Seyit Arslan, Belediye Meclis Üyesi Aday adayı oldu

seyit-arslan-belediye-meclis-uyesi-aday-adayi-oldu

Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Arslan, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adayı başvurusunu yaptı.
04 Aralık 2018 Salı 14:22

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Arslan, Mart 2019 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi olmak için, AK Parti  Sancaktepe İlçe Başkanlığına Aday Adayı başvurusunu yaptı.

Seyit Arslan, Sancaktepe İlçesinin genç iş adamlarından biri aynı zamanda Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanlığını da yapıyor.
Sancaktepe Çorumlular Platformu üyeleri ve sevenleri AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına gelen Seyit Arslan, başvuru işlemlerinin ardından evraklarını teslim etti.  Başvuru alındı belgesini aldıktan sonra İlçe Başkanı Adil Kandemir ile kısa bir görüşme yapan Seyit Arslan “ İlçeme daha yararlı olmak,  gelişimine katkıda bulunmak için belediye meclis üyesi olmak istedim. Bu işler birazda kısmet meselesi parti büyüklerimiz uygun görürse görev almaya hazırım. Allah hayırlı ise nasip etsin “ diye konuştu.
İlçe Başkanı Adil Kandemir “ Seyit Arslan kardeşimizin başvurusunu aldık, kendisi hakkında hayırlısı olsun. Başarılar diliyorum “ dedi. 
Günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından başvuru sona erdi.
Tevfik ERK / İstanbul Haber okunma sayısı: 857

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ