YEREL HABER

2020 Yılı Engelsiz Üniversite Ödüllerinde NKÜ'ye İki Ayrı Ödül

2020-yili-engelsiz-universite-odullerinde-nkuye-iki-ayri-odul “2020 Yılı Engelsiz Üniversite Ödülleri” kapsamında Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi iki ayrı ödül almaya hak kazandı.

EDİRNE BELEDİYESİ YKS’DE ÖĞRENCİLERİN YANINDA

edirne-belediyesi-yksde-ogrencilerin-yaninda Edirne Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesinde sınavın yapılacağı okullarda ve kampüslerde stant açarak, öğrencilere maske, mendil, su ve el dezenfektanı dağıttı.

Uzunköprü Belediyesi’nden temizlik seferberliği

uzunkopru-belediyesinden-temizlik-seferberligi Uzunköprü Belediyesi haftasonunda ülke genelinde uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını fırsata çevirerek ; ilçe genelinde temizlik seferberliği başlattı.

BAŞKAN ARSLAN, MERAL AKŞENER'İ EDREMİT'E DAVET ETTİ

baskan-arslan-meral-akseneri-edremite-davet-etti Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret etti.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'de “Mülakat Teknikleri” eğitimi gerçekleştirildi

tekirdag-namik-kemal-universiteside-mulakat-teknikleri-egitimi-gerceklestirildi Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi'de “Mülakat Teknikleri” eğitimi gerçekleştirildi

Keşan Belediyesi’nin gizli kahramanlarının emekleri tasarrufa dönüştü

kesan-belediyesinin-gizli-kahramanlarinin-emekleri-tasarrufa-donustu- Keşan Belediyesi kademe biriminde görevli personel tarafından kullanılamaz durumda olan iki adet iş makinesi, gerekli onarımların yapılmasının ardından çalışır hale getirildi.

ÜNİVERSİTELİ İLK YARDIMCILAR SERTİFİKALARINA KAVUŞTU

-universiteli-ilk-yardimcilar-sertifikalarina-kavustu Edirne Belediyesi İlk Yardım Merkezi’ne başvurarak, eğitimi başarıyla tamamlayan Trakya Uluslararası Öğrenci Derneği’ne üye olan 13 üniversite öğrencisi sertifikalarına kavuştu.

KARTEPE’DE OKULLAR SINAVA HAZIRLANDI

kartepede-okullar-sinava-hazirlandi Kartepe Belediyesi, LGS sınavına girecek olan yüzlerce öğrencinin sağlığını korumak için okulları dezenfekte ederek hazır hale getirdi.

ASILSIZ YAYINLAR HALKIN PSİKOLOJİSİNİ BOZUYOR

asilsiz-yayinlar-halkin-psikolojisini-bozuyor Başkan Ergin: Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar gerçeği yansıtmıyor

EDREMİT BELEDİYESİ'NDE NİKAH MERASİMİ ÖNLEMLERİ

edremit-belediyesinde-nikah-merasimi-onlemleri İçişleri Bakanlığı yeni tip koronavirüs (Covid-19) önlemleri nedeniyle nikah merasimlerinde alınması gereken önlemlerle ilgili bir genelge yayımladı.

Marmaris’te engelli Başkana Akülü araba hediye etti

marmariste-engelli-baskana-akulu-araba-hediye-etti Türkiye Omurilik Federasyonu yönetim kurulu üyesi Abdullah Aydın Marmaris’te engelli Başkana Akülü araba hediye etti

COVİD-19 Önleme Protokolleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

covid-19-onleme-protokolleri-bilgilendirme-toplantisi-gerceklestirildi COVİD-19 Önleme Protokolleri Bilgilendirme Toplantısı Gerçekleştirildi

ALO EVLAT VE YAŞ-BAK KARTEPELİLERİN HEP YANINDA

alo-evlat-ve-yas-bak-kartepelilerin-hep-yaninda Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 tedbirleri son gelişmelere uygun olarak Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın öncülüğünde aralıksız devam ediyor.

Tekirdağ’da 19 Mayıs Kutlamaları Çelenk Sunma Töreni İle Başladı

tekirdagda-19-mayis-kutlamalari-celenk-sunma-toreni-ile-basladi Tekirdağ’da 19 Mayıs 1919’da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başlattığı Milli Mücadelenin 101. Yıl dönümü ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Çelenk Sunma

Belediye Bandosu’ndan Atatürk Stadı’nda 19 Mayıs konseri…

belediye-bandosundan-ataturk-stadinda-19-mayis-konseri Keşan Belediyesi’nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanan 19 Mayıs konser etkinliği gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Özlem Becan'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

belediye-baskani-ozlem-becanin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan'ın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

Sağlık Çalışanları için Yüz Siperi Üretiyor

saglik-calisanlari-icin-yuz-siperi-uretiyor BSH Türkiye, sağlık çalışanlarına ulaştırmak üzere yüz siperi üretimine başladı. BSH Grubu’nun dünya çapındaki en büyük üretim merkezi ve en önemli üç Ar-Ge merkezinden birinin yer aldığı

Süloğlu Belediyesinden Berberlere Malzeme Desteği

suloglu-belediyesinden-berberlere-malzeme-destegi Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran berberlere 10 parçadan oluşan ve günlük işlerinde kullanacakları malzemeleri vereceğini belirtti.

EDİRNE YENİ SARAYI KAZISI, TRAKYA ÜNİVERSİTESİ’NE VERİLDİ…

edirne-yeni-sarayi-kazisi-trakya-universitesine-verildi Yapımına, 1450 yılında II. Murad zamanında başlanan, Fatih ve Kanuni gibi büyük padişahlara ev sahipliği yapan Edirne Sarayı’nın (Saray-ı Cedide-i Amire), Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın

BAŞKAN ŞAYİR'DEN SAĞLIK ÇALIŞANLARININ ÇOCUKLARINA 23 NİSAN Sürprizi

baskan-sayirden-saglik-calisanlarinin-cocuklarina-23-nisan-surprizi- Dilovası Belediyesi, en az ebeveynleri kadar teşekkürü hak eden Dilovası Devlet Hastanesi'nin sağlık çalışanlarının çocuklarına erken 23 Nisan sürprizi hazırladı.

KATEGORİLER

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ