SANCAKTEPE HABER

Bilgi Merkezleri yıl sonu kapanış şöleni

bilgi-merkezleri-yl-sonu-kapan-leni Eğitim-öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlayan Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Bilgi Merkezleri, gerçekleştirdiği yılsonu şenliğinde öğrencilerinin yeteneklerini velilere sundu.

Devlet Bakanı Egemen Bağış Sancaktepe`de

devlet-bakan-egemen-ba-sancaktepede Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Sancaktepe`de STK temsilcileri, muhtarlar ve halkla bir araya geldi.

Kickboks`ta madalyalar Sancaktepe`ye

kickboksta-madalyalar-sancaktepeye 03-04 Haziran 2011 tarihleri arasında Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi` nde yapılan K-1, Low Kick Contact Büyükler (Bay-Bayan) Kickboks İl Birinciliği Seçmelerine katılan Sancaktepeli sporcular 4 gümüş 1

` Her şey Sancaktepe için` dediler..

-her-ey-sancaktepe-iin-dediler Alanında İstanbul`un en büyük ve modern kurumu olan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi`nin yapımında katkıda bulunan bürokrat, idareci ve işadamları örneğine az rastlanan birlik ve beraberlik

Temiz Bir Çevre İçin yürüdüler

temiz-bir-evre-in-yrdler Sancaktepeli öğrenciler ` Temiz Bir Çevre İçin` yürüdü

Hizmet binasına kavuştular

hizmet-binasna-kavutular Kadın Koordinasyon Merkezi yeni hizmet binasına kavuştu

Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli atıldı

kongre-merkezi-ve-nikh-salonlarnn-temeli-atld Sancaktepe Belediyesi her alanda yatırımlarına hızla devam ediyor. Dev projelerin bir biri ardınca temellerinin atıldığı şu günlerde yeni bir proje olan Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli

Grup Laçin Sancaktepe`de konser verdi

grup-lain--sancaktepede-konser-verdi Sancaktepe Belediyesinin düzenlediği toplu sünnet şöleninde Grup Laçin sevenleri ile buluştu.

Geyik İnşaat`a ödül

geyik-naata-dl Sancaktepe`de örnek olarak gösterilen projeye destek veren Cemal Geyik ödülünü Bakan ve Vali`den aldı.

Çebi Kilit A.Ş.`ye anlamlı ödül

ebi-kilit-aye-anlaml-dl Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yapılmasında destek verenlere Vali ve Bakan plaket verdi.

Beklenen Hastanenin temeli atıldı

beklenen-hastanenin-temeli-atld İstanbul`un genç ilçesi Sancaktepe`de uzun zamandır yapılması beklenen Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Sancaktepe`de işadamlarına teşekkür günü

sancaktepede--iadamlarna-teekkr-gn Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi `nin yapımına destek veren hayırsever iş adamlarına düzenlenen törenle plaketleri verildi.

Kültür ve Sanat Merkezinin Temeli atıldı

kltr--ve-sanat-merkezinin-temeli-atld Sancaktepe`de Abdurrahman Gazi Kültür ve Sanat Merkezi`nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Büyük Eğitim Hamleleri; yeni okullar geliyor

byk-eitim-hamleleri-yeni-okullar-geliyor Eğitim alanında yaptığı çalışmalarla ilçeye büyük hizmetler sunan Sancaktepe Belediyesi, yeni yapılacak 4 okulun temelini Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, İstanbul Valisi Hüseyin Avni

Görkemli kutlama

grkemli-kutlama Fethin anlamına yakışır görkemli kutlama

Şölen Gibi 2 Park Açılışı

len-gibi-2-park-al Sancaktepe Belediyesi tarafından Yunus Emre Mahallesi `Şehit Zafer Korkmaz Parkı` ile Kemal Türkler Mahallesi`ne kazandırılan `Lalezar Parkı` düzenlenen törenle açıldı

`Genç Gelecek` Spor Parkı

gen-gelecek-spor-park Sancaktepe Belediyesi`nin gençleri spora yönlendirmek ve boş zamanlarını sporla değerlendirmek amaçlı yaptırdığı spor parkı renkli bir törenle açıldı.

`Genç Gelecek` Tekne Turu Düzenledi

gen-gelecek--tekne-turu-dzenledi Sancaktepe Belediyesi 15 ile 25 yaş arası gençlere yönelik `Genç Gelecek` projesi kapsamında geçlere boğaz gezisi düzenledi.

Sancaktepe 3. Ligde Mücadeleye Devam Edecek

sancaktepe-3-ligde-mucadeleye-devam-edecek Sancaktepe Belediyespor 3.lig play off grubunda Ankara`da penaltılarla elendi. Normal süresi 1-1 biten maçta Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor penaltılarla 8-7 üstünlük sağladı. Sancaktepe bu skorla

Modern Spor Kompleksi geliyor

modern-spor-kompleksi-geliyor Sancaktepe`de uluslararası ölçekte yapılacak olan spor salonu, olimpik yüzme havuzu ve konferans salonunun temeli atıldı.

ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ

ANKET

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Sancaktepe İlçesinde oyunuzu hangi partiye vermeyi düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl Sonuçlar