Sancaktepe’nin Yıldız Kızları, Trabzon’a umutlu gidiyor

sancaktepenin-yildiz-kizlari-trabzona-umutlu-gidiyor

5-6 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenecek olan Okullar Arası Puanlı Atletizm Grup Birinciliği yarışmasına katılmak için Sancaktepe’den yola çıkacaklar.
30 Nisan 2018 Pazartesi 01:12

SANCAKTEPE -  5-6 Mayıs tarihlerinde Trabzon’da düzenlenecek olan  Okullar Arası Puanlı Atletizm Grup Birinciliği yarışmasına katılmak için Sancaktepe’den yola çıkacaklar.

Türkiye Şampiyonasına katılmak için gruptan bir veya ikinci çıkmaları gerekiyor. Sancaktepe ilçesinin yıldız kızları ilçeye iyi bir derece ile dönmeyi hedeflemişler. Amaçları Türkiye Şampiyonasına katılmak.

Şehit Er Hasan Genç Ortaokulu kızlar takımı başarıdan başarıya koşuyor. Milli Atlet Bahar Doğan2ın gönüllü olarak çalıştırdığı takımdan Okul Müdürü Kenan Oduncu, kızlar takımını yarışmalara hazırlayan beden eğitimi öğretmeni Ali Doğan ve sporculardan iyi bir derece beklediğini belirtiyor.

Sancaktepe Şehit Er Hasan Genç Ortaokulunda nefesler tutulmuş, Trabzon’dan gelecek habere kilitlenmiş durumda. Yıldız Kızlar ise Sancaktepeliler bizim başarımız için dua etsinler diyorlar. 
Tevfik Erk / İstanbul 


Haber okunma sayısı: 1445

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ