SANCAKTEPE HABER

Barış Karahan'ın Anneler Günü mesajı

baris-karahanin-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Ardahan İl Derneği Başkanı Barış Karahan Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Ercan Öztürk’ün Anneler Günü mesajı

ercan-ozturkun-anneler-gunu-mesaji Bölgenin tanınmış Siyasetçi ve İş Adamlarından biri olan Ökem İnşaatın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Öztürk, Anneler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun Anneler Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-anneler-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Anneler Günü'nü bir mesajla kutladı.

Sancaktepeli Dr. Gazi Karakurt “ Sesinizi duyurmak için yetki istiyorum” dedi

sancaktepeli-dr-gazi-karakurt---sesinizi-duyurmak-icin-yetki-istiyorum-dedi CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday adayı olan Dr. Gazi Karakurt aday adayı olduğunu düzenlediği bir kahvaltı programında dostları ile paylaştı.

Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilim Fuarı düzenledi

eyup-sultan-mesleki-ve-teknik-anadolu-lisesi-bilim-fuari-duzenledi Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elektrik Elektronik Teknolojisi alanında bu yıl ilk kez düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı ile büyük beğeni topladı.

Galatasaraylı yaşayan efsanelere vefa programı düzenlendi

galatasarayli-yasayan-efsanelere-vefa-programi-duzenlendi Galatasaraylı eski futbolcular İlyas Tüfekçi ve Erhan Önal için Sancaktepe Belediyesi'nin organize ettiği yaşayan efsanelere vefa programı düzenlendi.

60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu projeleri ile göz doldurdu

60-yil-sarigazi-ortaokulu-projeleri-ile-goz-doldurdu 4006-TÜBİTAK Bilim Fuarları çerçevesinde, 60. Yıl Sarıgazi Ortaokulu gerçekleştirdiği projeleri sergiledi.

Sancaktepeli MHP Milletvekili Aday Adayları “Bu sefer MHP “dedi

sancaktepeli-mhp-milletvekili-aday-adaylari-bu-sefer-mhp-dedi Sancaktepe ilçesinden 3 kişi İstanbul 1. Bölge Milletvekilliği için MHP’den Aday Adayı oldu. 24 Haziranda geçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27 . Dönem Milletvekilliği seçimleri için İlçe

Sancaktepe'de Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi

sancaktepede-teknik-egitim-fuari-ve-kariyer-gunleri-duzenlendi Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde Teknik Eğitim Fuarı ve Kariyer Günleri düzenlendi.

Sancaktepeli Milletvekili Aday Adayları

sancaktepeli-milletvekili-aday-adaylari- İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulunan Sancaktepeliler

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Gayretli Öğretmene Şube Müdüründen Ziyaret

gayretli-ogretmene-sube-mudurunden-ziyaret Sarıgazi Peyami Safa İlkokulundan 1. Sınıf öğretmeni kendi gayreti ile okulun zemin kat koridoruna Kütüphane yaptı.

Sancaktepeli anneler İstanbul Boğazı’nı gezdi

sancaktepeli-anneler-istanbul-bogazini-gezdi İstanbul’da yaşamak, her gün bir yerlere koşuşturmak, trafik tıkanıklığı ile kalabalık içinde kaybolan saatler ve günler arasında geçen zaman demek.

Sancaktepeli minik öğrenciler Akvaryum’u gezdi

sancaktepeli-minik-ogrenciler--akvaryumu-gezdi Sancaktepe İlçesinin örnek okullarından biri olan Şehit Er Hasan Genç İlk ve Ortaokulu, öğrenci ve velilerin de katıldığı gezi programı düzenledi.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Yıl Sonu Sergisi Açıldı

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-yil-sonu-sergisi-acildi Sancaktepe Halk eğitim Merkezi 2017-2018 öğretim yılı geleneksel yılsonu sergisi Sarıgazi Kültür Merkezi'nde açıldı.

Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri Kaymakam Çakıroğlu'nu ziyaret etti

sancaktepe-halk-egitim-merkezi-kursiyerleri-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi Kursiyerleri, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu'nu ziyaret etti

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya geldi

Sancaktepe’li Öğrenciler Yat Gezisi’nde Buluştu

sancaktepeli-ogrenciler-yat-gezisinde-bulustu Sancaktepe Belediyesi eğitime verdiği desteği sürdürmeye devam ediyor.

Mehmet Genç Milletvekili Aday Adayı

mehmet-genc-milletvekili-aday-adayi- Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç 24 Haziran 2018 yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde AK Parti’den İstanbul 1. Bölge Milletvekili aday adayı oldu.

Sancaktepeli Murat Sarı ve Kardeşleri oto galeri açtı

sancaktepeli-murat-sari-ve-kardesleri-oto-galeri-acti- Sarıoğlu Grup bünyesinde bulunan MASS CAR oto galerinin açılışına siyaset, iş dünyasından ve STK’lardan bir çok isim katıldı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ