SANCAKTEPESES HABERLERİ

Etraf Gazete’sinden 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması

etraf-gazetesinden-10-ocak-gazeteciler-gunu-kutlamasi Etraf Gazetesi 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü münasebetiyle basın mensuplarına bir kahvaltı programı düzenledi.

Emrah Danacıoğlu’nun Cumhuriyet Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-cumhuriyet-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe'de yaya geçitlerinde araç park etmesini çok seviyoruz

sancaktepede-yaya-gecitlerinde-arac-park-etmesini-cok-seviyoruz Sancaktepe ilçesinde bir günde iki yaya geçidine araç park eden iki araç.

Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı Ali Yıldız’ın Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-kent-konseyi-baskani-ali-yildizin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Kent Konseyi Başkanı Ali Yıldız, Kurban bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Barış Karahan’ın Kurban Bayramı mesajı

baris-karahanin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Ardahanlılar İl Derneği Başkanı Barış Karahan , Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’yi Safa İlkokulu temsil etti

sancaktepeyi-safa-ilkokulu-temsil-etti Sancaktepe Safa İlkokulu "Bilgi Tombalası" adlı projesi ile Sancaktepe'yi temsil etti.

Cemal Geyik'in 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

cemal-geyikin-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji Geyik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bir mesajla kutladı.

Osmangazi İlkokulu’nun bahçesinde ki ağaçlara kimlik takıldı

osmangazi-ilkokulunun-bahcesinde-ki-agaclara-kimlik-takildi “Ağaçların Adları İstanbul” projesi, kapsamında gerçekleştirilen çalışmada okulun bahçesinde bulunan ağaçların kimliklerini anlatan levhalar takıldı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe’de Farkındalık Eğitimine katılanlara belgeleri verildi

sancaktepede-farkindalik-egitimine-katilanlara-belgeleri-verildi Kaymakam Adnan Çakıroğlu, son yıllarda özellikle artan madde bağımlılığına karşı topyekün mücadelede ilçedeki tüm kamu kurum ve kuruluşları da üzerine düşeni yapmaya devam ettiğini söyledi.

Sancaktepe'de Milli Eğitim, Öğretmenler Arası Masa Tenisi Turnuvası Düzenledi

sancaktepede-milli-egitim-ogretmenler-arasi-masa-tenisi-turnuvasi-duzenledi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Öğretmenler arası “15 Temmuz Şehitleri Masa Tenisi Turnuvası” düzenledi.

Sanatçılar TEMA Vakfı için sahnede

sanatcilar-tema-vakfi-icin-sahnede Ünlü sanatçılar TEMA Vakfı’nın NTV özel yayınında çocuklar ve doğa için gönüllü olarak sahneye çıkıyor.

Türk medyası hayvan dostlarımıza duyarlı!

turk-medyasi-hayvan-dostlarimiza-duyarli Medyanın gündemine taşıdığı konulardan biri de hayvan dostlarımıza olan duyarlılık... Medya Takip Merkezi (MTM), sokak hayvanları ve evcil hayvan konularının medya rakamlarını inceleyerek, haberlere

Emrah Danacıoğlu’nun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-19-mayis-ataturku-anma-genclik-ve-spor-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe’de Türk Halk Müziği Ses yarışması düzenlendi

sancaktepede-turk-halk-muzigi-ses-yarismasi-duzenlendi Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Ortaokul ve Liseler Arası Türk Halk Müziği Ses yarışması Samandıra Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Alihan Arslan'ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

alihan-arslanin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepeli işadamı Alihan Arslan,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı yayınladı.

Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

cemal-geyikin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Sancaktepe’de öğrencilerin polislere sürprizi

sancaktepede-ogrencilerin-polislere-surprizi Okula polis çağırdılar, gelen polislere sürpriz yaptılar.

ADD Sancaktepe Şubesi panel düzenledi

add-sancaktepe-subesi-panel-duzenledi ADD Sancaktepe Şubesi panel düzenledi

Sancaktepe Anadolu Lisesi'nin Erasmus Öğrencileri geldi

sancaktepe-anadolu-lisesinin-erasmus-ogrencileri-geldi Sancaktepe Anadolu Lisesi Proje Ekibi, Erasmus+ Projesi Ortağı Almanya Ekibiyle Birlikte Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ