YENİDOĞAN HABERLERİ

Sancaktepe’de Seyhan Güler rüzgarı esti

sancaktepede-seyhan-guler-ruzgari-esti Sancaktepe Samandıra Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sahne alan sanatçı Seyha Güler sahne aldı.

Sancaktepe’ye bir okula daha geliyor

sancaktepeye-bir-okula-daha-geliyor Sancaktepe Yenidoğan Mahallesinde yapılacak olan okulda Lise, Ortaokul ve İlkokul bulunacak.

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde Kurban ve Aşure Lokması paylaşıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-kurban-ve-asure-lokmasi-paylasildi Sancaktepe Yenidoğan Cemevi, Kurban ve Aşure Lokması yoğun katılımla gerçekleşti

Tokat Zile Kozdere Köyü Derneğinden Şükür Kurbanı ve Aşure Lokması

tokat-zile-kozdere-koyu-derneginden-sukur-kurbani-ve-asure-lokmasi- Sanaktepe İlçesinde bulunan Tokat Zile Kozdere Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği, Şükür Kurbanı ve Aşure Lokması verdi.

Salih Şimşek'in Muharrem Ayı ve Hicri Yılbaşı mesajı

salih-simsekin-muharrem-ayi-ve-hicri-yilbasi-mesaji Sancaktepe Yenidoğan bölgesinin sevilen esnaflarından Elektrik Teknisyeni Salih Şimşek Muharrem ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepeliler Dikkat! “ Belediyeden arıyorum diye telefon ediyorlar”

sancaktepeliler-dikkat--belediyeden-ariyorum-diye-telefon-ediyorlar Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Halil Feyzullah Berber uyarıda bulundu.

Sütüm Gelmiyor Diye Hemen Mamaya Başlamayın!

sutum-gelmiyor-diye-hemen-mamaya-baslamayin Annelerin yakından ilgilendiği bir konu olan, bebek beslenmesi hakkında Okan Üniversitesi Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Şenol Bozdağ, merak edilenleri anlattı.

Başkan Erdem, Sancaktepe’yi adım adım geziyor

baskan-erdem-sancaktepeyi-adim-adim-geziyor Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, şafak yürüyüşlerine tüm hızıyla aralıksız devam ediyor. Göreve geldiği günden bu yana, Cuma sabahları gün doğmadan Sancaktepe’yi adım adım gezen Başkan

Sancaktepe’de çalışmaya engel yok dediler stant açtılar

sancaktepede-calismaya-engel-yok-dediler-stant-actilar Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe’de bulunan Engelli Dinlenme Merkezi (EDEV) ile birlikte gerçekleştirilen projede engellilerin yüzlerini güldürdü

Muhtar Sinan Özer’in Ramazan Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Sarıgazi ve Yenidoğan'a Anadolu Lisesi

sarigazi-ve-yenidogana-anadolu-lisesi Sancaktepe'de bir olan Anadolu Lisesi sayısı üçe çıkıyor.

Sancaktepe Rizeliler Derneği ilçe de örnek olmaya devam ediyor

sancaktepe-rizeliler-dernegi-ilce-de-ornek-olmaya-devam-ediyor- Sancaktepe Rize İli ve İlçeleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği proje ile ilçe genelinde örnek olacak çalışmalarına devam ediyor.

Yenidoğan Mevlana İlk ve Ortaokulu Sancaktepe’de başarılı çalışmaları hedefliyor

yenidogan-mevlana-ilk-ve-ortaokulu-sancaktepede-basarili-calismalari-hedefliyor Sancaktepe ilçesinin sosyal sorumluluk projelerine yer veren okulların sayısı hızla artıyor. Bu okullardan birisi de Yenidoğan Mevlana İlk ve Ortaokulu oldu.

Yenidoğan 19 Mayıs İlkokulu’n da Dünya Otizm Farkındalık Günü kutlandı

yenidogan-19-mayis-ilkokulun-da-dunya-otizm-farkindalik-gunu-kutlandi 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü, tüm dünyada otizme dikkat çekmek ve kamuoyunda otizm bilinci arttırmak amacıyla farklı içeriklerle kutlanıyor.

SANCAKTEPE' DE ASYA AVM YENİDOĞAN MAĞAZASI AÇILDI

sancaktepe-de-asya-avm-yenidogan-magazasi-acildi Elektrikli ev aletlerinin nesillerdir öncü markası Fakir Hausgeräte, mağaza ağını genişletmeye devam ediyor.

MHP Sancaktepe, Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açtı

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-acti MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, Yenidoğan Bölge Temsilciliğinin açılışını gerçekleştirdi.

MHP Sancaktepe Yenidoğan’da Bölge Temsilciliği açıyor

mhp-sancaktepe-yenidoganda-bolge-temsilciligi-aciyor MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, Yenidoğan’da bölge temsilciliği açılışı yapılacağını duyurdu. Emrah Danacıoğlu duyurusunda Sancaktepelileri açılışa davet etti.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu, ilçede bulunan 4 okulu daha ziyaret etti

kaymakam-adnan-cakiroglu-ilcede-bulunan-4-okulu-daha-ziyaret-etti Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, ilçede bulunan 4 okulu daha ziyaret etti

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-oruclar-dualarla-acildi Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde oruçlar dualarla açıldı

Yenidoğan İlgi Özel Eğitim’in açılışını Başkan İsmail Erdem yaptı

yenidogan-ilgi-ozel-egitimin-acilisini-baskan-ismail-erdem-yapti “Sizde Özel İlgi İster misiniz ” sloganı ile yola çıkan Özel Yenidoğan İlgi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nin açılışı Başkan İsmail Erdem ve davetlilerin katılımı ile gerçekleşti

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ