Tufan Yakar’ın Ramazan Bayramı mesajı

tufan-yakarin-ramazan-bayrami-mesaji

Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tufan Yakar Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.
14 Haziran 2018 Perşembe 09:45

SANCAKTEPE - Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tufan Yakar Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Tufan Yakar bayram mesajında “  Ülke, millet ve İslâm âlemi olarak rahmet, mağfiret ve arınma mevsimi Ramazan-ı şerifin sonunda yeni bir bayrama daha kavuşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. 
Komşularımızla, dostlarımızla, akrabalarımızla en önemlisi de İslam coğrafyasındaki kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüştük, soframızı paylaştık, birbirimizle sıkı bir dayanışma içinde olduk.
Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır.
Bu düşüncelerle, bütün vatandaşlarımızın, Türk ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum. Vatandaşlarımızın acı ve kederden uzak, huzur içinde bir bayram geçirmesini Cenab-ı Allah'tan temenni ediyorum.
Bu anlamlı günlerin tüm dünyada barışın ve huzurun sağlanmasına vesile olmasını diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.

Haber okunma sayısı: 1249

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ