Sancaktepeliler DİKKAT ! İsmini kullanıyorlar

sancaktepeliler-dikkat--ismini-kullaniyorlar

Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden biri olan Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız’ın ismini kullanarak para topluyorlar.
27 Ağustos 2019 Salı 20:34

SANCAKTEPE -  Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden biri olan Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız’ın ismini kullanarak para topluyorlar.

Sancaktepe’de son günlerde bir takım kimliği belirsiz kişiler, telefon dolandırıcılığı yapıyor. Sancaktepe ilçesindeki işadamlarını arayan şahıslar, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız söyledi sizi aramamızı diyerek yardım istiyorlar. Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız’ın ismini kullanan kişi veya kişiler  Yetimler Derneğinden aradıklarını ifade ederek yardım istiyorlar. 
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız konu hakkında “ Bu kişilerin yakalanması için Polis ve Savcılığa başvuru da bulunduk. Gerekli soruşturma başlatıldı. Vatandaşlarımızın ve esnaf arkadaşlarımızın mağdur olmaması için, ismimi kullanan bu şahıslara itibar etmemelerini önemle belirtirim. “ ifadelerinde bulundu.
Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Ayyıldız Yetimler Derneği adına yardım toplama gibi bir konularının olmadığını da ifade etti. Bu girişim de bulunanların yakalanması için çalışmalar başlatılmış oldu.
Tevfik Erk / İstanbul Haber okunma sayısı: 4269

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ