SANCAKTEPE HABER

Birlik ve Beraberlik Gecesinde Sancaktepe Belediyespor’a tam destek

birlik-ve-beraberlik-gecesinde-sancaktepe-belediyespora-tam-destek- Sancaktepe Belediyespor Kulübü, Birlik ve Beraberlik gecesi düzenledi.

SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

siyad-sancaktepe-sube-baskani--aydin-ak-parti-sancaktepe-ilce-baskani-kandemiri-davet-etti SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Aydın, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Kandemir’i davet etti

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.

Sancaktepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı

sancaktepede-29-ekim-cumhuriyet-bayrami-coskuyla-kutlandi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe’de de çeşitli tören ve etkinliklerle kutlandı.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre'nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-kahraman-baytorenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesi Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Kahraman Baytöre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

Sancaktepe’de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

sancaktepede-29-ekim-cumhuriyet-bayrami- Tüm Yurtta olduğu gibi Sancakepe ilçesinde de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Sevda Yılmaz’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

sevda-yilmazin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Merkezi sancaktepe’de olan Uluslararası Gönüllü Anneler Derneği Başkanı Sevda Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Belgüzar Öztürk’ün Cumhuriyet Bayramı mesajı

belguzar-ozturkun-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Meclis Üyesi Belgüzar Öztürk, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

ÖZGEN NAMA, HAYALLERİNİZİ ZORLAYIN, BAŞKA BİR SANCAKTEPE MÜMKÜN..

ozgen-nama-hayallerinizi-zorlayin-baska-bir-sancaktepe-mumkun CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı başvurusu yapan Özgen Nama, niçin aday olduğunu açıkladı.

Salih Şimşek’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

salih-simsekin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı.

Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi’nin Cumhuriyet Bayramı mesajı

mevlana-mahallesi-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Mevlana Mahallesi Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen’in Cumhuriyet Bayramı mesajı

safa-mahallesi-muhtar-adayi-cengiz-dikmenin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Cavit Eryaktı’nın Cumhuriyet Bayramı mesajı

cavit-eryaktinin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Eğitim Bir Sen Sancaktepe Şube Başkanı Cavit Eryaktı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Osmangazi Mahallesi Muhtar Adayı Harun Dağ’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

osmangazi-mahallesi-muhtar-adayi-harun-dagin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Osmangazi Mahallesi Muhtar adayı Harun Dağ 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Emre Sağlam’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

emre-saglamin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Yusuf Sağlam ve oğlu Emre Sağlam, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ‘nı bir mesajla kutladılar.

Seyit Aslan’nın Cumhuriyet Bayramı mesajı

seyit-aslannin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Çorumlular Platformu Başkanı Seyit Aslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday adayı Muharrem Dalkıç'ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-muharrem-dalkicin-cumhuriyet-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Muharrem Dalkıç, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir mesajla kutladı.

Hakan Yılmaz’ın Cumhuriyet Bayramı mesajı

hakan-yilmazin-cumhuriyet-bayrami-mesaji Hakan Yılmaz, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı bir mesajla kutladı

Soner İkitemur’un Cumhuriyet Bayramı mesajı

soner-ikitemurun-cumhuriyet-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyesi CHP Meclis Üyesi Soner İkitemur, Cumhuriyetimizin 95. Yıl dönümünü bir mesajla kutladı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar