Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

sevda-yilmaz-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu--

AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu.
08 Kasım 2018 Perşembe 21:07

SANCAKTEPE - AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu. 

Kısa adı UGADER olan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği Başkanı olan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye BAŞKAN Aday Adayı olmak için AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına dostları ile birlikte geldi. Başvuru işlemlerini gerçekleştiren Sevda Yılmaz, evraklarını AK Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Yeşim Uzuncaok’a teslim etti. Daha sonra günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi. AK Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Yeşim Uzuncaok, işlemlerin ardından alındı belgesini Sevda Yılmaz’a verdi ve hayırlı olsun dileğinde bulundu.
AK Parti’den Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı olan Sevda Yılmaz başvurusunu ailesi, yakınları ve dostları ile birlikte yaptı.  Güler yüzlü ve içten davranışları ile dikkat çeken Sevda Yılmaz “ Sancaktepe Ailem diyorum. Ailemle başvuruda bulundum. Sancaktepe ilçesinin kızıyım. Burada büyüdüm. Sancaktepe benim ailem diyorum. Tüm ilçeyi bir anne şevkati ile kucaklamaya hazırım. Hiç kimsenin ötekileştirilmediği bir ilçe olsun, insanların yüzünde gülümseme, mutluluk ve huzur olsun istiyorum. Hiçbir çocuk yatağa aç girmesin istiyorum. Vatandaşların, sorunlarına çözüm üretmek için aday adayı oldum. Allah kısmet eder de aday olursam, seçimi kazanmak hedefim olacak.” İfadelerinde bulundu. 

Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 2903

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ