VODAFONE KARAKARTAL’IN YENİ MARŞINI BEŞİKTAŞLI TARAFTARLAR YAZDI

vodafone-karakartalin-yeni-marsini-besiktasli-taraftarlar-yazdi

Vodafone’un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal platformuna özel yeni bir marş yazıldı.
23 Mart 2017 Perşembe 12:31

 Vodafone’un Beşiktaşlı aboneleri için geliştirdiği Vodafone KaraKartal platformuna özel yeni bir marş yazıldı. Beşiktaşlı taraftarların #BizKaraKartalız etiketiyle sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı sözlerden oluşan Vodafone KaraKartal’ın yeni marşını yine Beşiktaşlı taraftarlar besteledi ve söyledi.


23 Mart 2017 – Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone, alanında bir ilk olan Vodafone KaraKartal platformu için sosyal medyada yeni bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında, Vodafone KaraKartal’ın yeni marşı Beşiktaşlı taraftarlarla birlikte yazıldı. 

Taraftar yazdı, besteledi, söyledi

Teaser videoları eşliğinde başlayan kampanyada taraftarlardan #BizKaraKartalız etiketiyle marş için söz yazmaları istendi. Taraftarların yazdığı on binlerce sözden birliktelik ve desteği anlatan en güzel 3 dörtlük seçildikten sonra taraftarlardan sözleri bestelemeleri istendi. Taraftarlardan gelen yüzlerce beste videosu arasından en iyi olan seçildi ve Vodafone KaraKartal’ın marşı belli oldu. Kampanyanın film çekimlerinde de taraftarların yazdığı #BizKaraKartalız marşı eser sahibi Beşiktaşlı taraftarlar tarafından okundu. 

1 ay geçerli 3 GB internet hediye 

#BizKaraKartalız kampanyası kapsamında, Beşiktaşlılar Vodafone KaraKartal’lı olarak 1 ay geçerli 3 GB internet kazanabiliyor. Ayrıca, arkadaşlarını da Vodafone KaraKartal’a davet ederek birlikte 3’er GB kazanarak hediye internetini katlayabiliyorlar.

Vodafone KaraKartal programı kapsamında Beşiktaş taraftarları, mevcut tarifelerine ek olarak aylık 3 TL ve 5 TL'lik destek paketlerinden birini seçerek hem takımlarına destek oluyor hem de çeşitli ayrıcalıklardan yararlanıyor.

Detaylı bilgi: 
Marşı dinlemek için: https://youtu.be/x8JOvkNIlVc

MARŞ: (#BizKaraKartalız)
Doğdu bu aşk kalbimizde 
Siyah beyaz göğsümüzde
Her zaman son sözümüzde
Biz KaraKartalız
KaraKartal
 
Sevdamızla gönlümüzde
Bir oluruz semtimizde
Marşların hep dilimizde
Biz KaraKartalız
KaraKartal
 
Yan yanayız evimizde
Aşkımız var temelinde
Desteğimiz hep seninle
Biz KaraKartalız
KaraKartal
 

Haber okunma sayısı: 1433

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ