SERGİ HABERLERİ

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

KARAOĞLAN ÇİZGİLERİNİN YARATICISI SUAT YALAZ KARİKATÜR EVİ’NDE

karaoglan-cizgilerinin-yaraticisi-suat-yalaz-karikatur-evinde Karaoğlan serilerinin, Türkiye’deki ilk vestern örneklerinin yaratıcısı usta çizer Suat Yalaz Türkiye’deki ikinci kişisel sergisini Kadıköy Belediyesi Karikatür Evi’nde açıyor.

“Doğa İçin Önce Sen” Sergisi

doga-icin-once-sen-sergisi Günümüzde hızla şehirleşen ve grileşen dünyanın içinde doğaya giderek daha az yer kalıyor.

“DEĞİL – ORADA DEĞİL”

degil--orada-degil Amerikan Hastanesi “Operation Room” Sanat Galerisi, 13 Eylül – 10 Kasım 2018 tarihleri arasında Kadir Has Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencilerinin ürettikleri işleri Değil,

Dünyanın zanaatkarı Büyükçekmece’de hünerlerini sergiledi

dunyanin-zanaatkari-buyukcekmecede-hunerlerini-sergiledi 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali’nin omurgalarından biri olarak kabul edilen geleneksel el sanatları sergisi sanatseverler tarafından yoğun ilgi gördü.

“Bi Dünya Bebek” Büyükçekmece Festivali’nde buluştu

bi-dunya-bebek-buyukcekmece-festivalinde-bulustu-- Büyükçekmece’de bu yıl 19’uncusu düzenlenen Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali kapsamında ‘Bi dünya bebek Sergisi’ ve ‘Uluslararası El Sanatları Sergisi’ İstanbullularla buluştu. Dünyanın

Mozaik sergisi festivale renk kattı

mozaik-sergisi-festivale-renk-katti Meyçem Ezengin ve öğrencilerinin eserlerinden oluşan mozaik sergisi sanatseverlerden büyük ilgi gördü.

Dünyanın en iyi fotoğrafları Büyükçekmece’de sergilendi

dunyanin-en-iyi-fotograflari-buyukcekmecede-sergilendi Büyükçekmece Belediyesi’nin Büyükçekmece Fotoğraf Derneği (BÜFOD) işbirliğiyle 19. Uluslararası Büyükçekmece Kültür ve Sanat Festivali kapsamında düzenlenen “9’uncu Uluslararası Güler Ertan

‘Koleksiyon Resim Sergisi’ Trump Art Gallery’de

koleksiyon-resim-sergisi--trump-art-galleryde Yerli ve yabancı sanatçıların imzasını taşıyan 75 eserin yer aldığı‘Koleksiyon Resim Sergisi’, 31 Temmuz’a kadar Trump Art Gallery’de (TAG) sergilenecek.

ZAMANIN GÖLGELERİ TUVALLERDE

zamanin-golgeleri-tuvallerde- Ayvalık Belediyesi Orhan Peker Sanat Galerisi’nde, Türkiye’de geometrik sanatının tanınmış isimlerinden Çetin Erokay’ın ‘Zamanın gölgeleri’ başlıklı resim sergisi açıldı.

Sultangazi'de Demokrasi ve Şehitler Sergisi

sultangazide-demokrasi-ve-sehitler-sergisi- Sultangazi Belediyesi, 15 Temmuz'un yıldönümünde, “15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Sergisi” düzenledi.

Sancaktepeli öğrenciler çalışmaları ile takdir topluyor

sancaktepeli-ogrenciler-calismalari-ile-takdir-topluyor- 75. Yıl Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Grafik ve Fotoğraf bölümü öğrencileri, çalışmalarını açtıkları sergi tanıttılar.

Sancaktepe Osmangazi İlkokulu, Resfebe çalışmasını sergiledi

sancaktepe-osmangazi-ilkokulu-resfebe-calismasini-sergiledi Sancaktepe Osmangazi İlkokulu'nda Sancaktepeli öğrencilerin yaptığı Resfebe çalışmaları sergilendi.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-yil-sonu-sergisi-acildi Sancaktepe Halk eğitim Merkezi 2017-2018 öğretim yılı geleneksel yılsonu sergisi Sarıgazi Kültür Merkezi'nde açıldı.

Sancaktepe’de 80’li yıllar sergisi açıldı

sancaktepede-80li--yillar--sergisi-acildi- Sancaktepe ilçesinde peş peşe düzenlenen etkinliklerle bir çok alanda sosyal farkınladıklar oluşturuluyor.

“Tsunami” resim sergisi Maltepe’de açıldı

tsunami-resim-sergisi-maltepede-acildi- Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi, sanat yaşamına Bodrum’da devam eden ressam Hayrettin Erses’in, “Tsunami” isimli resim sergisinin açılışına ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, Sancaktepe’de açıldı.

turkiyenin-ilk-cizgi-roman-okulu-sancaktepede-acildi Türkiye’nin ilk çizgi roman okulu, padişahlardan oluşan çizgi roman sergisi eşliğinde Sancaktepe’de açıldı.

Sancaktepe’de kimya öğrencileri çalışmalarını sergiledi

sancaktepede-kimya-ogrencileri-calismalarini-sergiledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Bayramını okulda gerçekleştirdikleri etkinliklerle kutladılar.

“ÇANAKKALE SAVAŞLARINDA GALATASARAYLILAR” SERGİSİ

canakkale-savaslarinda-galatasaraylilar-sergisi- “Çanakkale Savaşlarında Galatasaraylılar Sergisi” 18 Mayıs 2018’e kadar Galatasaray Kültür ve Sanat Merkezi’nde devam ediyor.

Sancaktepe’de Öğretmenlerden fotoğraf sergisi

sancaktepede-ogretmenlerden-fotograf-sergisi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu öğretmenlerinin talebi üzerine Halk Eğitim Merkezinin açtığı kurs programında bir araya gelen fotoğraf çekmesini seven 9 öğretmen kurs bitiminin sonunda çektikleri

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ