Sancaktepeliler Gönülden Gönüle iftar Sofrasında buluştu

sancaktepeliler-gonulden-gonule-iftar-sofrasinda-bulustu

Sancaktepe Belediyesi, Gönülden Gönüle İftar Buluşmaları programını Sarıgazi Meclis Mahallesinde gerçekleştirdi.
17 Mayıs 2019 Cuma 02:01

SANCAKTEPE - Başkan Döğücü, sokak iftarına katılan Sancaktepelilerin masalarını tek tek dolaştı hoş geldiniz dedi.
Vatandaşların fotoğraf çektirme isteğini geri çevirmeyen Başkan Döğücü’ye kadınların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.
  

Binlerce kişinin katıldığı sokak iftarına Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, Sancaktepe Belediye Meclis Başkanvekili Av. Ercan Kader, Belediye Başkan Yardımcıları Kemal Ayyıldız, Ahmet Yılmaz, Nurettin Buyruk, Yüksel Çelik, Belediye Meclis Üyelerinden Sefanur Akça, Haşim İskender, Hasan Basri Cengiz, Belediye Birim Müdürleri, Meclis Mahallesi Muhtarı Hasan Ağtepe, Hayırseverler ve Sancaktepeliler katıldı.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü İftar öncesi yaptığı konuşmada
“  Gönül sofralarımız inşallah, bereketle, huzurla burada nice Ramazanları hep birlikte sağlık, sıhhat ve huzur içinde Rabbim sizlerle birlikte güzelliklerle paylaşmayı nasip etsin. “ dedi.

Başkan Döğücü “  Sancaktepe’miz de kardeşliği, barışı, huzuru her şeyin önünde tutan çalışmalarımıza  devam edeceğiz. Seçim öncesi verdiğimiz hiç bir sözü  es geçmeyeceğiz. Bizim vaatlerimizi yerine getirmek için sizlerin güvenine layık olabilmek için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Bunları sizlerin desteği ile yapacağız. Bu iftarı vermemize vesile olan hayırseverlerimizin her birine tek tek teşekkür ederim. Allah tuttuğunuz oruçları ettiğiniz duaları kabul etsin” İfadelerinde bulundu. 

İftar programında protokol masasının olmaması dikkat çekerken, Başkan Döğücü’ye çocukların ilgisi de gözlerden kaçmadı. Çocuklarla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Döğücü  vatandaşlar ile birlikte orucunu açtı.  

Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 2916

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ