Sancaktepe’den yola çıktılar Ardahan’da gönülleri fethettiler

sancaktepeden-yola-ciktilar-ardahanda-gonulleri-fethettiler-

Sancaktepe’den Ardahan’a giden Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi Ardahan Çıldır’da bulunan kardeş okulda sevgi ile karşılandı.
03 Haziran 2018 Pazar 13:44

 SANCAKTEPE - Sancaktepe’den Ardahan’a giden Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi Ardahan Çıldır’da bulunan kardeş okulda sevgi ile karşılandı.

Kardeş okul projesi çerçevesinde Ardahan Çıldır’da bulunan Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi’ne ziyaret gerçekleştiren Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ekibi hazırladıkları malzemeleri okula teslim ettiler. 
Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlyas Yaşar ve ekibi Ardahan Çıldır’da ilk olarak Okul Müdürü Uğur İlhan’la tanıştı. Kardeş okul olarak karşılıklı geliştirilen projelerin gelişimi hakkında yapılan görüşmelerden sonra Sancaktepe ekibi  Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu'nu, Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Yazıcı'yı ve son olarak Çıldır Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu'nu ziyaret etti. 
Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü İlyas Yaşar “ Bura da beklediğimizin üzerinde sıcak ve samimi bir havada karşılandık. Bu bizleri çok mutlu etti. Kardeş okulumuza getirdiğimiz materyalleri teslim ettik ve posterlerimizi astık. Karşılıklı görüşmelerde bulunduk. Bizleri burada misafir eden öğretmenlerimize , okulun müdürü Uğur İlhan ve okulun idarecilerine çok teşekkür ediyorum. Kısmet olursa bizde İstanbul’da kardeş okulumuzu misafir edeceğiz.” dedi.
Sancaktepe Ekibi gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Çıldır ilçesinde doğa ve kent gezisi yaptı. 
Tevfik Erk / İstanbul


Haber okunma sayısı: 1438

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ