Hamza Şayir'den görkemli müraacat

hamza-sayirden-gorkemli-muraacat

Dilovası'nın sevilen yüzü Hamza Şayir, Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı Osman Akbulut'a teslim etti.
16 Kasım 2018 Cuma 07:30

 Dilovası'nın sevilen yüzü Hamza Şayir, Belediye Başkan aday adaylığı dosyasını İlçe Başkanı  Osman Akbulut'a teslim etti. Şayir'e başvuru sırasında yoğun ilgi vardı. Kalabalık bir grupla İlçe Teşkilatına gelen Şayir'e, Dilovası'nın birçok tanınmış ismi eşlik etti.

ŞAYİR'İN ADAY ADAYLIĞI COŞKUYLA KARŞILANDI

Uzun yıllardır Dilovası'na istihtam sağlayan genç işadamı Hamza Şayir, görev yaptığı AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatına Belediye Başkan Aday adaylığı dosyasını teslim etti. Şayir'in müraacat dosyasını alan AK Parti Dilovası  İlçe Başkanı Osman Akbulut , kurmayı Hamza Şayir'e çıkmış olduğu aday adaylığı yolunda başarılar diledi. Aday adaylığı dosyasını almadan önce kısa bir selamlama konuşması yapan Akbulut ; “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin ülkemize partimiz ilimize ve ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum. AK Parti neferleri olarak biz de 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde güçlü bir şekilde alnımızın akıyla büyük bir zaferle çıkacağız.” dedi.

AYRIŞTIRICI DEĞİL, BİRLEŞTİRİCİ OLACAĞIZ

İlçe Başkanının ardından söz alan Hamza Şayir yaptığı konuşmada;  Partimizin emrindeyim Hangi görevi layık görürlerse ona hazırım. Bu bayrağı daha ileriye taşımak istiyorum. Önümüzde bir süreç var ve burada 40 yıldır ikamet ettiğim Dilovası'na  katkı sunmak istiyorum. Hizmeti nimet bilen bir anlayışla 31 Mart seçimlerinde aday adayı olduğumu ilan ediyorum. Gerek şehrimiz gerekse de ülkemiz için bu kararın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Genel merkezimiz uygun gördüğü kişi  partimizin adayı olacaktır.  Bizlerde partimiz kimi aday gösterirse onun arkasında aday gibi çalışacağız"ifadelerini kullandı. 
Haber okunma sayısı: 719

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ