SERGİ HABERLERİ

Sancaktepeli öğrenciler çalışmaları ile takdir topluyor

sancaktepeli-ogrenciler-calismalari-ile-takdir-topluyor- 75. Yıl Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Grafik ve Fotoğraf bölümü öğrencileri, çalışmalarını açtıkları sergi tanıttılar.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu, Resfebe çalışmasını sergiledi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulu-resfebe-calismasini-sergiledi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu'nda Sancaktepeli öğrencilerin yaptığı Resfebe çalışmaları sergilendi.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-yil-sonu-sergisi-acildi Sancaktepe Halk eğitim Merkezi 2017-2018 öğretim yılı geleneksel yılsonu sergisi Sarıgazi Kültür Merkezi'nde açıldı.

Sancaktepe’de 80’li yıllar sergisi açıldı

sancaktepede-80li--yillar--sergisi-acildi- Sancaktepe ilçesinde peş peşe düzenlenen etkinliklerle bir çok alanda sosyal farkınladıklar oluşturuluyor.

“Tsunami” resim sergisi Maltepe’de açıldı

tsunami-resim-sergisi-maltepede-acildi- Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, sanat yaşamına Bodrum’da devam eden ressam Hayrettin Erses’in, “Tsunami” isimli resim sergisinin açılışına ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, Sancaktepe’de açıldı.

turkiyenin-ilk-cizgi-roman-okulu-sancaktepede-acildi Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, padişahlardan oluşan çizgi roman sergisi eşliğinde Sancaktepe’de açıldı.

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

“ÇANAKKALE SAVAŞLARINDA GALATASARAYLILAR” SERGİSİ

canakkale-savaslarinda-galatasaraylilar-sergisi- “Çanakkale Savaşlarında Galatasaraylılar Sergisi” 18 Mayıs 2018’e kadar Galatasaray Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam ediyor.

Sancaktepe’de Öğretmenlerden fotoğraf sergisi

sancaktepede-ogretmenlerden-fotograf-sergisi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu öğretmenlerinin talebi üzerine Halk Eğitim Merkezinin açtığı kurs programında bir araya gelen fotoğraf çekmesini seven 9 öğretmen kurs bitiminin sonunda çektikleri

“DENİZDE VE KARADA BİR DESTANDIR ÇANAKKALE” SERGİSİ MARMARA PARK AVM’DE

-denizde-ve-karada-bir-destandir-canakkale-sergisi-marmara-park-avmde Çanakkale Zaferi, 11-26 Mart 2018 tarihleri arasında Marmara Park AVM’de yeniden canlanıyor.

Kağıt Müzesi’nde ‘’Bir Kent Bir Mekan’’ sergisi

kagit-muzesinde-bir-kent-bir-mekan-sergisi Büyükşehir Belediyesi Seka Kağıt Müzesi, Kocaeli Üniversitesi öğrencileri tarafından düzenlenen “Bir Kent Bir Mekan” adlı sergiye ev sahipliği yapıyor.

TARİHE TANIKLIK EDEN BİNALAR!

tarihe-taniklik-eden-binalar Çağdaş Türk mimarisinin son 10 yılı fotoğraflarla belgelendi.

‘Engravist Sergisi’ Trump Art Gallery’de

engravist-sergisi-trump-art-galleryde Trump Art Gallery, 10 Ekim-6 Kasım 2017 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin öncülüğünde düzenlenen ‘Engravist Uluslararası İstanbul Gravürleri’ sergisine ev

EVRENİN 13,7 MİLYAR YILLIK ÖYKÜSÜ

evrenin-137-milyar-yillik-oykusu- Yılın en önemli bilimsel etkinliği, dört ayda 20 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

BİR KAZI HİKÂYESİ: ÇATALHÖYÜK

bir-kazi-hikyesi-catalhoyuk Koç Üniversitesi Anadolu Medeniyetleri Araştırma Merkezi (ANAMED), Çatalhöyük Araştırma Projesi’nin 25. yılını bir sergiyle kutluyor.

Başkan İsmail Erdem, Zübeyde Hanım Kurs Merkezinin yıl sonu sergisine katıldı

baskan-ismail-erdem-zubeyde-hanim-kurs-merkezinin-yil-sonu-sergisine-katildi Sancaktepe Belediyesi Zübeyde Hanım Sanat ve Meslek Edindirme Merkezinin düzenlediği sergi törenine katılan Başkan İsmail Erdem, kursiyerlerin çalışmalarından oluşan sergiyi gezdi.

Bir yıllık emek renge dönüştü!

bir-yillik-emek-renge-donustu- Büyükçekmece Belediyesi Halk Akademisi’nin plastik sanatlar yılsonu sergisi bu yıl da görkemli bir törenle gerçekleşti.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi yeni yerinde ilk sergisini açtı

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-yeni-yerinde-ilk-sergisini-acti Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi yeni yerinde ilk sergisini açtı

CERN’ün “Bilimi Hızlandırıyoruz” Sergisi İlk Kez İstanbul’da

cernun-bilimi-hizlandiriyoruz-sergisi-ilk-kez-istanbulda İstanbul Bilgi Üniversitesi, Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) ortaklığı ile dünyanın en önemli bilimsel etkinliklerinden “CERN Bilimi Hızlandırıyoruz” sergisini ilk kez İstanbul’a getirdi.

Sancaktepe’de 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma sergisi düzenlendi

sancaktepede-18-mart-canakkale-sehitlerini-anma-sergisi-duzenlendi 60. yıl Sarıgazi İlkokulu Şanlı Türk tarihine Çanakkale Destanı olarak geçen Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma etkinliğinde dinamik bir sergi açtı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ