BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.
09 Ağustos 2019 Cuma 23:32

Tüm hemşehrilerinin ve İslam Aleminin Kurban Bayramını kutlayan Belediye Başkanı Kocaman;


Bayramlarımız dini, milli ve manevi duygularımızı en derinden hissettiğimiz en özel, bizi biz yapan günlerimizdir. Türk Milleti olarak iyi günde, kötü günde birlik olabilme, kenetlenebilme, tek yürek, tek yumruk gibi hareket edebilme kabiliyetine sahip olarak binlerce yıldır ayakta kalmayı başardık. 

İnsanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, paylaşmanın arttığı, kardeşçe kucaklaştığımız günlerdir bayramlarımız. Bizler de bu günleri anlam ve ruhuna uygun olarak idrak etmeyi hem görev hem de şükür sebebi olarak görüyoruz. Rabbimize hamdolsun ki, biz Müslümanlara bu özel ve anlamlı günleri bahşetmiştir. 

TRAFİĞE ÇIKACAK SÜRÜCÜLERE UYARI
Bayram tatili vesilesiyle araçlarıyla yola çıkacak, akrabalarıyla hasret giderecek olan hemşehrilerinden dikkatli olmalarını isteyen Başkan Kocaman, hız sınırlarına riayet etmeleri, emniyet kemerlerini takmaları, uykusuz direksiyon başına geçmemeleri, trafik kurallarına azami özen göstererek, bayram sevincinin hüzne dönüşmemesi için herkesin tedbiri elden bırakmaması gerektiğini hatırlattı.

BAYRAMLAŞMA 2. GÜNÜ
Başkan Kocaman, Bayramını Kartepemizde geçirecek olan tüm değerli hemşehrilerimle 12 Ağustos 2019 Pazartesi,  Kurban Bayramının ikinci günü, Uzunçiftlik Düğün Salonu’nda saat 11.00’de gerçekleştirilecek olan geleneksel Kent Bayramlaşmamızda birlikte olmaktan onur duyarım. Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramınızı kutluyor; bu mübarek günlerin, tüm İslam Alemiyle birlikte bizlerin de birliğine, beraberliğine, refahına vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan diliyorum.” dedi.

Haber okunma sayısı: 642

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ