SANCAKTEPE HABER

Yaz Okulları İçin Sinema Gösterisi

yaz-okullar-in-sinema-gsterisi Sancaktepe Kadın Koordinasyon Merkezi, yaz döneminde yaz okullarına yönelik etkinlikler düzenliyor

Kickboks`ta Sancaktepe`nin altın kızı

kickboksta-sancaktepenin-altin-kizi Samsun`da yapılan Türkiye Kickboks Şampiyonası`ndai Hamdüsena Çınar 60 kiloda Türkiye şampiyonu oldu.

Sancaktepe`nin güreşte gururları

sancaktepenin-gureste-gururlari Sancaktepe`nin Güreşte gururu altın çocuklar milli takım kampında

Başkan muhtarlarla bir araya geldi

bakan-muhtarlarla-bir-araya-geldi Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek belediyenin yaptığı hizmetler hakkında bilgi verdi.

Sancaktepe, Spor Kenti Gibi

sancaktepe-spor-kenti-gibi Sancaktepe Belediyesi`nin düzenlediği Spor Şenliği`nde 2011 yılı içersinde başarılı olan sporculara madalya ve kupaları verildi

Sancaktepe Emniyetine iş adamlarından destek

sancaktepe-emniyetine-i-adamlarndan-destek Sancaktepe İlçe Emniyet Müdürlüğü araç filosuna, hizmetlerinde kullanılmak üzere 7 araç hibe edildi. Böylelikle emniyetteki araç sayısı 47 oldu.

Konferans Salonu açılışı

konferans-salonu-al Sancaktepe Belediyesi`nin desteğiyle yenilenen, İbni Sina İlköğretim Okulu`nun konferans salonu düzenlenen törenle açıldı.

Bilgi Merkezleri yıl sonu kapanış şöleni

bilgi-merkezleri-yl-sonu-kapan-leni Eğitim-öğretim yılını başarılı bir şekilde tamamlayan Sancaktepe Belediyesi Kültür ve Bilgi Merkezleri, gerçekleştirdiği yılsonu şenliğinde öğrencilerinin yeteneklerini velilere sundu.

Devlet Bakanı Egemen Bağış Sancaktepe`de

devlet-bakan-egemen-ba-sancaktepede Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Sancaktepe`de STK temsilcileri, muhtarlar ve halkla bir araya geldi.

Kickboks`ta madalyalar Sancaktepe`ye

kickboksta-madalyalar-sancaktepeye 03-04 Haziran 2011 tarihleri arasında Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi` nde yapılan K-1, Low Kick Contact Büyükler (Bay-Bayan) Kickboks İl Birinciliği Seçmelerine katılan Sancaktepeli sporcular 4 gümüş 1

` Her şey Sancaktepe için` dediler..

-her-ey-sancaktepe-iin-dediler Alanında İstanbul`un en büyük ve modern kurumu olan Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi`nin yapımında katkıda bulunan bürokrat, idareci ve işadamları örneğine az rastlanan birlik ve beraberlik

Temiz Bir Çevre İçin yürüdüler

temiz-bir-evre-in-yrdler Sancaktepeli öğrenciler ` Temiz Bir Çevre İçin` yürüdü

Hizmet binasına kavuştular

hizmet-binasna-kavutular Kadın Koordinasyon Merkezi yeni hizmet binasına kavuştu

Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli atıldı

kongre-merkezi-ve-nikh-salonlarnn-temeli-atld Sancaktepe Belediyesi her alanda yatırımlarına hızla devam ediyor. Dev projelerin bir biri ardınca temellerinin atıldığı şu günlerde yeni bir proje olan Kongre Merkezi ve Nikah Salonları`nın temeli

Grup Laçin Sancaktepe`de konser verdi

grup-lain--sancaktepede-konser-verdi Sancaktepe Belediyesinin düzenlediği toplu sünnet şöleninde Grup Laçin sevenleri ile buluştu.

Geyik İnşaat`a ödül

geyik-naata-dl Sancaktepe`de örnek olarak gösterilen projeye destek veren Cemal Geyik ödülünü Bakan ve Vali`den aldı.

Çebi Kilit A.Ş.`ye anlamlı ödül

ebi-kilit-aye-anlaml-dl Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinin yapılmasında destek verenlere Vali ve Bakan plaket verdi.

Beklenen Hastanenin temeli atıldı

beklenen-hastanenin-temeli-atld İstanbul`un genç ilçesi Sancaktepe`de uzun zamandır yapılması beklenen Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinin temeli düzenlenen törenle atıldı.

Sancaktepe`de işadamlarına teşekkür günü

sancaktepede--iadamlarna-teekkr-gn Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi `nin yapımına destek veren hayırsever iş adamlarına düzenlenen törenle plaketleri verildi.

Kültür ve Sanat Merkezinin Temeli atıldı

kltr--ve-sanat-merkezinin-temeli-atld Sancaktepe`de Abdurrahman Gazi Kültür ve Sanat Merkezi`nin temeli düzenlenen törenle atıldı.

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ