SARIGAZİ HABERLERİ

CHP Sancaktepe’den Sancaktepe’de bulunan Cemevleri ziyareti

chp-sancaktepeden-sancaktepede-bulunan-cemevleri-ziyareti CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Sevgi Aksu, İlçe Yöneticileri, CHP Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri Durmuş Şahin ve Gülüzar Bektaş’ın da katıldığı Sancaktepe ilçesinde bulunan Cemevlerine bir dizi

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Sancaktepe Sarıgazi Cemevi’nden Alevi Bektaşi Akademisi

sancaktepe-sarigazi-cemevinden-alevi-bektasi-akademisi Sancaktepe Cemevleri ve Ocakları bileşenleri adına Sarıgazi Cemevi “ Türkiye Alevi Bektaşi Semineri” düzenliyor.

Sancaktepe’de Kuşlara Bir Damla Umut oldular

sancaktepede-kuslara-bir-damla-umut-oldular Sancaktepe İlçesinde minik öğrencilerin gerçekleştirdiği Kuşlara Bir Damla Umut projesi Muhtarlık bahçesinde hayat buldu.

Sancaktepeli Muhtarın jesti stadyumda alkışlandı

sancaktepeli-muhtarin-jesti--stadyumda-alkislandi Sancaktepe ilçesi Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, Emek Mahallesinde bulunan Sarıgazi stadyumunda oynanan İl Dernekleri arası Cumhuriyet Kupası Futbol Turnuvasına katıldı.

İki mahallede daha Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

iki-mahallede-daha-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sarıgazi Mahallesi ve Emek Mahallesi'nde Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Sarıgazi Cemevi’de Canlar bir araya geldi

sarigazi-cemevide-canlar-bir-araya-geldi Muharrem Ayı Yassı Matem Orucun’da yüzlerce can Sarıgazi Cemevi’nde bir araya geldi.

Salih Şimşek'in Muharrem Ayı ve Hicri Yılbaşı mesajı

salih-simsekin-muharrem-ayi-ve-hicri-yilbasi-mesaji Sancaktepe Yenidoğan bölgesinin sevilen esnaflarından Elektrik Teknisyeni Salih Şimşek Muharrem ayı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Tokatlılar Derneğinden Sarıgazi Cemevi’ne ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-derneginden-sarigazi-cemevine-ziyaret Sancaktepe Tokatlılar Derneğinden Sarıgazi Cemevi’ne nezaket ziyareti.

Sancaktepe’de çalışmaya engel yok dediler stant açtılar

sancaktepede-calismaya-engel-yok-dediler-stant-actilar Sancaktepe Belediyesi, Sancaktepe’de bulunan Engelli Dinlenme Merkezi (EDEV) ile birlikte gerçekleştirilen projede engellilerin yüzlerini güldürdü

Muhtar Sinan Özer’in Ramazan Bayramı mesajı

muhtar-sinan-ozerin-ramazan-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtarı Sinan Özer Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

CHP SANCAKTEPE'NİN İFTARINA YOĞUN KATILIM

chp-sancaktepenin-iftarina-yogun-katilim- Ramazan ayının bitmesine sayılı günler kala CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı Sarıgazi'de halk iftarı düzenledi.

Başkan Erdem: “İmar barışı ile devlet kazanacak, vatandaş kazanacak

baskan-erdem-imar-barisi-ile-devlet-kazanacak-vatandas-kazanacak Sancaktepe Belediyesi, hizmet binasında kurduğu İmar Barışı Müracaat Noktası ile binlerce vatandaşa hizmet vermeye başladı.

AK Parti Sancaktepe Kadın Kolları seçmeni bilgilendiriyor

ak-parti-sancaktepe-kadin-kollari-secmeni-bilgilendiriyor AK Parti Sancaktepe Kadın Kolları, 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor

Sarıgazi'de veliler Anadolu lisesi istediler

sarigazide-veliler-anadolu-lisesi-istediler Sarıgazi Demokrasi Caddesinde yer sofrası kuran veliler iftar verdiler. Demokrasi Caddesinde buluşan veliler oruçlarını oluşturdukları yer sofrasında açtılar.

Sarıgazi ve Yenidoğan'a Anadolu Lisesi

sarigazi-ve-yenidogana-anadolu-lisesi Sancaktepe'de bir olan Anadolu Lisesi sayısı üçe çıkıyor.

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu projeleri ile göz doldurdu

60-yil-sarigazi-ortaokulu-projeleri-ile-goz-doldurdu 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları çerçevesinde, 60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu gerçekleştirdiği projeleri sergiledi.

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Sarıgazispor şampiyonluk kupasını aldı

sarigazispor--sampiyonluk-kupasini-aldi Sancaktepe Sarıgazispor U16/B ligi şampiyonu oldu

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ