Sancaktepeli minik öğrenciler Akvaryum’u gezdi

sancaktepeli-minik-ogrenciler--akvaryumu-gezdi

Sancaktepe İlçesinin örnek okullarından biri olan Şehit Er Hasan Genç İlk ve Ortaokulu, öğrenci ve velilerin de katıldığı gezi programı düzenledi.
06 Mayıs 2018 Pazar 21:28

 SANCAKTEPE - Şehit Er Hasan Genç İlkokulu öğrencileri ANKA TRAVEL firmasının sunduğu profesyonel hizmetin konforu eşliğinde  Dünyanın ilk iklim temalı akvaryumu olan Viasea Akvaryum’da farklı iklim kuşakları içerisinde yaşayan binlerce deniz altı canlısının yaşamlarını gözlemlediler. Öğrencilerin  mutluluğu yüzlerine yansıdığı görüldü.  Akvaryum gezisinde deniz canlılarını meraklı bakışlarla izleyen öğrenciler,  öğretmenlerini soru yağmuruna tuttu.

Eğitim ve eğlencenin bir araya geldiği Viasea Akvaryum’da, İstanbul’un en uzun su altı akvaryum tünelinden geçen öğrenciler, köpekbalıklarıyla dolu bir dünyanın heyecanını yaşadılar. Canlı türleri hakkında rehberlerden bilgi alan  Şehit Er Hasan Genç İlkokulu öğrenci ve velileri geziden oldukça memnun olduklarını belirttiler.  
İstanbul'un tarihine yolculuk yaptılar
Şehit Er Hasan Genç Ortaokulu öğrencileri , İstanbul’un tarihine yolculuk yaptı. Topkapı, Ayasofya,  Yerebatan Sarnıcı ve Sultanahmet gezisine katılan öğrenciler, tarihi doku içinde  yer alan tüm dünya’da İstanbul’un simgesi olan müzeleri gezdi.  
Daima farklılaşmayı ilke edinen, yenilikçi, öncü, üretken sektöre yıllarını vermiş profesyonellerden kurulu kadrosu ile kısa süre içerisinde emin adımlarla ilerleyerek yeniliklerine devam eden, dinamik yapısı, konusuna hakim, araştırmacı, kendini sürekli geliştiren personeliyle Türkiye’nin önde gelen seyahat acentelerinden biri olmaya çalışan Anka Travel tur firmasına gezi sonunda  teşekkür etmeyi ihmal etmeyen veliler ve öğrenciler, okul yöneticilerine de böyle güzel bir gezi programladıkları için memnuniyetlerini bildirdiler. 
Tevfik Erk / İstanbul 


Haber okunma sayısı: 1306

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ