TEKİRDAĞ HABERLERİ

Açık Hava Sinema Günlerinde Aile Arasında filmi ile devam etti

acik-hava-sinema-gunlerinde-aile-arasinda-filmi-ile-devam-etti Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Açık Hava Sinema Günleri devam ediyor.

Başkan Kadir Albayrak'ın Ramazan Bayramı mesajı

baskan-kadir-albayrakin-ramazan-bayrami-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Ramazan Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıl Dönümü Kutlu Olsun

18-mart-canakkale-zaferinin-103-yil-donumu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çanakkale Zaferi'nin 103’üncü yıl dönümü ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Kadir Albayrak, Tıp Bayramı Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-tip-bayrami-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İklim Değişikliği İkinci İzleme Toplantısı Yapıldı

iklim-degisikligi-ikinci-izleme-toplantisi-yapildi “Trakya Bölgesinde İklim Değişikliği ile Mücadele ve Adaptasyon için Kapasite Artırımı” başlıklı projenin 2’nci izleme toplantısı Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Namık Kemal Üniversitesi

57. Alay 8’inci Kez Çanakkale Yolunda

57-alay-8inci-kez-canakkale-yolunda 57. Alay Yürüyüş Komitesi, Çanakkale Savaşları'nda gösterdikleri kahramanlıkla anılan 57. Alay için 8’inci kez Tekirdağ'dan Çanakkale'ye yürüyor.

ŞEHİT MEZARLIKLARINDAKİ TÜRK BAYRAKLARI YENİLERİYLE DEĞİŞTİRİLDİ

sehit-mezarliklarindaki-turk-bayraklari-yenileriyle-degistirildi Malkara İlçesinde ki şehit mezarlıklarının başucunda bulunan ve çeşitli sebeplerle yıpranan Türk Bayrakları Malkara Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından yenileriyle değiştirildi.

Çorlu’da Yatırımlar Değerlendirildi

corluda-yatirimlar-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu ilçesindeki, çalışmaların değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Tekirdağ'da Deprem Farkındalık Semineri düzenlendi

tekirdagda-deprem-farkindalik-semineri-duzenlendi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Deprem Risk Yönetimi ve Kentsel İyileştirme Dairesi Başkanlığı ve Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ev sahipliğinde Deprem Farkındalık Semineri ve Temel Saha

Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesinden Başkan Albayrak’a Ziyaret

yesilay-dernegi-tekirdag-subesinden-baskan-albayraka-ziyaret Yeşilay Derneği Tekirdağ Şubesi Başkanı Şener Çelikayar ve Başkan Yardımcısı Sadık Baş, derneğim yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yeşilay Haftası öncesinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye

Başkan Albayrak, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

baskan-albayrak-cerkezkoy-organize-sanayi-bolgesini-ziyaret-etti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti

Başkan Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Kutlu Olsun

baskan-kadir-albayrak-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-kutlu-olsun Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Kürümoğlu’ndan çalışan gazeteciler günü mesajı

kurumoglundan-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cenap Kürümoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ TEKİRDAĞ’DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞUYOR

kadir-has-universitesi-tekirdagda-ogrencilerle-bulusuyor Kadir Has Üniversitesi, 4 ve 5 Ocak tarihlerinde Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenecek Educaturk Fuarı’nda, üniversiteye hazırlanan gençler ve aileleri ile buluşuyor.

Marmaraereğlisi İlçesinin Hizmet ve Yatırımları Değerlendirildi

marmaraereglisi-ilcesinin-hizmet-ve-yatirimlari-degerlendirildi Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Marmaraereğlisi Meclis Üyesi Doğan Özman ile bir araya geldi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne Altın Karınca Ödülü

tekirdag-buyuksehir-belediyesine-altin-karinca-odulu Proje ödülü, İstanbul’da düzenlenen 7. Altın Karınca Ödül Töreninde takdim edildi.

3. Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu: “Müzik Kutusu”

3-bisanthe-tas-heykel-sempozyumu-muzik-kutusu 3. Bisanthe Taş Heykel Sempozyumu’nda sona yaklaşılırken dünyaca ünlü heykeltıraşlar düşüncelerini ve eserlerini paylaşmaya devam ediyor.

Süleymanpaşa'da Akıl ve Zeka Oyunları projesi hayata geçiyor

suleymanpasada-akil-ve-zeka-oyunlari-projesi-hayata-geciyor Cumhuriyet Kadınları Derneği Tekirdağ Şube Başkanı Seval Eşer, derneğin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’ı makamında ziyaret etti.

MALKARA’DA ESKİ OTOGAR BİNASININ YIKIMINA BAŞLANDI

malkarada-eski-otogar-binasinin-yikimina-baslandi- Malkara’da Yeni Otobüs Terminali’nin yapımının tamamlanması ve faaliyete geçmesinin ardından boşa çıkan eski otogar binası, 7 Ekim 2017 Cumartesi günü yıkımına başlandı.

Süleymanpaşa Belediyesi ve Jandarma işbirliğinde gece denetimi yapıldı

suleymanpasa-belediyesi-ve-jandarma-isbirliginde-gece-denetimi-yapildi Kumbağ ve Barbaros mahallelerinde gece geç saatlere kadar devam eden denetimlerde başta bar ve kafe olmak üzere tüm alkollü mekanlar denetlendi.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ