SANCAKTEPE HABER

Sancaktepe’nin Yıldız Kızları, Trabzon’a umutlu gidiyor

sancaktepenin-yildiz-kizlari-trabzona-umutlu-gidiyor 5-6 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenecek olan Okullar Arası Puanlı Atletizm Grup Birinciliği yarışmasına katılmak için Sancaktepe’den yola çıkacaklar.

Dünyagöz Sultanbeyli, göz sağlığına dikkat çekiyor

dunyagoz-sultanbeyli-goz-sagligina-dikkat-cekiyor- Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçe sakinlerine yoğun hizmet vermeye başlayan Dünyagöz Sultanbeyli'de göz sağlığına dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerde bulunuyor.

Eğitimci Yazar Murat Şit, Kudüs Ziyareti İzlenimlerini yazdı Bölüm 8

egitimci-yazar-murat-sit-kudus-ziyareti-izlenimlerini-yazdi-bolum-8 Eğitimci Yazar Murat Şit,Kudüs seyahatinin ardından kaleme aldığı Kudüs izlenimlerini yazdı. Yazı dizisi olarak siz okurlarımızla sekizinci bölümü paylaşıyoruz.

Sancaktepe’de “Binlerce Fidan Toprakla Buluştu”

sancaktepede-binlerce-fidan-toprakla-bulustu Sancaktepe Belediyesi, ilçedeki uygun alan ve bölgeleri ağaçlandırma çalışmalarını hızlı bir şekilde yürütüyor.

Sancaktepe’de 80’li yıllar sergisi açıldı

sancaktepede-80li--yillar--sergisi-acildi- Sancaktepe ilçesinde peş peşe düzenlenen etkinliklerle bir çok alanda sosyal farkınladıklar oluşturuluyor.

Sancaktepe'de 5’inci Bilim Şenliği düzenlendi

sancaktepede-5inci-bilim-senligi-duzenlendi Öğrencilerin birbirinden farklı buluşlarının sergilendiği 5'inci Sancaktepe Bilim Şenliği düzenlendi.Bilim Şenliği'ne epilepsi hastası annesi için yaptığı projeyle katılan bir öğrenci, görenleri

Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner Sancaktepe’de seminer verdi

tuketici-sorunlari-dernek-baskani-dr-deniz-oner-sancaktepede-seminer-verdi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , “Tüketicilerin Sağlık ve Güvenlik Hakkı” konulu seminer düzenledi. Düzenlenen semineri Tüketici Sorunları Dernek Başkanı Dr. Deniz Öner verdi.

Dünya Çocukları Sancaktepe Çocuk Festivali’nde Buluştu

dunya-cocuklari-sancaktepe-cocuk-festivalinde-bulustu Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Çocuk Festivali'nde çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu yaşadı.

Sancaktepe Fatih Mahallesi’ne Yeni Ortaokul'un temeli atıldı

sancaktepe-fatih-mahallesine-yeni-ortaokulun-temeli-atildi Sancaktepe Belediyesi tarafından Fatih Mahallesi’nde yaptırılacak ortaokulun temel atma töreni gerçekleştirildi.

Sancaktepe’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Törenleri

sancaktepede-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-torenleri Sancaktepe İlçesinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı törenleri Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Mehmet Genç’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

mehmet-gencin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Harun Balcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

harun-balcioglunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Harun Balcıoğlu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Mimar Şaban Cebir’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

mimar-saban-cebirin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin sevilen iş adamlarından CeŞa Mimarlık Yönetim kurulu Başkanı Mimar Şaban Cebir 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Belgüzar Öztürk'ün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını yayınladığı bir mesajla kutladı.

Hüseyin Aydoğdu’nun 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sevda Yılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

sevda-yilmazin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sevda Yılmaz’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

Muhtar Murat Bilikli’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muhtar-murat-biliklinin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe Emek Mahallesi Muhtarı Murat Bilikli, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Barış Karahan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

baris-karahanin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji SANCAKTEPE - Sancaktepe Ardahan İl Derneği Başkanı Barış Karahan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cemal Geyik’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

cemal-geyikin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen işadamlarından biri olan Geyik İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Geyik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Muharrem Dalkıç’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı

muharrem-dalkicin-23-nisan-ulusal-egemenlik-ve-cocuk-bayrami-mesaji Kekeçoğlu Mesleki Eğitim Danışmanlık Yönetim Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Dalkıç, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir kutlamam mesajı yayınladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ