YEREL HABER

BEDRİ BAYKAM, EDREMİTLİ ÇOCUKLARLA KAZDAĞLARI’NI ÇİZECEK

bedri-baykam-edremitli-cocuklarla-kazdaglarini-cizecek Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Edremit Kitap Fuarı kapsamında Ressam Bedri Baykam, 18 Ağustos Pazar günü yüzlerce Edremitli çocukla birlikte 20 metrelik bir tuvale Kaz Dağları’nı resmedecek.

ÇEŞME’DE SILA BAYRAMI

cesmede-sila-bayrami Açıkhava konserlerinde hayranları ile buluşmaya devam eden Sıla,bayramın üçüncü günü Çeşme Amfi Tiyatro’da sahneye çıktı.

KUZEYİN OĞLU YENİLEDİĞİ REPERTUVARIYLA ELEXUS HOTEL’İ BÜYÜLEDİ

kuzeyin-oglu-yeniledigi-repertuvariyla-elexus-hoteli-buyuledi Kuzeyin oğlu Volkan Konak Elexus Hotel’de bayramın üçüncü günü sevenleriyle buluştu. Repertuvarında geçtiğimiz Mayıs ayında çıkardığı Dalya albümünden şarkılara yer veren Konak’a 2500 kişi

BODRUM’DA DUMAN’A BÜYÜK İLGİ

bodrumda-dumana-buyuk-ilgi Türk rock müziğinin sevilen gruplarından Duman, Kerki Solfej konserleri kapsamında Bodrum Antik Tiyatroda sahneye çıktı.

ALTINOLUK BAYRAMI KENAN DOĞULU İLE KUTLADI

altinoluk-bayrami-kenan-dogulu-ile-kutladi Kenan Doğulu Kerki Solfej açıkhava konserleri ile bayramın ilk günü Altınoluk Amfi Tiyatro’da sevenleriyle buluştu. Altınoluk’taki Kenan Doğulu hayranları bayramı Doğulu ile kutlamak için açıkhavaya

KARTEPE´DE COŞKULU KENT BAYRAMLAŞMASI

kartepede-coskulu-kent-bayramlasmasi Kartepe Belediyesi tarafından düzenlenen Kent Bayramlaşması büyük bir katılımla gerçekleşti.

Tekirdağ Protokolü ve Vatandaşlar Bayramlaştı

tekirdag-protokolu-ve-vatandaslar-bayramlasti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılarak Tekirdağ protokolü ve vatandaşlarla bayramlaştı.

BAŞKAN SEZER: “BİRLİKTE ÖNEMLİ İŞLERE İMZA ATACAĞIZ”

baskan-sezer-birlikte-onemli-islere-imza-atacagiz Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, belediye çalışanları ile bir araya gelerek Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Başkan Büyükakın Kurban Bayramı’nı Kutladı

baskan-buyukakin-kurban-bayramini-kutladi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak hemşehrilerinin ve İslâm âleminin bayramını kutladı

AYVALIK BELEDİYESİ'NDE BAYRAMLAŞMA

ayvalik-belediyesinde-bayramlasma- Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları daire amirleri ve çalışanları Kurban Bayramı’nı kutlamak üzere Orhan Peker Sanat Galerisi’nde buluştu.

BAŞKAN HASAN ARSLAN, KURBAN BAYRAMI’NI KUTLADI

baskan-hasan-arslan-kurban-bayramini-kutladi Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, bir mesaj yayınlayarak vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı.

BAŞKAN GÜRKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-gurkandan-kurban-bayrami-mesaji Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan tüm Türk Milleti’nin Kurban Bayramını kutlayarak, “Bayramlar barıştır, berekettir, huzurdur, kardeşliktir, paylaşmaktır” dedi.

Başkan Kadir Albayrak, Kurban Bayramı Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-kurban-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kurban Bayramını bir mesajla kutladı.

Başkan Helvacıoğlu, Kurban Bayramını Kutladı.

baskan-helvacioglu-kurban-bayramini-kutladi Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu , Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN KOCAMAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

baskan-kocamandan-kurban-bayrami-mesaji Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Kurban Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınladı.

KARTEPE’DE EŞME SAHİL DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

kartepede-esme-sahil-duzenlemesi-yapiliyor Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Eşme sahilinde yapılan çalışmaları inceledi.

HÜNERLİ ELLER AHŞAP BOYAMA KURSU AÇILDI

hunerli-eller-ahsap-boyama-kursu-acildi Edremit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenlediği “Hünerli Eller Anne-Çocuk Ahşap Boyama Kursu” Edremit Belediyesi Ev Hanımları El İşi Satış ve Kurs Merkezinde başladı.

15. BODRUM MÜZİK FESTİVALİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

15-bodrum-muzik-festivali-icin--geri-sayim-basladi Doğuş Grubu’nun ‘Doğuş’tan İyi Bir Gelecek Doğuş ile Gelecek’ sosyal sorumluluk çatısı altında yer alan Bodrum Müzik Festivali, 15. yılında da Türkiye ve dünyadan önemli müzisyenleri

Süleymanpaşa'da karasineğe karşı çöp konteynerleri ilaçlanıyor

suleymanpasada-karasinege-karsi-cop-konteynerleri-ilaclaniyor Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan larva mücadelesine devam ederken bir yandan da karasinek ile mücadele kapsamında ilaçlama çalışmalarını sıklaştırdı.

AYVALIK BELEDİYESİ TÜM YEREL-SEN ARASINDA TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

ayvalik-belediyesi-tum-yerel-sen-arasinda-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi Başkan Mesut Ergin, eğitim ve öğretime önem veren çalışmalarına devam ediyor. Ayvalık Belediyesi memurlarının okuyan çocuklarına eğitim yardımı yapılacak.

KATEGORİLER

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ