Sarıgazispor yeni yönetimini tanıttı

sarigazispor-yeni-yonetimini-tanitti

Sarıgazi’de bulunan Ömür Restaurant – Cafe’de yapılan toplantıya Kulüp Başkanı Serdar Turhan, Sportif Direktör Bekir Arı, Yeni Yönetim Kurulu ve basın mensupları katıldılar.
23 Eylül 2020 Çarşamba 23:46

Bu yıl kuruluşunun 33. Yılını kutlamakta olan Sarıgazi Spor Kulübü, 23 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 20.00’da yaptığı toplantı ile yeni isimlerden oluşan Yönetim Kurulunu tanıttı.


Sarıgazi’de bulunan Ömür Restaurant – Cafe’de yapılan toplantıya Kulüp Başkanı Serdar Turhan, Sportif Direktör Bekir Arı, Yeni Yönetim Kurulu ve basın mensupları katıldılar.

Sancaktepe İlçesinin önemli iş adamları ve esnaflarının yer aldığı yenilenen yönetim kurulu güçlü isimlerden oluştu. Serdar Turhan Başkanlığında 16 kişilik Sarıgazispor yeni yönetimi şu isimlerden oluştu: Serdar Turhan, Bekir Arı, Cafer Yalçın, Daimi Derin,Ertaş Koç, Osman Baytöre, Gürhan Demirtaş,İsmail Şeker, Kahraman Baytöre, Kayhan Akyıldız,  Muhammet Emin Budak, Mustafa Başlık, Nurettin Mengükan, Onur Özdemir,Özer Altun

Sarıgazispor Kadın Futbol takımı kuruldu

Yeşil Kırmızılı Kulüp Başkanı Serdar Turhan, açılış konuşmasında: “Bizler Sarıgazi camiası olarak kulübümüzü maddi manevi sıkıntılar yaşayarak çok zor şartlarda ayakta tutabiliyoruz. Bu yeni dönemde yenilenen yönetimimizle beraber sporu seven genç bir kadroyla daha iyi yerlere geleceğimize inanıyorum. Yeni Yönetimdeki arkadaşlarımla önemli projeleri hayata geçirerek takımın futbol harici diğer branşlarda da ve özellikle yeni kurduğumuz kadın futbol takımı ile ilgili faaliyetlere başlayacağız. Sarıgazispor kadın futbol takımı İlçemizde ilk kadın futbol takımı olma özelliğini taşıyor. Ay sonunda idmanlara başlamayı düşündüğümüz takımımızın başına daha önce Milli takımlarda oynamış deneyimli hocamız Firdevs Kaplan’ı getirdik.”Dedi.

“ Başarı geldikçe talep artacak “

Sancaktepe İlçesinde bayan futboluna yönelik bir ilgi olduğunu ve bu ilgiyi değerlendirmek için Sarıgazispor’dan gelen teklifi kabul ettiğini söyleyen Antrenör Firdevs Kaplan “ Kadınların her alanda söz sahibi olmasını istediği için bu görevi kabul ettim. Oynadığım profesyonel takımlarda ve antrenörlük sürecimin ilk dönemlerinde olumsuz yorumlarla çok karşılaştım. Bu yorumların beni daha çok motive ettiğini bilmenizi isterim. İlk hedefim ilçedeki kız çocuklarına futbolu sevdirmek ve takımındaki sporcu sayısını artırmak olacaktır. Çok kısa zamanda Sarıgazispor Kadın futbol takımı ile yapacağımız işler ve alacağımız başarılı sonuçlarla adımızı duyuracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Bana bu imkanı sunan başta Başkanım Serdar Turhan ve Yönetim Kuruluna sonsuz teşekkür ederim “ dedi.

Haber : Murat Nazik 

Haber okunma sayısı: 5648

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ