YEREL HABER

Edremit Belediyesi’nden her mahalleye çocuk parkı

edremit-belediyesinden-her-mahalleye-cocuk-parki- Edremit Belediyesi tarafından yeni yapılan parklar ve oyun alanları miniklerin yoğun ilgisini çekiyor.

Atatürk'ün Edremit'te konakladığı tarihi bina kültür merkezi oluyor

ataturkun-edremitte-konakladigi-tarihi-bina-kultur-merkezi-oluyor Edremit Belediyesi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 14 Nisan 1934'te ilçeye ikinci kez gelişinde konakladığı tarihi binanın Atatürk Kültür Merkezi'ne dönüştürülmesi için yapılan restorasyonda

GENÇ PEDALLAR KUŞ CENNETİ GALA GÖLÜ’NÜ KEŞFEDİYOR

genc-pedallar-kus-cenneti-gala-golunu-kesfediyor Enez Çok Programlı Anadolu Lisesi, bir projeye daha imza attı.

Başkan Kesimoğlu, Duyarlı Vatandaşı Makamında Ağırlayacak

baskan-kesimoglu-duyarli-vatandasi-makaminda-agirlayacak Kırklareli'nde duyarlı bir vatandaşın üşüyen sokak köpeğini montuyla ısıtmaya çalıştığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Hamza Şayir'den görkemli müraacat

hamza-sayirden-gorkemli-muraacat Dilovası'nın sevilen yüzü Hamza Şayir, Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Osman Akbulut'a teslim etti.

EDİRNE’YE YENİ BİR PROJE

edirneye-yeni-bir-proje- Edirne Belediye Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında toplandı.

Cem Yılmaz’a sahnede sürpriz 20. yıl kutlaması

cem-yilmaza-sahnede-surpriz-20-yil-kutlamasi 55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ alan Cem Yılmaz, Arif V 216 filminin gösteriminin ardından birçok filmde birlikte çalıştığı 20 yıllık oyuncu arkadaşı Ozan

AYVALIK BELEDİYESİ, TÜM KENTTE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

ayvalik-belediyesi-tum-kentte-temizlik-seferberligi-baslatti ‘’Başkan Gençer’in talimatıyla Ayvalık’taki tüm okullara çöp kovası, geri dönüşüm kutuları ve temizlik malzemeleri esnafa faraş ve süpürge dağıtıldı’’

Başkan Kadir Albayrak’tan Süleymanpaşalı Balıkçılara Ziyaret

baskan-kadir-albayraktan-suleymanpasali-balikcilara-ziyaret Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Balık Hali’ni ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.

1200 ENGELLİ VE AİLESİ AYVALIK’TA BULUŞTU

1200-engelli-ve-ailesi-ayvalikta-bulustu Başkan Gençer’’ 26 yıldır aynı heyecanla sizinle buluşuyoruz’’

“Seni bulmak boynumun borcu olsun”

seni-bulmak-boynumun-borcu-olsun Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, köpeği okla vurarak öldüren kişiye; “Seni bulmak benim boynumun borcu olsun" diye seslendi.

Malatya Film Platformu’na Rekor Başvuru

malatya-film-platformuna-rekor-basvuru- 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek 2. Malatya Film Platformu’na başvurular 31 Ağustos Cuma günü sona erdi.

BİR OSMANLI KENTİ EDİRNE’NİN SULARI VE SU YAPILARI

bir-osmanli-kenti-edirnenin-sulari-ve-su-yapilari Trakya Üniversitesi Rektörlüğü ve Edirne Valiliği’nin işbirliğiyle Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından ikincisi organize edilen “Kültür Mirası Atölyesi”nde bu yıl, Osmanlı

BAŞKA SİNEMA AYVALIK FİLM FESTİVALİ

baska-sinema-ayvalik-film-festivali 2013 yılından bu yana ulusal ve uluslararası bağımsız filmlerin gösterilmesi için mekân ve imkân yaratan Başka Sinema 5. kuruluş yılında Ayvalık’ta uluslararası bir film festivali düzenliyor.

“TRAKYA’DA HAYATIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF KARELERİNDEN YANSIYACAK

trakyada-hayatin-enerjisi--fotograf-karelerinden-yansiyacak İlk kez bu yıl organize edilen yarışmaya katılımcılar, 12 Ekim 2018, Cuma günü saat 23.00’a kadar başvurularını yapabilecekler.

İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon Projesinin Tanıtımı Yapıldı

ilkim-degisikligi-ile-mucadele-ve-adaptasyon-projesinin-tanitimi-yapildi İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı’ projesinin tanıtımı Karaevli Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı’nda gerçekleşti.

EMEKÇİ KADINLARIN TALEPLERİNE DUYARSIZ KALMADI

emekci-kadinlarin-taleplerine-duyarsiz-kalmadi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadın Emek Pazarı’ndaki kadınların taleplerine duyarsız kalmayarak; kadınların güneşten ve yağmurdan korunması için şemsiye dağıttı.

BESYO Öğrenci Seçmelerine Büyük İlgi

besyo-ogrenci-secmelerine-buyuk-ilgi Namık Kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrenci seçmeleri yoğun ilgi görüyor.

Başkan İbrahim Uyan; “Zabıta personelimiz vatandaşlarımızın her zaman yanında”

baskan-ibrahim-uyan-zabita-personelimiz-vatandaslarimizin-her-zaman-yaninda Başkan Uyan, akşam yemeğinde bir araya geldiği zabıta personelinin Zabıta Haftasını kutladı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE İLK KAYIT REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU’NDAN

trakya-universitesinde-ilk-kayit-rektor-prof-dr-erhan-tabakoglundan Trakya Üniversitesi’nde, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı öğrenci kayıtları başladı.

KATEGORİLER

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ