SANİAD, Rüstem Aldağ ve ekibi ile yola devam dedi

saniad-rustem-aldag-ve-ekibi-ile-yola-devam-dedi

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği, gerçekleştirdiği 6. olağan genel kurulda yeni başkan Rüstem Aldağ ve yönetimi ile yola devam kararı aldı.
28 Eylül 2019 Cumartesi 14:18

SANCAKTEPE - Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İşadamları Derneği, gerçekleştirdiği 6. olağan genel kurulda yeni başkan Rüstem Aldağ ve yönetimi ile yola devam kararı aldı.

Merkezi Sancaktepe’de bulunan Sanayici ve İşadamları Derneği SANİAD, yeni başkan Rüstem Aldağ ve ekibine emanet. Dernek Başkanı Yücel Aydın, görevi devir alan Rüstem Aldağ ve ekibine başarılar diledi. Aydın “ Her zaman yeni başkan ve yönetim kurulunun yanın olmaya çalışacağız” ifadelerinde bulundu.
Dernek merkezinde yapılan 6. olağan genel kurulda tek listeye oybirliği ile yetki veren SANİAD’ın birlik ve beraberlik içerisinde daha da güçleneceğini kaydeden yeni başkan Rüstem Aldağ, “Bu ailenin her bir ferdi ile dayanışma içerisinde olacağız ve omuz omuza güzel işlere birlikte imza atacağız” şeklinde konuştu.
SANİAD’ın bölgenin önemli bir değeri olduğuna vurgu yapan Aldağ, “Bu birliktelik Sancaktepe’nin önemli bir kazanımıdır. Ülkemize, milletimize, ekonomiye ve topluma yararlı hizmetlerin üretilmesine öncü olmak her birimizin hedefi olmalıdır” dedi.
Saniad’ın eski başkanları Murat Işık, Yücel Aydın ve Yeni Başkanı Rüstem Aldağ günün anısına beraber fotoğraf çektirdi. Daha sonra derneğin üyeleri ve yeni yönetim kurulu üyeleri  toplu halde çektirdikleri fotoğrafın ardından toplantı sona erdi.
Haber okunma sayısı: 2132

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ