YEREL HABER

Başkan Kadir Albayrak'ın Ramazan Bayramı mesajı

baskan-kadir-albayrakin-ramazan-bayrami-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

BAŞKAN ÜZÜLMEZ’DEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

baskan-uzulmezden-ramazan-bayrami-mesaji- Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Ramazan Bayramı mesajı yayınladı

Başkan Karaosmanoğlu, Ramazan Bayramını Kutladı

baskan-karaosmanoglu-ramazan-bayramini-kutladi Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, yayınladığı bir mesajla hemşehrilerinin ve bütün İslâm âleminin Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Başkan Kamil Saka’dan Ramazan Bayramı mesajı

baskan-kamil-sakadan-ramazan-bayrami-mesaji Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremitlilerin ve tüm vatandaşların Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Bazı problemleri çözmek için #BilmekYetmez

bazi-problemleri-cozmek-icin-bilmekyetmez TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL TEMA Vakfı’nın 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde ülke çapında yürüttüğü doğa eğitimi kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Siirt Kısa Film Festivali” 7 Mayıs’ta başlıyor

siirt-kisa-film-festivali-7-mayista-basliyor Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan 1.Uluslararası Siirt Kısa Film Festivali, 7-11 Mayıs tarihlerinde sinemaseverler ile buluşacak.

Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü açıklaması

veteriner-isleri-mudurlugunden-4-nisan-dunya-sokak-hayvanlari-gunu-aciklamasi Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü ile ilgili açıklama yaptı.

EN ÇOK ÜNİVERSİTE MEZUNU ANKARA ÇANKAYA’DA YAŞIYOR

en-cok-universite-mezunu-ankara-cankayada-yasiyor 2017 yılında en çok üniversite mezununun yaşadığı ilçeler belli olurken, birinci sırada 356 bin 754 üniversite mezunu ile Çankaya (Ankara) yer aldı.

KAPAKLI’NIN SEVGİ ELİ AFRİN'E UZANDI

kapaklinin-sevgi-eli-afrine-uzandi Kapaklı Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere ulaşmak için 2016 yılında hizmete açmış olduğu Sevgi Eli Yardım Mağazaları, yardım elini Afrin’e uzattı.

Fidan Dikme Olimpiyatları’nda Dünya ikincisi oldular

fidan-dikme-olimpiyatlarinda-dunya-ikincisi-oldular Edirne Yüksel Yeşil İlkokulu Yavru TEMA öğrencileri Fidan Dikme Olimpiyatları’nda Dünya ikincisi oldu

Doğtaş, 18 Mart’a özel hazırlattığı kısa filmle hepimizin yüreğine dokunuyor

dogtas-18-marta-ozel-hazirlattigi-kisa-filmle--hepimizin-yuregine-dokunuyor Çanakkaleli bir marka olan Doğtaş Mobilya, doğduğu topraklara ve bu topraklarda savaşmış tüm kahramanlara bir saygı duruşu niteliğindeki yeni filmini yayınladı. 18 Mart Çanakkale Zaferi anısına

“Çocuğun eline en çok kalem, defter ve kitap yakışır”

cocugun-eline-en-cok-kalem--defter-ve-kitap-yakisir Başkan Karaosmanoğlu, Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’ı makamında kabul ederek, yeni yatırımı olan Kocaeli’nin ilk Özel Fen Lisesi hakkında bilgi aldı.

KARTEPE’NİN ASIRLIK TARİHİ GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR

kartepenin-asirlik-tarihi-gun-yuzune-cikiyor Kartepe’de bulunan tarihi Çuha Fabrikası Çuha Fabrika-i Hümayun restore ediliyor. Çuha Fabrika-i Hümayun’un tanıtım toplantısında konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Proje

57. Alay Keşan’da coşkuyla karşılandı

57-alay-kesanda-coskuyla-karsilandi 57. Alay'ın anısını yaşatmak amacıyla her yıl 18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlamaları için Tekirdağ'dan yürüyüşler düzenleyerek Çanakkale'ye giden 57. Alay’ın temsili yürüyüşçüleri, 15 Mart 2018

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

18-mart-canakkale-zaferinin-103-yil-donumu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çanakkale Zaferi'nin 103’üncü yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

‘Gönül Kazan Projesi’ yle Gönüller Kazanılıyor

gonul-kazan-projesi-yle-gonuller-kazaniliyor Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’nde yaşayan hasta, yaşlı ve engelli olup yemek yapamayacak durumda olan vatandaşlara günlük iki öğün hazır yemek ulaştırıyor

Başkan Karaosmanoğlu'nun 18 Mart Şehitleri Anma ve Çanakkale Zaferi mesajı

baskan-karaosmanoglunun-18-mart-sehitleri-anma-ve-canakkale-zaferi-mesaji Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Çanakkale Zaferi'nin 103’üncü yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı

KEŞAN BOAT SHOW 2018 BAŞLADI

kesan-boat-show-2018-basladi Keşan Belediyesi, Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) ve Yelekli Kardeşler Firması işbirliğinde düzenlenen Keşan Boat Show 2018’in açılışı 15 Mart 2018 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Kadına şiddet resimlere yansıdı

kadina-siddet-resimlere-yansidi KO-MEK kadına ve çocuğa şiddete yönelik farkındalık oluşturmak için hem Gebze hem de İzmit’te karma sergi açtı.

CHP ÇORLU'DAN ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 103. YILDÖNÜMÜNDE "ŞEHİTLERİMİZE SAYGI" YÜRÜYÜŞÜ

chp-corludan-canakkale-zaferinin-103-yildonumunde-sehitlerimize-saygi-yuruyusu Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çorlu İlçe Başkanlığı 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yılı dolayısıyla 18 Mart 2018 Pazar günü saat 16.00'da Çorlu Şehitliği'nden başlayıp, Atatürk Meydanı'nda sona

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ