SANİAD’ın yeni yönetimi Kaymakam Çakıroğlu’nu ziyaret etti

saniadin-yeni-yonetimi-kaymakam-cakiroglunu-ziyaret-etti

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği ilçe genelinde ziyaretlerine Kaymakam Çakıroğlu ziyareti ile başladı.
17 Ekim 2019 Perşembe 22:45

 SANCAKTEPE - Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği ilçe genelinde ziyaretlerine Kaymakam Çakıroğlu ziyareti ile başladı. 

SANİAD’ın yenilenen Yönetim kurulu üyeleri Kaymakam Çakıroğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu. SANİAD Yönetim Kurulu Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Kaymakam Çakıroğlu’nu  makamında ziyaret eden  Dernek Başkanı Rüstem Aldağ ve ekibi dernek çalışmaları ile  projeleri hakkında kısa bilgi verdiler. SANİAD Başkanı Rüstem Aldağ “ Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu’na bu gün nezaket ziyaretinde bulunduk. Yeni Yönetim kurulu üyelerimizi tanıttık. İlçemizin gelişmesine ilişkin işadamları olarak görüşlerimizi de paylaştık” ifadelerinde bulundu.
Ziyaretten memnun olduğunu ifade eden Kaymakam Çakıroğlu, SANİAD’ın Başkanı Rüstem Aldağ ve Yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.  Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbulHaber okunma sayısı: 1239

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ