Sancaktepe’de Tokatlılar Kültür Platformu, Keşkek etkinliğine hazırlanıyor

sancaktepede-tokatlilar-kultur-platformu-keskek-etkinligine-hazirlaniyor

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu İlk Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Toplantıda 25 kişiden oluşan Yürütme Kurulu oluşturuldu. Platformun Başkanlığına Salih Şimşek seçildi.
05 Ekim 2018 Cuma 13:29

SANCAKTEPE - Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu İlk Yönetim Kurulu toplantısını İLKE TV stüdyolarında yaptı. Toplantıda 25 kişiden oluşan Yürütme Kurulu oluşturuldu. Platformun Başkanlığına Salih Şimşek seçildi. 


Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu, yapmayı hedeflediği ilk etkinlik “Keşkek Etkinliği”  için komisyon oluşturdu. Keşkek etkinliği ile ilgili çalışmaların yapılması ve tüm Tokatlıların birlik, beraberlik içinde etkinlikte yer alması için gerekli organizasyonun sağlanmasına karar verildi. Ayrıca toplantıda, Tokatlılar adına kurulmuş İl, İlçe ve köy dernekleri ile işbirliği yapılması kararlaştırıldı. Yapılacak olan tüm etkinliklerde   “Şimdi Birlik Zamanı” sloganı ile hareket edilmesinin sağlanması kararlaştırıldı. 

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nun Başkanlığına Tokatlıların Sancaktepe’de sevilen ismi Salih Şimşek getirildi. Başkan Yardımcılıklarına Rukkiye Yıldırım, Turhan Çakır, Yusuf Adıyaman ve Okan Erdoğan, Kaya Çardak seçildi.  

Tokat Kültür Platformu Yürütme Kurulu Salih Şimşek, Kaya Çardak, Rukkiye Yıldırım, Turhan Çakır, Yusuf Adıyaman, İsmail Şahin, Halil Yıldız, Tuncer Önder, Muharrem Yeşilırmak, Fatih Arslan, Doğan Taşdemir, Murtaza Ardemir, Cemil Pekşen, Bekir Keskin, Ahmet Erdoğan, Bilal Şahin, Durmuş Özcan, Özkan Doruk, Fatih Albayrak, Cafer Torun, Burhan Öney, Harun Doğan, Sezgin Bayar, Ramiz Aydın, İbrahim Ballı  ve Remzi Şimşek isimlerinden oluşuyor. 

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek konuşmasında  “ Tokat’ımız için yola çıktık. İnşallah Tokat’ın bütün renklerini kucaklayacağız yan yana kol kola olacağız,  Sancaktepe’de ötekisi olmayan bir Tokat arzu ediyorum. Şimdi Birlik zamanı “ ifadelerinde bulundu. 
Tevfik Erk / İstanbul 

Haber okunma sayısı: 1389

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ