acıktığında kasabın camına vurarak yemek isteyen sokak köpeğine Gebze esnafı sahip çıkıyor

Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı açıldı

yerel-yonetimler-kitap-ve-kultur-fuari-acildi Başkan Karaosmanoğlu, Marmara Belediyeler Birliği’nin kültürel çeşitlilik ve zenginliğe yönelik olarak içerik üreticilerini bir araya getirmeyi amaçladığı Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür

HER ŞEY ONLAR MUTLU OLSUN DİYE

her-sey-onlar-mutlu-olsun-diye Kocaeli Anneleri Derneği, Mete Kasap Izgara’nın desteğiyle yepyeni ve anlamlı bir etkinliğe daha imza attı.

TARİHE TANIKLIK EDEN BİNALAR!

tarihe-taniklik-eden-binalar Çağdaş Türk mimarisinin son 10 yılı fotoğraflarla belgelendi.

Darbelere Karşı Uluslararası Dayanışma Çağrısı

darbelere-karsi-uluslararasi-dayanisma-cagrisi Kartepe Zirvesi Düzenleme Kurulu imzasıyla, zirve web sitesinde yayınlanan; 4 başlık, 33 tespit ve öneriden oluşan deklarasyon 7 dile çevrilerek dünya kamuoyuna ulaştırılacak.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ