Sancaktepeli Dr. Gazi Karakurt “ Sesinizi duyurmak için yetki istiyorum” dedi

sancaktepeli-dr-gazi-karakurt---sesinizi-duyurmak-icin-yetki-istiyorum-dedi

CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday adayı olan Dr. Gazi Karakurt aday adayı olduğunu düzenlediği bir kahvaltı programında dostları ile paylaştı.
12 Mayıs 2018 Cumartesi 12:11

SANCAKTEPE - CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Aday adayı olan Dr. Gazi Karakurt  aday adayı olduğunu düzenlediği bir kahvaltı programında dostları ile paylaştı. 

Burada yaptığı konuşmada 24 Haziran seçimlerinin bir fırsat olduğunu söyleyen Dr. Gazi Karakurt “ Bir doktor olarak söylemek gerekirse hastalığı teşhis etmek önemli ama daha önemlisi tedavi edebilmektir. Doğru tedaviyi uygulamazsanız hastalığın teşhisini yapmanızın bir önemi kalmaz. 24 Haziran’da sizlerin oyları ile doğru tedaviyi uygulayacağız.” Diye konuştu. 


Dr. Gazi Karakurt Milletvekili adayı seçilmek veya milletvekili olmasının kendisi için çok önemli olmadığını ifade etti. Önemli olan Cumhuriyetimiz ve Demokrasimizdir diye konuşmasına devam eden Dr. Gazi Karakurt “Bir görevimiz daha var, çocuklarımıza karşı bir görevimiz var. Gençlerimize karşı bir göreviniz var. Sorumluluğumuz var. Öncelikle işimizi çok iyi yapma sorumluluğumuz var. Yaptığımız her işi çok iyi yapmak zorundayız. Birbirimize kardeşçe davranma zorunluluğumuz var. Yanlış yapılana itiraz etme zorunluluğumuz var. İyi ahlak sahibi olma zorunluluğumuz var. Üretmek, üretmek üretmek zorunluluğumuz var. Bu ülkeyi üretmeden zenginleştiremez ve Çocuklarımıza rahat bir gelecek sunamayız. İnsan olmak ve insan kalmak zorunluluğumuz var. Demokrasimizi ve Cumhuriyetimizi de daha ileriye taşıma zorunluluğumuz var. Burada aday olmak milletvekili olmak sadece sizlerin sözcülüğünü yapmak için olmalı. Buraya çıkan herkesin tek bir amacı olmalı. Bu halkın sesini bir şekilde Ankara'da duyurmak olmalı. Ben buna talibim başka hiçbir şeye talip değilim. “ ifadelerinde bulundu. Dr. Gazi Karakurt “ Özgürlük, Adalet ve demokrasi isteyen insanların Ankara’da sesi olmak için aday adayı oldum. 24 Haziran Seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ederim. Milletimizin tercihi ile 24 Haziran seçimlerinin Özgürlük, Demokrasi ve Adalete değer veren insanların yüzlerinin gülmesi dileğiyle tüm halkımıza mutluluk dolu güzel günler diliyorum” dedi.


Yoğun bir program içinde kendini bulan Dr. Gazi Karakurt, “ Şikayet yok çalışmak var” diye İstanbul Anadolu yakasında CHP İlçe başkanlıklarını ziyaret etmeye devam ediyor. Ziyaretlere  Sancaktepe siyasetinde ünlü iki isim Soner İkitemur ve Özgen Nama eşlik ediyor.  Dr. Gazi Karakurt , dernek ve ilçe başkanlıkları ziyaretlerinde gördüğü ilgiden memnun olduğunu söyledi. 
Dr. Gazi Karakurt Kimdir ?
Ardahan – Göle Balçeşme Köyü nüfusuna kayıtlı 1977 İstanbul doğumlu olan Dr. Gazi Karakurt Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu.  
2014 yılında kurduğu DİALİFE Diyaliz Grubu ile Çekmeköy, Beykoz ve Üsküdar  kliniklerini kurdu. 2015 yılından itibaren  3 yıl boyunca Bahçeşehir Üniversitesi Diyaliz Bölümünde Öğretim Görevlisi olarak ders verdi. Sancaktepe KAI Dernek Başkanlığını yaptı. Halen Sancaktepe Ardahan İl Derneği Başkanvekilliği görevini ve KAISİAD Başkan yardımcılığı görevini devam ettirmekte. 
Diyaliz sektöründe faaliyette bulunan DİADER, DİYAMER,DİHED derneklerinde, hekimlerin, hastaların ve sektörün sıkıntılarını çözmek için aktif olarak çalıştı.
Sancaktepe CHP İlçe Başkan Yardımcılığı  görevinden İstanbul Milletvekilliği adaylığı için ayrıldı.

Haber okunma sayısı: 844

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ