SANCAKTEPE HABER

CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin’den belediyeye acil tasarruf çağrısı

chp-sancaktepe-ilce-baskani-alper-yeginden-belediyeye-acil-tasarruf-cagrisi CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, CHP Sancaktepe İlçe başkanlığında basın toplantısı düzenledi.

MHP Sancaktepe'den Iğdır Emniyet Müdürüne tebrik ziyareti

mhp-sancaktepeden-igdir-emniyet-mudurune-tebrik-ziyareti- MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, 15 Temmuz Kahramanı Iğdır İl Emniyet Müdürü Melih Ekici'ye tebrik ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe ilçesinde muhtar adayları belli olmaya başladı

sancaktepe-ilcesinde-muhtar-adaylari-belli-olmaya-basladi Sancaktepe ilçesinde muhtar adayları belli olmaya başladı

Sancaktepe’de Büyük Zafer’in 96. Yılı kutlandı

sancaktepede-buyuk-zaferin-96-yili-kutlandi Atatürk Anıtı önünde 09.30 da düzenlenen törenle 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlandı.

Alper Yeğin'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

alper-yeginin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, 30 Ağustos Zafer Bayarımı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan İsmail Erdem'in 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

baskan-ismail-erdemin-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Mesajı

kaymakam-adnan-cakiroglunun-30-agustos-zafer-bayrami-kutlama-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Sancaktepe'de inşaatı devam 10 okulda inceleme yapıldı

sancaktepede-insaati-devam-10-okulda-inceleme-yapildi Sancaktepe'de 170 yeni derslik 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına hazır.

Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

emrah-danacioglunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

Sancaktepe Yağlı Güreşleri’nde Altın Kemeri Ali Gürbüz Kazandı

sancaktepe-yagli-gureslerinde-altin-kemeri-ali-gurbuz-kazandi Sancaktepe Belediyesi tarafından bu yıl 25.’si düzenlenen Geleneksel Sancaktepe Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Ali Gürbüz oldu.

Hüseyin Aydoğdu’nun 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı

huseyin-aydogdunun-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

chp-sancaktepede-bayramlasma CHP Sancaktepe’de Bayramlaşma

AK Parti Sancaktepe’de Bayramlaşma

ak-parti-sancaktepede-bayramlasma- AK Parti Sancaktepe’de Bayramlaşma

Metin Çil'in Kurban Bayramı mesajı

metin-cilin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepeli Metin Çil, Kurban Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç'in Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-belediyespor-kulubu-baskani-mehmet-gencin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Genç, Kurban Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

Halil Bal’ın Kurban Bayramı mesajı

halil-balin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepeli İş adamlarından biri olan Bal İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bal, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Hakan Yılmaz’ın Kurban Bayramı mesajı

hakan-yilmazin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe ilçesinin sevilen iş adamlarından biri olan Mali Müşavir Hakan Yılmaz, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu'nun Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

Yusuf Sağlam ve Emre Sağlam’ın Kurban Bayramı mesajı

yusuf-saglam-ve-emre-saglamin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe İlçesinin lezzet duraklarından biri olan Seydioğlu Lokantası’nın işletmecisi Yusuf Sağlam ve oğlu Emre Sağlam, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladılar.

Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı Tufan Yakar'ın Kurban Bayramı mesajı

sancaktepe-tokatlilar-dernek-baskani-tufan-yakarin-kurban-bayrami-mesaji Sancaktepe Tokatlılar Dernek Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Sancaktepe İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olan Tufan Yakar, Kurban Bayramı mesajı yayınladı.

ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ