YEREL HABER

İZMİT BELEDİYESİ KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ'A GİDİYOR

izmit-belediyesi-kurtarma-ekipleri-elaziga-gidiyor İzmit Belediyesi Kurtarma Ekipleri Elazığ'a gidiyor

Erol Evgin’le Coşkulu Öğretmenler Günü

erol-evginle-coskulu-ogretmenler-gunu Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, geçtiğimiz akşam Kerki - Solfej’in düzenlediği konserler kapsamında, GAÜN Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde konser verdi.

97 YILLIK GURUR

97-yillik-gurur Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milleti’nin bağımsızlığına kavuşması adına başlattığı kurtuluş mücadelesinin en önemli kalesi olan Edirne’de

7. KAYSERİ FİLM FESTİVALİ’NDE YARIŞACAK FİLMLER BELLİ OLDU!

7-kayseri-film-festivalinde-yarisacak-filmler-belli-oldu Talas Belediyesi ev sahipliğinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü destekleriyle, Anadolu Sinemacılar Derneği tarafından ve Kadir Turna direktörlüğünde gerçekleşecek olan Kayseri

KUVAYI MİLLİYE DESTANI EDİRNE’DE

kuvayi-milliye-destani-edirnede Edirne’nin Kurtuluşu’nun 97. Yıldönümünde Samsun Sanat Tiyatrosu’nun sahnelediği, Nazım Hikmet’in yazdığı “Kuvayı Milliye Destanı” oyunu Edirne’de sahnelenecek.

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'DAN 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA MESAJI

belediye-baskani-ulas-yurdakuldan-10-kasim-ataturku-anma-mesaji Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Cumhuriyetimizin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 81. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN 10 KASIM MESAJI

baskan-kocamandan-10-kasim-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 81’nci yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

ERDOĞAN DEMİR : ATATÜRK’Ü SAYGIYLA, SEVGİYLE, ÖZLEMLE VE RAHMETLE ANIYORUZ

erdogan-demir--ataturku-saygiyla-sevgiyle-ozlemle-ve-rahmetle-aniyoruz- Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erdoğan Demir, Atatürk’ün sonsuzluğa uğurlandığı günün 81. yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.

BAŞKAN HELVACIOĞLU: ATATÜRK’Ü SAYGIYLA, SEVGİYLE, ÖZLEMLE VE RAHMETLE ANIYORUZ

baskan-helvacioglu-ataturku-saygiyla-sevgiyle-ozlemle-ve-rahmetle-aniyoruz- Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu , Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım’la ilgili yazılı açıklama yaptı.

BAŞKAN GÜRKAN, GURURLA VE ÖZLEMLE ANIYORUZ

baskan-gurkan-gururla-ve-ozlemle-aniyoruz Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 81. yılında bir kez daha özlem, gurur, minnet ve saygı ile andıklarını belirtti.

Başkan Albayrak'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Mesajı

baskan-albayrakin-10-kasim-ataturku-anma-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Kasım Atatürk'ün ölüm yıldönümü dolayısıyla bir anma mesajı yayımladı. Başkan Albayrak anma mesajında şu ifadelere yer verdi:

Başkan Büyükakın, ‘Atatürk’ü saygıyla Anıyoruz’

baskan-buyukakin-ataturku-saygiyla-aniyoruz Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Atatürk’ün vefatının 81’inci yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GÜRKAN’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

gurkandan-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-mesaji Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhuriyet’in 96. yılını kutlayarak, “Cumhuriyet, Türk Milleti için köylüsüyle kentlisiyle, kadınıyla erkeğiyle, doğulusuyla, batılısıyla, kuzeylisiyle,

DÜNYA REKORU EDREMİT’TE KIRILDI

dunya-rekoru-edremitte-kirildi Edremit’te dünyanın en büyük kanarya ırk güzellik yarışması olarak tanınan “Uluslararası Yorkshire Kuş Güzellik Yarışması”nın 4’üncüsü Güre Atatürk Spor Salonu’nda düzenlendi.

AYVALIK ESKİ VERGİ DAİRESİ "BELEDİYE HİZMET BİNASI" OLARAK HİZMET VERECEK

ayvalik-eski-vergi-dairesi-belediye-hizmet-binasi-olarak-hizmet-verecek Ayvalık Belediyesinin daha sağlıklı koşullarda çalışabilmesi ve belediyenin tüm birimlerine halkın daha rahat ulaşabilmesi için belediye birimlerini aynı çatı altında toplamak amacıyla yaptığı

Başkan Gürkan,Katı Atık Eğitim Parkı açmayı hedeflediklerini söyledi

baskan-gurkankati-atik-egitim-parki-acmayi-hedeflediklerini-soyledi Edirne Katı Atık Yönetimi Birliği ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, EDİKAB olarak her ilçeye en az bir Katı Atık Eğitim Parkı açmayı hedeflediklerini söyledi. Gürkan, “Eğer bunu başarırsak

BİLİME AÇILAN PENCERE: STEM EĞİTİMİ

bilime-acilan-pencere-stem-egitimi Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenlenen, Türk tarihi içinde her dönemde çok büyük öneme sahip olan dost ve kardeş ülke Kuzey Makedonya’daki okullarda görev yapan, 17 soydaş

‘’Kentleşme ve Mutlu Şehirler’’ Zirve’de konuşulacak

kentlesme-ve-mutlu-sehirler-zirvede-konusulacak 25-27 Ekim’de düzenlenecek Kartepe Zirvesi 2019’un ana teması yaşadığımız şehirlerin çağında “Kentleşme ve Mutlu Şehir” olarak belirlendi

‘Kocaeli Sera Gazı Envanteri ve İklim Değişikliği Eylem Planı’ hazır

kocaeli-sera-gazi-envanteri-ve-iklim-degisikligi-eylem-plani-hazir Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ‘Kocaeli Sera Gazı Envanteri ve İklim Değişikliği Eylem Planı’ kamuoyu ile paylaşıldı.

MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİNİN “MİNDER GÜREŞİ” KURSU BAŞLADI

malkara-belediye-akademisinin-minder-guresi-kursu-basladi Malkara Belediye Akademisi Hayat Boyu Öğrenme sloganıyla ücretsiz olarak düzenlemiş olduğu “Minder Güreşi” kursu başladı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ