Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesinden Kaymakam Çakıroğlu’na ziyaret

turkiye-gaziler-ve-sehit-aileleri-vakfi-istanbul-subesinden-kaymakam--cakirogluna-ziyaret

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesi, Kaymakam Çakıroğlu’nu ziyaret etti.
07 Kasım 2018 Çarşamba 05:18

SANCAKTEPE - Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şube Başkanı Ferhat Koçak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

 
05 Kasım Pazartesi günü Kaymakamlık makamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul şubesi yönetimini kabul eden  Kaymakam Adnan Çakıroğlu, gazi ve şehit yakınlarıyla bir süre sohbet ederek, sorun ve taleplerini dinledi. 
 
Devletimizin bekası ve milletimizin âlî menfaatleri uğruna kendilerini feda ederek bu vatanı, bayrağı ve istiklali bizlere mukaddes bir emanet olarak bırakan şehitlerimizin bizlere emaneti olan kıymetli Ailelerine ve kahraman gazilerimizin sorunları ve istekleri konusunda son derece hassas olduğunu belirten Kaymakam Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe’de göreve geldiği ilk günlerde ilçemizdeki Şehit ailelerini ziyaret ederek, ihtiyaç ve sorunlarını bizzat dinlediğini söyledi.
 
Kaymakam Adnan Çakıroğlu, “ fırsat buldukça şehit ailelerine ve gazilerimize ziyaretlerimiz devam ediyor. Bu vesile ile bir kez daha vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, aramızdan ayrılan Gazilerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor; hayatta olan Şehitlerimizin kıymetli ailelerine ve Gazilerimize de sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum “ dedi.
 
Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesi Başkanı Ferhat Koçak ve yönetim kurulu üyeleri ise kabullerinden dolayı Kaymakam Çakıroğlu’na teşekkür ederek, yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.
 

Haber okunma sayısı: 492

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ