SANCAKTEPE HABER

Sancaktepe’de öğrenciler ilk dönem karnelerini aldı

sancaktepede-ogrenciler-ilk-donem-karnelerini-aldi 2018-2019 eğitim öğretim yılının ilk döneminin sona ermesi ile öğrenciler ve veliler karne heyecanı yaşadı. Tüm yurtta olduğu gibi Sancaktepe İlçesinde de 81 583 öğrenci karnelerini alarak yarı yıl

Muhtar Adayı Cengiz Dikmen, Safa Mahallesi için en iyisini yapacağız

muhtar-adayi-cengiz-dikmen-safa-mahallesi-icin-en-iyisini-yapacagiz Sancaktepe Safa Mahallesi Muhtar Adayı Cengiz Dikmen iddialı konuştu.

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, 2018 Yılını değerlendirdi

sancaktepe-kaymakami-adnan-cakiroglu-2018-yilini-degerlendirdi Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, ilçe de 2018 Yılı İçerisinde Yapılan Sosyal Yardımları değerlendirdi

CHP Sancaktepe’den Sancaktepe’de bulunan Cemevleri ziyareti

chp-sancaktepeden-sancaktepede-bulunan-cemevleri-ziyareti CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Sevgi Aksu, İlçe Yöneticileri, CHP Beylikdüzü Belediyesi Meclis Üyeleri Durmuş Şahin ve Gülüzar Bektaş’ın da katıldığı Sancaktepe ilçesinde bulunan Cemevlerine bir dizi

Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Döğücü'den nezaket ziyareti

sancaktepe-belediye-baskan-adayi-dogucuden-nezaket-ziyareti Cumhur İttifakı Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü, Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Sancaktepe'de bağımlılıkla mücadele etkinliklerinde farkındalık

sancaktepede-bagimlilikla-mucadele-etkinliklerinde-farkindalik Sancaktepe Bağımlılıkla mücadele Sarıgazi Mahalle Çalışma birimi tarafından düzenlenen bağımlılıkla mücadele bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü "Hepimizin hedefi daha mutlu Sancaktepe"

belediye-baskan-adayi-av-seyma-dogucu-hepimizin-hedefi-daha-mutlu-sancaktepe- AK Parti Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Av. Şeyma Döğücü "Hepimizin hedefi daha mutlu Sancaktepe"

Muhtar Adayı Sedattin Önel’den Meclis Mahallesi Esnafına teşekkür

muhtar-adayi-sedattin-onelden-meclis-mahallesi-esnafina-tesekkur 31 Mart 2019 Yerel Seçim tarihi yaklaştıkça siyasi partilerin ve muhtar adaylarının seçim çalışmaları da devam ediyor.

Sancaktepe Sarıgazi Cemevi’nden Alevi Bektaşi Akademisi

sancaktepe-sarigazi-cemevinden-alevi-bektasi-akademisi Sancaktepe Cemevleri ve Ocakları bileşenleri adına Sarıgazi Cemevi “ Türkiye Alevi Bektaşi Semineri” düzenliyor.

AK Parti Sancaktepe’den MHP Sancaktepe’ye ziyaret

ak-parti-sancaktepeden-mhp-sancaktepeye-ziyaret Samimi bir havada gerçekleşen ziyarette her iki ilçe başkanı bir birlerine başarılar dilediler.

Sancaktepe'de Okuma Yazma Seferberliği değerlendirme toplantısı yapıldı

sancaktepede-okuma-yazma-seferberligi-degerlendirme-toplantisi-yapildi Sancaktepe ilçesinde Okuma Yazma Seferberliği kapsamında yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirildiği bir toplantı yapıldı.

8 oyuncusu Sancaktepeli olan Efe Ampute Futbol takımı destek bekliyor

8-oyuncusu-sancaktepeli-olan-efe-ampute-futbol-takimi-destek-bekliyor Ampute'nin revaçta olduğu bir dönemde Avrupa şampiyonluğu ve dünya ikincisi milli takımı olan bir ülkede, İstanbul gibi bir metropolde sponsor arıyorlar ve destek bekliyorlar.

Sancaktepe’de Kuşlara Bir Damla Umut oldular

sancaktepede-kuslara-bir-damla-umut-oldular Sancaktepe İlçesinde minik öğrencilerin gerçekleştirdiği Kuşlara Bir Damla Umut projesi Muhtarlık bahçesinde hayat buldu.

Sancaktepe'nin şehiti var

sancaktepenin-sehiti-var Sancaktepe Abdurahman Gazi Mahallesinde ikamet eden Can Yılmaz Şehit olmuştur.

Sancaktepe’de Tokatlılar keşkek etkinliğine hazırlanıyor

sancaktepede-tokatlilar-keskek-etkinligine-hazirlaniyor Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Keşkek programı hazırlığını tüm hızınla sürdürüyor.

Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

sancaktepe-ak-parti-belediye-baskan-adayi-seyma-dogucu-ziyaretlere-basladi- Sancaktepe AK Parti Belediye Başkan Adayı Şeyma Döğücü ziyaretlere başladı

Sancaktepe Belediyesi’nde İki birim Müdürü Belediye Başkan Yardımcısı oldu

sancaktepe-belediyesinde-iki-birim-muduru--belediye-baskan-yardimcisi-oldu Sancaktepe Belediyesi’nde İki Müdür boşta bulunan Belediye Başkan Yardımcılıklarına atandı.

MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu’nun yeni yıl mesajı

mhp-sancaktepe-ilce-baskani-emrah-danacioglunun-yeni-yil-mesaji Milliyetçi Hareket Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, yeni yıl mesajı yayınladı.

ÖZGEN NAMA GAZETECİLERLE BULUŞTU

ozgen-nama-gazetecilerle-bulustu Program Merkezdenhaber.com haber sitesi ve Gazete Belediye´nin gazetecilere hazırladığı onur belgelerinin verildiği kahvaltıda CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama Gazetecilerle buluştu.

CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

chp-sancaktepe-belediye-baskan-aday-adayi-ozgen-namanin-yeni-yil-mesaji CHP Sancaktepe Belediye Başkan Aday Adayı Özgen Nama’nın yeni yıl mesajı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ