Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor

sancaktepenin-caliskan-muhtarin-unu--ilce-sinirlarini-asiyor

Sancaktepe’nin çalışkan muhtarın ünü ilçe sınırlarını aşıyor
22 Eylül 2018 Cumartesi 23:04

 SANCAKTEPE - Sancaktepe ilçesinin çalışkan muhtarlarından biri olan Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe, Mahallenin gönül elçisi gibi, bir o yana bir buyana koşan derdi olanın yanında derdine derman olacak çözümler için uğraş veren bir muhtar olarak tanınıyor. 

Yaklaşan yerel seçimlerde tekrar mahallesinden Aday olan Muhtar Hasan Ağtepe, mahallesinde  güzel bir çalışmaya imza atıyor. Haftanın belirli günlerinde Kadıköy’den gelen  Katkısız tam Buğday Ekmeğini mahallesinde ki sakinlere dağıtıyor. Gelen ekmekleri oluşturduğu listesindeki isimlere   dağıtan muhtar vatandaşın hayır duasını alıyor.  Kadıköy ilçesinden özel ilişkileri sayesinde getirdiği ekmekleri vatandaşa veren Muhtar Hasan Ağtepe” Mahallemizde ekonomik sıkıntı içinde olan vatandaşlarımız var. Onlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. Gelen ekmekler tam buğday ekmeği ve katkısız, aynı zamanda cevizli ve diğer çeşitlerde olabiliyor. Bir hayır severimiz bu ekmekleri yolluyor. Maddi imkanı olmayan vatandaşlarımıza telefon açıyorum gelip alıyorlar. Ekmeği gönderen hayır severimizden Allah razı olsun. Vatandaş çok teşekkür ve dua ediyor. Buda bize yeter. “ diye konuştu.
Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe, Sancaktepe ilçesinden değil de, Kadıköy den ekmek getirmesi mahallede muhtarın ünü Sancaktepe’yi aştı yorumlarına neden oldu. 
Tevfik Erk / İstanbul  

Haber okunma sayısı: 2034

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ