YEREL HABER

Malatya Film Platformu’na Rekor Başvuru

malatya-film-platformuna-rekor-basvuru- 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek 2. Malatya Film Platformu’na başvurular 31 Ağustos Cuma günü sona erdi.

BİR OSMANLI KENTİ EDİRNE’NİN SULARI VE SU YAPILARI

bir-osmanli-kenti-edirnenin-sulari-ve-su-yapilari Trakya Üniversitesi Rektörlüğü ve Edirne Valiliği’nin işbirliğiyle Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından ikincisi organize edilen “Kültür Mirası Atölyesi”nde bu yıl, Osmanlı

BAŞKA SİNEMA AYVALIK FİLM FESTİVALİ

baska-sinema-ayvalik-film-festivali 2013 yılından bu yana ulusal ve uluslararası bağımsız filmlerin gösterilmesi için mekân ve imkân yaratan Başka Sinema 5. kuruluş yılında Ayvalık’ta uluslararası bir film festivali düzenliyor.

“TRAKYA’DA HAYATIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF KARELERİNDEN YANSIYACAK

trakyada-hayatin-enerjisi--fotograf-karelerinden-yansiyacak İlk kez bu yıl organize edilen yarışmaya katılımcılar, 12 Ekim 2018, Cuma günü saat 23.00’a kadar başvurularını yapabilecekler.

İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon Projesinin Tanıtımı Yapıldı

ilkim-degisikligi-ile-mucadele-ve-adaptasyon-projesinin-tanitimi-yapildi İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı’ projesinin tanıtımı Karaevli Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı’nda gerçekleşti.

EMEKÇİ KADINLARIN TALEPLERİNE DUYARSIZ KALMADI

emekci-kadinlarin-taleplerine-duyarsiz-kalmadi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadın Emek Pazarı’ndaki kadınların taleplerine duyarsız kalmayarak; kadınların güneşten ve yağmurdan korunması için şemsiye dağıttı.

BESYO Öğrenci Seçmelerine Büyük İlgi

besyo-ogrenci-secmelerine-buyuk-ilgi Namık Kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrenci seçmeleri yoğun ilgi görüyor.

Başkan İbrahim Uyan; “Zabıta personelimiz vatandaşlarımızın her zaman yanında”

baskan-ibrahim-uyan-zabita-personelimiz-vatandaslarimizin-her-zaman-yaninda Başkan Uyan, akşam yemeğinde bir araya geldiği zabıta personelinin Zabıta Haftasını kutladı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE İLK KAYIT REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU’NDAN

trakya-universitesinde-ilk-kayit-rektor-prof-dr-erhan-tabakoglundan Trakya Üniversitesi’nde, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı öğrenci kayıtları başladı.

Müslüm Gürses’in akıl hocası Erkan Can

muslum-gursesin--akil-hocasi-erkan-can Sanatçı, Müslüm Gürses’e çocukluk döneminde akıl hocalığı yapan Limoncu Ali rolünde.

Trakya Üniversitesi'nden bir Edirne projesi

trakya-universitesinden-bir-edirne-projesi Trakya Kalkınma Ajansı Tekirdağ Merkez Ofisi’nde, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katıldığı törenle imzalandı.

Üzüm yarışmasına katılan üreticilerin bağları incelenmeye başlandı

uzum-yarismasina-katilan-ureticilerin-baglari-incelenmeye-baslandi Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali kapsamında düzenlenen Sofralık En Güzel Üzüm Yarışması için başvuran

658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihi belli oldu

658-kirkpinar-yagli-guresleri-festivalinin-tarihi-belli-oldu Edirne Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla 2019 yılında gerçekleştirilecek olan 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihi belli oldu.

2. EDREMİT KİTAP FUARI’NA 80 BİN KİŞİ KATILDI

2-edremit-kitap-fuarina-80-bin-kisi-katildi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, fuarla ilgili bilgileri paylaştı. Bir hafta süren fuarı 80 bin kişinin ziyaret ettiğini açıkladı.

Belediyeden güvenliği hiçe sayan inşaatlara yaptırım

belediyeden-guvenligi-hice-sayan-insaatlara-yaptirim Zabıta ekiplerinden güvenliği hiçe sayan inşaatlara yaptırım

Kocaeli'nde ulaşım 4 gün boyunca ücretsiz

kocaelinde-ulasim-4-gun-boyunca-ucretsiz Büyükşehir, Kurban Bayramı süresince otobüs ve raylı sistemler ücretsiz, deniz ulaşımında ise yüzde 50 indirimli olarak hizmet verecek

Kocaeli'nde Parkomatlar, Kurban Bayramı süresince ücretsiz olacak

kocaelinde-parkomatlar-kurban-bayrami-suresince-ucretsiz-olacak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı’nda Belde A.Ş.’ye bağlı parkomatlı otoparklar ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet sunacak.

Kocaeli'nde Belediye Bayramda mezarlıklara ücretsiz ulaşım sağlıyor

kocaelinde-belediye-bayramda-mezarliklara-ucretsiz-ulasim-sagliyor Asri, Bağçeşme ve Kent Mezarlıklarına ziyaretine gidecek vatandaşların ulaşımları için arife günü, bayramın birinci ve ikinci günü ücretsiz servis sağlanıyor.

Başkan İbrahim Uyan'dan Kurban Bayramı mesajı

baskan-ibrahim-uyandan-kurban-bayrami-mesaji Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bayramların dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliği güçlendiren çok değerli günler olduğunu

Başkan Hüseyin Üzülmez’den Kurban Bayramı mesajı

baskan-huseyin-uzulmezden-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kurban Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ