YALOVA BELEDİYE BAŞKANI SALMAN İSTANBUL ÖZÜRLÜLERSPOR’U KONUK ETTİ

-yalova-belediye-baskani-salman-istanbul-ozurlulersporu-konuk-etti

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ampute Futbol Super Lig Takımlarından ( İSOS) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını,ligin 4.haftasinda deplasmanda Bursa Ampute Futbol Takımı ile oynadığı Süper Lig maçı sonrası İstanbul dönüsünde, sporcuları ile yöneticilerini Yalova’da Konuk etti.
20 Aralık 2018 Perşembe 10:09

Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Ampute Futbol Super Lig Takımlarından ( İSOS) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımını,ligin 4.haftasinda deplasmanda Bursa Ampute Futbol Takımı ile oynadığı Süper Lig maçı sonrası İstanbul dönüsünde, sporcuları ile yöneticilerini Yalova’da Konuk etti.

 Ampute Futbol Süper Lig Takımlarından( İSOS) İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı,ligin 4.haftasinda deplasmanda, Bursa Ampute Futbol Takımı ile oynadığı Süper Lig macı sonrası İstanbul dönüsünde, sporcuları ile yöneticilerden İSOS Başkanı Kenan Özüdoğru.Başkan Yardımcısı Kamil İlhan Gözel,Genel Kaptan Sadik Baş.Yönetim Kurulu Üyesi Ali Gündüz.Antrenör Ahmet Kokmaz’ı Yalova da misafir etti.
Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, İSÖS  Ampute Futbol Takımı ile birlikte yemek yedi,sohbet etti. Yalova’da 2. Engelli plajlarını da açtıklarını ve engelliler için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade eden başkan Salman.İSÖSLÜ futbolcuları deplasman dönüşü konuk etmekten çok mutlu olduk, azimli futbolcularımızın hepsini kutluyorum dedi.
İSOS Başkanı Kenan Özüdoğru  konuşmasında “Her zaman engellilerin yanında olduğunu bildiğimiz Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman’ın takımımızı ve yönetimimizi Yalova’ da konuk etmesinden dolayı duyduğum  memnuniyeti ifade ediyor, Başkan Salman’a takımımadına teşekkür Ediyorum dedi.
 İSOS İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı Yönetim kurulu Üyesi Ali Gündüz de konuşmasında “Yalova Belediye  Başkanı Vefa Salman’ı Belediye Başkanı olmadan önce de tanıdığını, kendisinin  İyi bir Veteriner Hekim,iyi bir Gazeteci,  iyi bir Şair,iyi bir Esnaf olduğunu,Belediye Başkanlığını da çok iyi yaptığını,(2017 YILI, ALTIN KENT İL YALOVA BELEDİYESİ VEFA SALMAN )  secildiğini de belirtti .Başkan Vefa Salman’a İSÖS’ü konuk etmesinden dolayı teşekkür eden Ali Gündüz.Başkan Salman’ı 23 Aralık Pazar günü Saat :13.00’ de İstanbul Bakırköy- Atatürk Yasam ve Spor  Köyü’nde oynayacakları  Malatya BŞB. Eng. Ampute futbol süper lig maçına adavet etti.
.Ampute Futbol Süper Ligi 4. haftasında oynanan maç sonuçları:
 -ŞAHİNBEY BELEDİYESİ evinde oynadığı maçta İZMİR BŞB ENGELLİLER’i 7-1 yendi.
- PENDİK ENGELLİLER misafir ettiği MALATYA BŞB ENGELLİLER’i 5-1 yendi.
- BURSA AMPUTE evinde İSTANBUL ÖZÜRLÜLER’i 1-0 yendi.
-ORTOTEK GAZİLER, TRTSPOR’dan canlı yayınlanan maçta ŞİŞLİ YEDİTEPE’yi 3-0 yendi.
-TSK REH. MERKEZİ deplasmanda ŞEHİTKAMİL ENGELLİLER’i 3-1 yendi.Haber okunma sayısı: 978

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

KATEGORİLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ