Sancaktepe’de Yücel Aydın SANİAD’ın yeni Başkanı oldu

sancaktepede-yucel-aydin-saniadin-yeni-baskani-oldu

Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını Sancaktepe Motta Tesislerinde bir kahvaltı ile gerçekleştirdi.
04 Mayıs 2019 Cumartesi 19:25

 SANCAKTEPE - Kısa adı SANİAD olan Sancaktepe Sanayici ve İş Adamları Derneği, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısını Sancaktepe Motta Tesislerinde bir kahvaltı ile gerçekleştirdi. 

Düzenlenen toplantıya Sancaktepe Belediye Başkanı Av. Şeyma Döğücü, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Muharrem Aydın, CHP Sancaktepe Belediye Başkanı Özgen Nama, SANİAD Kurucu Başkanı Alper Yeğin, SANİAD eski Başkanı Murat Işık, Yücel Aydın, Kızılay Sancaktepe Şube Başkanı Hilmi Yazıcı ve SANİAD üyeleri katıldı.

Başkan Yücel Aydın; “Sanayici ve işadamları olarak ülkemizin ve milletimizin kalkınması için her zaman elimizi taşın altına koyup sorumluluk almaya hazırız” dedi.

Kongre, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Geçmiş dönem gelir gider raporlarının okunarak onandığı kongrede konuşan Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü, toplumsal kalkınma noktasında sanayici ve işadamlarına önemli görevler düştüğünü kaydetti. Yerel yönetim olarak bölgede faaliyet gösteren tüm yatırımcıların talep ve beklentilerine açık olduklarını ifade eden Dögücü, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Ak Parti İlçe Başkanı Adil Kandemir ve CHP İlçe Başkanı Muharrem Aydın da yaptıkları konuşmalarda Sancaktepeli işadamlarına seslendiler. Genel kurulun son maddesi ise yeni yönetim ve denetim kurulu seçimi oldu. Tek liste halinde tüm üyelerin oyu ile işbaşına getirilen Yücel Aydın ve ekibi 2022 yılına kadar SANİAD’ın yönetimini yürütecek. Kongre sonunda bir teşekkür konuşması yapan yeni başkan Yücel Aydın, ülke ve millet kalkınması için her zaman elini taşın altına koyup sorumluluk almaya hazır olduğunu söyledi.
Yücel Aydın, “Şahsıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma bu görevi layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Bu güvene en iyi şekilde layık olmaya çalışacağız. İş dünyası olarak bölgemizin kalkınması ve milletimizin daha yüksek hayat standartlarına kavuşması için üzerimize düşeni her zaman yaptık, yapmaya devam edeceğiz. Bu çatı altında iş dünyamızın temsilcilerini bir araya getirip daha güçlü ekonomi modelleri için birlikte çalışmalar yapacağız” şeklinde konuştu. 
VİDEO - YÜCEL AYDIN'IN KONUŞMASI

 


VİDEO- MURAT IŞIK'IN KONUŞMASI


Haber okunma sayısı: 4383

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ