SANCAKTEPE HABERLERİ

Kastamonulu Evgiloğlu, Sancaktepe’de Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

kastamonulu-evgiloglu-sancaktepede-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu B. Ali Evgiloğlu, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Belediye Meclis üyesi aday Adaylığı için başvuruda bulundu.

Sancaktepe ilçesinin yeni okulu göz kamaştırıyor

sancaktepe-ilcesinin-yeni-okulu-goz-kamastiriyor 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına yetiştirilen ilçenin yeni okulu Sancaktepe Belediyesi tarafından yaptırıldı.

Sancaktepe’de Tasarım Beceri Atölyeleri Kurulacak

sancaktepede-tasarim-beceri-atolyeleri-kurulacak İstanbul genelinde pilot okul olarak seçilen okullardan biride Sancaktepe’de

Sancaktepe’de Anneler ve kızları futbol maçı yaptı

sancaktepede-anneler-ve-kizlari-futbol-maci-yapti- Sancaktepe, ilçe de daha önce duyulmayan bir futbol maçına sahne oldu.

Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürü Hakan Şen'den Kaymakam Çakıroğlu'na ziyaret

sancaktepe-ilce-emniyet-muduru-hakan-senden-kaymakam-cakirogluna-ziyaret Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Hakan Şen, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,yapımı devam eden okulları inceledi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakirogluyapimi-devam-eden-okullari-inceledi Yapımı devam eden 5 okul inşaatını yerinde inceleyen Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu,okulların son durumu hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Sancaktepe ilçesinde Huzur Toplantısı gerçekleştirildi

sancaktepe-ilcesinde-huzur-toplantisi-gerceklestirildi Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü 2018 Yılı Huzur Toplantısını Samandıra Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

Sancaktepe’de çocuklar üşümesin kampanyası

sancaktepede-cocuklar-usumesin-kampanyasi- Gelecek gençlerde dedirten bir proje ile ortaya çıkan Sancaktepe Ordulular Derneği Gençlik Kolları bir kampanya düzenledi.

Alper Yeğin’den Sancaktepe Belediye Meclisi’ne çağrı

alper-yeginden-sancaktepe-belediye-meclisine-cagri Öneri, Sancaktepe Belediye Meclis üyesi ve CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Alper Yeğin’den geldi.

MHP Sancaktepe 2018 yılı değerlendirme toplantısı düzenledi

mhp-sancaktepe-2018-yili-degerlendirme-toplantisi-duzenledi MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığının Sancaktepe ilçesinde düzenlediği toplantı MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in katılımı ile gerçekleşti.

Kadir Arkutcu,Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu

kadir-arkutcusancaktepe-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Adalet ve Kalkınma Partisine başvuru yapan İş Adamı Kadir Arkutcu 1989 yılından bu yana Sancaktepe Yunus emre Mahallesinde ikamet ediyor.

Sancaktepe’de Veli Akademileri Programı Peyami Safa İlkokulu’nda yapıldı

sancaktepede-veli-akademileri-programi-peyami-safa-ilkokulunda-yapildi Sancaktepe Peyami Safa İlkokulu’nda Veli Akademileri programı kapsamında seminer verildi.

Katarakt Tedavisinde Tri-fokal Mercekler İle Her Mesafede Net Görüş!

katarakt-tedavisinde-tri-fokal-mercekler-ile-her-mesafede-net-gorus Yaygın olarak 60 yaş ve üstü kişilerde görülmesi nedeniyle toplumda yaşlı hastalığı olarak bilinen kataraktta erken tedavi görme kaybını engelliyor.

Hakan Yılmaz, Belediye Meclis Üyeliği için başvurdu

hakan-yilmaz-belediye-meclis-uyeligi-icin-basvurdu Mart 2019 Yerel seçimlerine hazırlanan siyasi partilerde hazırlıklar tüm hızı ile sürüyor. MHP Sancaktepe İlçesine de Belediye Meclis üyeliği için başvurular devam ediyor.

Tahir Karanfil, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

tahir-karanfil-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Siirtliler Dernek Başkanı ve İş Adamı olan Tahir Karanfil, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adaylığı için

Seyit Arslan, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

seyit-arslan-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Arslan, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adayı başvurusunu yaptı.

Sancaktepe'de Engelliler Günü için program düzenlendi

sancaktepede-engelliler-gunu-icin-program-duzenlendi Sancaktepe Engelli Dinlenme Evi (EDEV) tarafından düzenlenen Dünya Engelliler Günü Özel Programında, engelli vatandaşlarımız ve aileleri bir araya geldi.

Muhtar Hasan Ağtepe Mahallesinin Nöbetçisi

muhtar-hasan-agtepe-mahallesinin-nobetcisi--- Muhtarlığın kolay olmadığını, fedakarlık istediğini söyleyen Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe Mart 2019 Yerel seçimlerinde tekrar mahallesinde aday olacağını söyledi.

MHP Sancaktepe’de Güleryüz Başkan Aday Adayı

mhp-sancaktepede-guleryuz-baskan-aday-adayi Mart 2019 yerel seçimlere hazırlanan siyasi partilerde hareketli günler yaşanıyor. MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı bu gün Sinoplularla doldu taştı.

Sancaktepe’de Dadaş Başkan Çelebi Belediye Meclis üyeliği için başvurdu

sancaktepede-dadas-baskan-celebi-belediye-meclis-uyeligi-icin-basvurdu Sancaktepe ilçesinde sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Sancaktepe Erzurumlular Derneği, ilçedeki etkinliklerde Dernek Başkanı Hanifi Çelebi ile farkındalığını her zaman ortaya koyan derneklerden

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ