SANİAD,Sancaktepe’de siyasi partileri ve üyelerini ziyaret etti

saniadsancaktepede-siyasi-partileri-ve-uyelerini-ziyaret-etti

SANİAD,Sancaktepe’de siyasi partileri ziyaret etti.
27 Şubat 2020 Perşembe 21:16

SANCAKTEPE -  Kısa Adı Saniad olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Sancaktepe İlçesinde bir dizi nezaket ziyaret gerçekleşti. 

SANİAD Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı, CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı, İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığı ve Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir’le görüşen Saniad heyeti çalışmaları hakkında bilgiler verdiler. AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, ziyaretten memnun olduğunu ve derneğin Sancaktepe ilçesine faydalı çalışmalarda bulunmasını temenni ederek, Saniad Başkanı Rüstem Aldağ ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.SANİAD heyeti CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın ; “SANİAD Sancaktepe sanayici ve işadamları derneği, ilçe başkanlığımıza ziyarette bulundular. SANİAD başkanım Sn. Rüstem Aldağ ve Tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz.” Dedi.SANİAD Başkanı Rüstem Aldağ ve heyeti İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
İyi Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk; “ Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Sn. RÜstem Aldağ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin nazik ziyaretleri ve hayırlı olsun temennileri için teşekkür ediyorum.” Dedi.SANİAD heyeti son olarak Saadet Partisi İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Saadet Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Bayram Öztürk ve parti yöneticileri görüşen SANİAD heyeti çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
SANİAD yönetimi son olarak, derneğin yönetim kurulu üyesi  Zahit Karagöz 'ü ve dernek üyesi Yusuf Sağlam’ı iş yerlerinde ziyaret ettiler. Dernek üyelerinin çalışmaları hakkında hem bilgi aldılar hemde günün yorgunluğunu attılar. SANİAD Heyeti iş yeri ziyaretlerinin ardından günün programını tamamlamış oldu.
Haber : Tevfik Erk

Haber okunma sayısı: 77515Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ