SOKAK HAYVANLARI HABERLERİ

Süleymanpaşa Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

suleymanpasa-belediyesi-sokak-hayvanlarini-unutmadi Kar yağışının etkili olduğu iki gün boyunca, kentin farklı noktalarında bulunan mamamatiklerin, kedi, köpek ve kuş yuvalarının bakımları Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından

KADIKÖY’DEN SOKAK HAYVANLARINA VEFA: TARÇIN ve TOMMY UNUTULMADI

kadikoyden-sokak-hayvanlarina-vefa-tarcin-ve-tommy-unutulmadi Kadıköylüler ve Kadıköy Belediyesi, kent yaşamının can dostları sokak hayvanlarını unutmuyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğü’nden 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü açıklaması

veteriner-isleri-mudurlugunden-4-nisan-dunya-sokak-hayvanlari-gunu-aciklamasi Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü ile ilgili açıklama yaptı.

Keşan Belediyesi sokak hayvanları için “Bayat Ekmek Kumbaraları” yerleştiriyor

kesan-belediyesi-sokak-hayvanlari-icin-bayat-ekmek-kumbaralari-yerlestiriyor Keşan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, sahipsiz sokak hayvanları ile ilgili yürüttüğü çalışmalarına yenilerini ekliyor.

Kaza geçiren hayvanlara şefkat eli

kaza-geciren-hayvanlara-sefkat-eli Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sokak hayvanlarına karşı sürücüleri dikkatli olmaları konusunda uyardı

Çekmeköy'de Alman Çoban Köpekleri sokak hayvanları için yarıştı

cekmekoyde-alman-coban-kopekleri-sokak-hayvanlari-icin-yaristi Çekmeköy Belediyesi ile Alman Çoban Köpeği Irk ve Spor Derneği’nin düzenlediği Alman Çoban Köpeği WUSV Açık Orta Doğu ve Türkiye Şampiyonasına Çekmeköy ev sahipliği yaptı. Yarışmaya ülke

Çocuklar ve sokak hayvanları Mutlu Pati Şenliği’nde buluştu

cocuklar-ve-sokak-hayvanlari-mutlu-pati-senliginde-bulustu Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Hayvanları Koruma Günü’nün ardından çocuklara hayvan sevgisini aşılamak üzere Mutlu Pati Şenliği düzenledi.

Bu ilçede sokak hayvanları güvendeler

bu-ilcede-sokak-hayvanlari-guvendeler Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi’nin sokak hayvanlarına yönelik gerçekleştirdiği çalışmalar vatandaşların takdirini kazanmaya devam ediyor.

SOKAKTAKİ CANLAR İÇİN BESLEME ÇALIŞMALARI SIKLAŞTIRILDI

sokaktaki-canlar-icin-besleme-calismalari-siklastirildi Havaların ısınmasıyla birlikte sıcaktan bunalan sokak hayvanları için Kağıthane Belediyesi günlük rutin hizmetlerini sıklaştırdı.

Süleymanpaşa'da yeni kedi evleri minik dostlarımızın hizmetinde...

suleymanpasada-yeni-kedi-evleri-minik-dostlarimizin-hizmetinde Kumbağ Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmada 3 yeni kedi evi talepler doğrultusunda kedilerin sıklıkla yaşadığı yerlere yerleştirildi.

Sancaktepe Sarıgazi Mahallesinde sokak hayvanları unutulmadı

sancaktepe-sarigazi-mahallesinde-sokak-hayvanlari-unutulmadi Sarıgazi Mahallesi Muhtarı Göker Göktaş ve mahallede bulunan hayvan severler sokak hayvanları için suluklar yerleştirdiler.

Miniklerden hayvan dostlarına kulübe

miniklerden-hayvan-dostlarina-kulube Anaokulu öğrencileri sokak hayvanlarına yönelik hazırlanan kulübeleri boyadı

Sancaktepe’de sokak hayvanlarını sevenler her fırsatta çözüm üretiyor

sancaktepede-sokak-hayvanlarini-sevenler-her-firsatta-cozum-uretiyor Sancaktepe’de sokak hayvanlarını sevenler her fırsatta çözüm üretiyor

Kartepe Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı

kartepe-belediyesi-sokak-hayvanlarini-unutmadi Kartepe Belediyesi, ilçede yaşanan yoğun kar yağışı neticesinde aç kalan sokak hayvanlarına yem ve yiyecek verdi

Sancaktepe'de sokak hayvanları unutulmadı

sancaktepede-sokak-hayvanlari-unutulmadi Sancaktepe Belediyesi, ilçede etkili olan kar yağışı ve soğuk havadan sokak hayvanlarının da olumsuz etkilenmemesi adına gerekli çalışmaları yürütüyor.

Çekmeköy Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

cekmekoy-belediyesi-sokak-hayvanlarini-unutmadi Çekmeköy Belediyesi’nin ekipleri kar yağışında yiyecek bulamayan sokak hayvanları için seferber oldu

Sokak Hayvanlarına Mama Bırakıldı

sokak-hayvanlarina-mama-birakildi Kırklareli Belediyesi soğuyan hava ile birlikte sokakta yaşayan dostları da unutmadı.

‘’Bir Kap DoluSu Mutluluk’’

bir-kap-dolusu-mutluluk- Büyükşehir, sıcak yaz günlerinde sokak hayvanlarının susuz kalmaması için çalışma yapıyor

Süleymanpaşa’da yeni yuvalarını bekliyorlar

suleymanpasada-yeni-yuvalarini-bekliyorlar Süleymanpaşa Belediyesi Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi’nde misafir edilen kedi ve köpekler duyarlı Süleymanpaşalılar sayesinde sıcak bir yuva sahibi olmayı bekliyor.

Yaban ve Sokak Hayvanları İçin Doğaya Yem Bırakıldı

yaban-ve-sokak-hayvanlari-icin-dogaya-yem-birakildi- Sultangazi Belediyesi, kar yağışının yeniden başlamasıyla birlikte risk altında kalan yaban ve sokak hayvanlarını unutmadı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ