SANCAKTEPE HABER

İŞADAMI YÜCEL AYDIN ADAY ADAYLIĞI BAŞVURUSUNU YAPTI

isadami-yucel-aydin-aday-adayligi-basvurusunu-yapti Sanayici ve işadamı Yücel Aydın, 31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerde AK Parti Ümraniye Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

abdullah-bayram-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu- Samandıra eski Belediye Başkanı Abdullah Bayram, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

Sancaktepe’de 09.05’te hayat durdu

sancaktepede-0905te-hayat-durdu Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder ve müstesna devlet adamı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK, Vefatının 80. yılında tüm yurtta ve dış temsilciliklerde olduğu gibi Sancaktepe'de düzenlenen törenle anıldı.

Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-ilce-milli-egitim-muduru-huseyin-aydogdunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü Mesajı

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

sancaktepe-belediye-baskani-ismail-erdemin-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 80. vefat yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-10-kasim-ataturku-anma-gunu-mesaji MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun 10 Kasım ATATÜRK’ü Anma Günü mesajı

Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu

sevda-yilmaz-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-oldu-- AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına aday adayı başvurusunda bulunan Sevda Yılmaz, Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı oldu.

MHP Sancaktepe'den Sancaktepeli sporseverlere davet

mhp-sancaktepeden-sancaktepeli-sporseverlere-davet MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı ilçe genelinde güzel bir projeye imza atıyor.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin-biz-haziriz--dedi Sancaktepe İlçesi İnönü Mahalle Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin "Biz Hazırız" dedi

Sancaktepe Güleryüz Cadde Büfede çaylar sıcak

sancaktepe-guleryuz-cadde-bufede-caylar-sicak Sancaktepe Güleryüz Cadde Büfede çaylar sıcak

Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesinden Kaymakam Çakıroğlu’na ziyaret

turkiye-gaziler-ve-sehit-aileleri-vakfi-istanbul-subesinden-kaymakam--cakirogluna-ziyaret Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı İstanbul Şubesi, Kaymakam Çakıroğlu’nu ziyaret etti.

Sancaktepe’de ilk defa Milli Maç oynandı

sancaktepede-ilk-defa-milli-mac-oynandi Türkiye- Ukrayna U 16 Milli Takımları hazırlık maçı, Sancaktepe 15 Temmuz Şehitleri Stadyumunda oynandı.

U16 Milli Takımı, Ukrayna’yı 2-1 yendi

u16-milli-takimi-ukraynayi-2-1-yendi U16 Milli Takımımız, İstanbul Sancaktepe Stadı’nda Ukrayna ile oynadığı ilk hazırlık maçını 2-1 kazandı.

ÖZGEN NAMA: DEĞİŞİMİ SANCAKTEPE’DEN BAŞLATACAĞIZ

ozgen-nama-degisimi-sancaktepeden-baslatacagiz Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama, Sancaktepe CHP İlçe Başkanlığında yüzlerce kişinin katıldığı coşkulu bir kalabalık karşısında aday adayı olduğunu açıkladı.

Başkan İsmail Erdem, Okul Aile Birliği Başkanları ve Yöneticileri İle Buluştu

baskan-ismail-erdem-okul-aile-birligi-baskanlari-ve-yoneticileri-ile-bulustu Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürleri ve kent merkezindeki okul müdürleri ve okul aile birliği Başkan ve aileleri ile kahvaltılı toplantıda bir araya geldi.

İki mahallede daha Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

iki-mahallede-daha-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sarıgazi Mahallesi ve Emek Mahallesi'nde Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

KASIM AYINDA KUTLANAN ÖNEMLİ GÜN VE HAFTALAR

kasim-ayinda-kutlanan-onemli-gun-ve-haftalar 3-9 Kasım Organ Nakli Haftası:Ülkemizde her yıl 3-9 Kasım tarihleri arasında Organ Bağışı haftası kutlanmaktadır.

İnönü Mahallesi Muhtar Adayı Nilüfer Kantekin “ Çocuklar bizim geleceğimiz”

inonu-mahallesi-muhtar-adayi-nilufer-kantekin--cocuklar-bizim-gelecegimiz- Sancaktepe ilçesi İnönü Mahallesi Muhtar Adayı olan, güler yüzü, yardım severliği ile çevresinde tanınan Nilüfer Kantekin’e her geçen gün ilgi giderek artıyor.

Sancaktepe'de Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantıları devam ediyoı

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-birimi-degerlendirme-toplantilari-devam-ediyoi Sancaktepe'de İnönü Mahallesi ve Meclis Mahallesi Bağımlılıkla Mücadele Birimi Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar