YEREL HABER

Çanakkale Destanı’nı Tiyatro Sahnesinde Yaşatacak

canakkale-destanini-tiyatro-sahnesinde-yasatacak Kütahya Belediyesi, bu hafta da önemli etkinliklere imza atacak.

Başkan Kadir Albayrak, Tıp Bayramı Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-tip-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İklim Değişikliği İkinci İzleme Toplantısı Yapıldı

iklim-degisikligi-ikinci-izleme-toplantisi-yapildi “Trakya Bölgesinde İklim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı” başlıklı projenin 2’nci izleme toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi

57. Alay 8’inci Kez Çanakkale Yolunda

57-alay-8inci-kez-canakkale-yolunda 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Çanakkale Savaşları'nda gösterdikleri kahramanlıkla anılan 57. Alay için 8’inci kez Tekirdağ'dan Çanakkale'ye yürüyor.

THK KEŞAN ŞUBESİ’NDEN BAŞKAN ÖZCAN’A NEZAKET ZİYARETİ…

thk-kesan-subesinden-baskan-ozcana-nezaket-ziyareti THK (Türk Hava Kurumu) Keşan Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, 13 Mart 2018 Salı günü Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret etti.

ŞEHİT MEZARLIKLARINDAKİ TÜRK BAYRAKLARI YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLDİ

sehit-mezarliklarindaki-turk-bayraklari-yenileriyle-degistirildi Malkara İlçesinde ki şehit mezarlıklarının başucunda bulunan ve çeşitli sebeplerle yıpranan Türk Bayrakları Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yenileriyle değiştirildi.

Çorlu’da Yatırımlar Değerlendirildi

corluda-yatirimlar-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesindeki, çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Tekirdağ'da Deprem Farkındalık Semineri düzenlendi

tekirdagda-deprem-farkindalik-semineri-duzenlendi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ev sahipliğinde Deprem Farkındalık Semineri ve Temel Saha

Keşan Belediyesi sokak hayvanları için “Bayat Ekmek Kumbaraları” yerleştiriyor

kesan-belediyesi-sokak-hayvanlari-icin-bayat-ekmek-kumbaralari-yerlestiriyor Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahipsiz sokak hayvanları ile ilgili yürüttüğü çalışmalarına yenilerini ekliyor.

Başkan Kamil Saka, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

baskan-kamil-saka-kilicdaroglunu-ziyaret-etti Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Saka, Belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesinden Başkan Albayrak’a Ziyaret

yesilay-dernegi-tekirdag-subesinden-baskan-albayraka-ziyaret Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı Şener Çelikayar ve Başkan Yardımcısı Sadık Baş, derneğim yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yeşilay Haftası öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye

Köylüyüm ama ineklerim bile kültürlü

koyluyum-ama-ineklerim-bile-kulturlu Sıra dışı okur olarak bilinen ve hayvancılık yaparken okuduğu kitaplarla tanınan Bedriye Berber Engin Lüleburgaz’da gerçekleştirilen “Aykırı Sohbetler” söyleşisinde “köylüyüm ama benim

KARTEPE’DE 2017 YILINDA 2 BİN ÇÖP KONTEYNERIN BAKIMI YAPILDI

kartepede-2017-yilinda-2-bin-cop-konteynerin-bakimi-yapildi Kartepe Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçe genelinde çevre temizliği ve sağlığı için arazideki çalışmalarını hız kesmeden gerçekleştiriyor.

KARTEPE’DE TEHLİKELİ BİNA YIKILDI

kartepede-tehlikeli-bina-yikildi Kartepe Nusretiye Mahallesi’nde bulunan 3 katlı bina, Emlak İstimlak Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında çevre güvenliği açısından sakıncalı bulunması sebebiyle Fen İşleri

7 YILDIZLI BAŞİSKELE’DE HER ŞEYİN EN İYİSİ YAPILIYOR

7-yildizli-basiskelede-her-seyin-en-iyisi-yapiliyor Başiskele Belediyesi ferah ve düzenli bir yaşam için ekipçe çalışmalarına devam ediyor.

ÇOCUK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİN BAŞARISINA BAŞARI KATTI

cocuk-universitesi-ogrencilerin-basarisina-basari-katti Yarıyıl tatilinin başlaması ile birlikte Başiskele Belediyesi Çocuk Üniversitesi’nde de eğitimlere ara verildi.

Başkan Albayrak, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

baskan-albayrak-cerkezkoy-organize-sanayi-bolgesini-ziyaret-etti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

50 metrelik telsiz kuleleri afetlerde haberleşmeyi sağlayacak

50-metrelik-telsiz-kuleleri-afetlerde-haberlesmeyi-saglayacak Büyükşehir Belediyesi, deprem ve diğer afet durumlarında da kullanılacak Acil Durum Telsiz Ağını oluşturan 11 kulenin inşası tamamlandı.

Doğal Yaşam Parkı Doğal Hayata Hazırlanıyor

dogal-yasam-parki--dogal-hayata-hazirlaniyor Dünyanın dört bir yanında yaşayan hayvan türleri parktaki özel alanlarına yerleştirilerek burada yaşamaları sağlanıyor

Başkan Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir mesajla kutladı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ