YEREL HABER

EDİRNE’YE YENİ BİR PROJE

edirneye-yeni-bir-proje- Edirne Belediye Meclisi Ekim Ayı Olağan Toplantısı Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın başkanlığında toplandı.

Cem Yılmaz’a sahnede sürpriz 20. yıl kutlaması

cem-yilmaza-sahnede-surpriz-20-yil-kutlamasi 55. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde ‘Yaşam Boyu Başarı Ödülü’ alan Cem Yılmaz, Arif V 216 filminin gösteriminin ardından birçok filmde birlikte çalıştığı 20 yıllık oyuncu arkadaşı Ozan

AYVALIK BELEDİYESİ, TÜM KENTTE TEMİZLİK SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI

ayvalik-belediyesi-tum-kentte-temizlik-seferberligi-baslatti ‘’Başkan Gençer’in talimatıyla Ayvalık’taki tüm okullara çöp kovası, geri dönüşüm kutuları ve temizlik malzemeleri esnafa faraş ve süpürge dağıtıldı’’

Başkan Kadir Albayrak’tan Süleymanpaşalı Balıkçılara Ziyaret

baskan-kadir-albayraktan-suleymanpasali-balikcilara-ziyaret Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Balık Hali’ni ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya geldi.

1200 ENGELLİ VE AİLESİ AYVALIK’TA BULUŞTU

1200-engelli-ve-ailesi-ayvalikta-bulustu Başkan Gençer’’ 26 yıldır aynı heyecanla sizinle buluşuyoruz’’

“Seni bulmak boynumun borcu olsun”

seni-bulmak-boynumun-borcu-olsun Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, köpeği okla vurarak öldüren kişiye; “Seni bulmak benim boynumun borcu olsun" diye seslendi.

Malatya Film Platformu’na Rekor Başvuru

malatya-film-platformuna-rekor-basvuru- 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında gerçekleştirilecek 2. Malatya Film Platformu’na başvurular 31 Ağustos Cuma günü sona erdi.

BİR OSMANLI KENTİ EDİRNE’NİN SULARI VE SU YAPILARI

bir-osmanli-kenti-edirnenin-sulari-ve-su-yapilari Trakya Üniversitesi Rektörlüğü ve Edirne Valiliği’nin işbirliğiyle Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi tarafından ikincisi organize edilen “Kültür Mirası Atölyesi”nde bu yıl, Osmanlı

BAŞKA SİNEMA AYVALIK FİLM FESTİVALİ

baska-sinema-ayvalik-film-festivali 2013 yılından bu yana ulusal ve uluslararası bağımsız filmlerin gösterilmesi için mekân ve imkân yaratan Başka Sinema 5. kuruluş yılında Ayvalık’ta uluslararası bir film festivali düzenliyor.

“TRAKYA’DA HAYATIN ENERJİSİ” FOTOĞRAF KARELERİNDEN YANSIYACAK

trakyada-hayatin-enerjisi--fotograf-karelerinden-yansiyacak İlk kez bu yıl organize edilen yarışmaya katılımcılar, 12 Ekim 2018, Cuma günü saat 23.00’a kadar başvurularını yapabilecekler.

İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon Projesinin Tanıtımı Yapıldı

ilkim-degisikligi-ile-mucadele-ve-adaptasyon-projesinin-tanitimi-yapildi İlkim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı’ projesinin tanıtımı Karaevli Tarım ve Teknoloji Günleri Fuarı’nda gerçekleşti.

EMEKÇİ KADINLARIN TALEPLERİNE DUYARSIZ KALMADI

emekci-kadinlarin-taleplerine-duyarsiz-kalmadi Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kadın Emek Pazarı’ndaki kadınların taleplerine duyarsız kalmayarak; kadınların güneşten ve yağmurdan korunması için şemsiye dağıttı.

BESYO Öğrenci Seçmelerine Büyük İlgi

besyo-ogrenci-secmelerine-buyuk-ilgi Namık Kemal Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrenci seçmeleri yoğun ilgi görüyor.

Başkan İbrahim Uyan; “Zabıta personelimiz vatandaşlarımızın her zaman yanında”

baskan-ibrahim-uyan-zabita-personelimiz-vatandaslarimizin-her-zaman-yaninda Başkan Uyan, akşam yemeğinde bir araya geldiği zabıta personelinin Zabıta Haftasını kutladı

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NDE İLK KAYIT REKTÖR PROF. DR. ERHAN TABAKOĞLU’NDAN

trakya-universitesinde-ilk-kayit-rektor-prof-dr-erhan-tabakoglundan Trakya Üniversitesi’nde, 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Yılı öğrenci kayıtları başladı.

Müslüm Gürses’in akıl hocası Erkan Can

muslum-gursesin--akil-hocasi-erkan-can Sanatçı, Müslüm Gürses’e çocukluk döneminde akıl hocalığı yapan Limoncu Ali rolünde.

Trakya Üniversitesi'nden bir Edirne projesi

trakya-universitesinden-bir-edirne-projesi Trakya Kalkınma Ajansı Tekirdağ Merkez Ofisi’nde, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nun katıldığı törenle imzalandı.

Üzüm yarışmasına katılan üreticilerin bağları incelenmeye başlandı

uzum-yarismasina-katilan-ureticilerin-baglari-incelenmeye-baslandi Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Trakya Bağ Bozumu ve Ekoloji Festivali kapsamında düzenlenen Sofralık En Güzel Üzüm Yarışması için başvuran

658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihi belli oldu

658-kirkpinar-yagli-guresleri-festivalinin-tarihi-belli-oldu Edirne Belediye Başkanlığı’nın organizasyonuyla 2019 yılında gerçekleştirilecek olan 658. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihi belli oldu.

2. EDREMİT KİTAP FUARI’NA 80 BİN KİŞİ KATILDI

2-edremit-kitap-fuarina-80-bin-kisi-katildi Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, fuarla ilgili bilgileri paylaştı. Bir hafta süren fuarı 80 bin kişinin ziyaret ettiğini açıkladı.

KATEGORİLER

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ