SARIGAZİ HABERLERİ

Sancaktepe’de Sivas olayları unutulmadı

sancaktepede-sivas-olaylari-unutulmadi 2 Temmuz 1993'te Madımak Olaylarında hayatını kaybedenler olayların 26’ncı yıl dönümünde düzenlenen etkinlikle Sancaktepe’de anıldı.

Sancaktepe’de Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu çalışmaları ile göz dolduruyor

sancaktepede-sarigazi-peyami-safa-ilkokulu-calismalari-ile-goz-dolduruyor- Sancaktepe ilçe Milli Eğitime bağlı okullardan biri olan Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı içinde, okulun bir çok ihtiyacını yeniledi.

Sancaktepeliler Gönülden Gönüle iftar Sofrasında buluştu

sancaktepeliler-gonulden-gonule-iftar-sofrasinda-bulustu Sancaktepe Belediyesi, Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları programını Sarıgazi Meclis Mahallesinde gerçekleştirdi.

Sancaktepe’de Anneler Günü etkinliğinde öğrenciler sahnedeydi

sancaktepede-anneler-gunu-etkinliginde-ogrenciler-sahnedeydi Sancaktepe’de Anneler Günü etkinliğinde öğrenciler sahnedeydi

Sarıgazi Cemevi’den kadınlara yönelik büyük hizmet

sarigazi-cemeviden-kadinlara-yonelik-buyuk-hizmet Sarıgazi Cemevi’nin gerçekleştirdiği sosyal dayanışma projesi Sancaktepe ilçesinde örnek bir proje olarak görülüyor.

Sancaktepe’de öğrenciler için kitaplarını imzaladı

sancaktepede-ogrenciler-icin-kitaplarini-imzaladi- Milli Eğitim Bakanlığı’nın Kütüphanede Hayat Var projesi Sancaktepe’de gerçekleşti

Sancaktepe’de el emeği kütüphane yaptılar

sancaktepede-el-emegi-kutuphane-yaptilar Sancaktepe’de, bir öğretmen ve bir kütüphanenin hikayesi Sarıgazi Peyami Safa İlkokulu’nda yaşandı.

Sarıgazi Cemevi sosyal etkinliklere önem veriyor

sarigazi-cemevi-sosyal-etkinliklere-onem-veriyor- Sancaktepe'de Sarıgazi Cemevi sosyal etkinliklere önem veriyor

Sancaktepeli Mert Özer, sanatseverlerin oylarını bekliyor

sancaktepeli-mert-ozer-sanatseverlerin-oylarini-bekliyor- Sancaktepeli Mert Özer, sanatseverlerin desteğini bekliyor

Polat Kundura Sancaktepelilere % 50 indirim ile merhaba dedi

polat-kundura-sancaktepelilere--50-indirim-ile-merhaba-dedi Pendik ilçesinden sonra Sancaktepe Samandıra’da hizmete giren Polat Kundura yaptığı indirimlerle Sancaktepe’ye merhaba dedi.

Sancaktepe'de Oyuncak Kumbarasına Muhtar Adayı Sedattin Önel’den destek geldi

sancaktepede-oyuncak-kumbarasina-muhtar-adayi-sedattin-onelden-destek-geldi Oyuncak Kumbarası projesi ile öğrenciler kendi oyuncaklarını, hiç tanımadıkları Anadolu’da bir okulda bulunan arkadaşlarına yollayacaklar.

Kılıçdaroğlu Sancaktepe’ye geliyor

kilicdaroglu-sancaktepeye-geliyor CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Sancaktepe’ye geliyor

Sancaktepe’li öğrenciler “ Haydi Sen de Oyna “ dedi

sancaktepeli-ogrenciler--haydi-sen-de-oyna--dedi Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu E-Twinning proje ortaklığı kapsamında gerçekleştirdiği bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Projenin adı “ Haydi Sen de Oyna”

Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış

meclis-mahallesi-muhtar-adayi-sedattin-onelden-ornek-bir-davranis Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel’den örnek bir davranış

Sarıgazispor’dan Muhteşem Gece

sarigazispordan-muhtesem-gece Sancaktepe İlçesinin Amatör Spor kulüplerinden Sarıgazi Spor Kulübü, U14 Liginde yenilgisiz şampiyon olmasından dolayı Yardımlaşma ve Dayanışma Gecesi düzenledi.

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucu-sarigazi-cemevini-ziyaret-etti AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan adayı Av. Şeyma Döğücü, Sarıgazi Cemevi’ni ziyaret etti. Ziyarete Sancaktepe'de sevilen isim olan Kemal Ayyıldız’da katıldı.

Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi ilk etkinliğini yaptı

turkiye-alevi-bektasi-akademisi-ilk-etkinligini-yapti Türkiye Alevi Bektaşi Akademisi Çalışmalarına başladı. Etkinlik Sarıgazi Cemevi Başkanı Erdal Sağır’ın açılış konuşması ile başladı.

Sancaktepe’de Seyhan Güler rüzgarı esti

sancaktepede-seyhan-guler-ruzgari-esti Sancaktepe Samandıra Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte sahne alan sanatçı Seyha Güler sahne aldı.

CHP Sancaktepe’den Sancaktepe’de bulunan Cemevleri ziyareti

chp-sancaktepeden-sancaktepede-bulunan-cemevleri-ziyareti CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Sevgi Aksu, İlçe Yöneticileri, CHP Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri Durmuş Şahin ve Gülüzar Bektaş’ın da katıldığı Sancaktepe ilçesinde bulunan Cemevlerine bir dizi

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ