Sancaktepe’de Tokatlılar keşkek etkinliğine hazırlanıyor

sancaktepede-tokatlilar-keskek-etkinligine-hazirlaniyor

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Keşkek programı hazırlığını tüm hızınla sürdürüyor.
03 Ocak 2019 Perşembe 12:01

SANCAKTEPE -  Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Keşkek programı hazırlığını tüm hızınla sürdürüyor.  Sancaktepe ilçesinde Tokatlıların bir arada Sancaktepeli komşuları ile paylaşacağı Keşkek Etkinliği hazırlıkları için   Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu üyeleri Sancaktepe Belediyesinde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek, Başkan Yardımcısı Yusuf Adıyaman, Kaya Çardak, Burhan Üney, Memiş Aydoğdu, Sadettin Koçyiğit veMustafa Memiş, İsmail Aktaş, Yunus Aybakan ve Sanatçı Gül hanımdan oluşan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu üyeleri, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç, Hasan Kamal, Rıfkı Bektaş, Ömer Yazıcı, Yüksel Çelik’i ve Birim Müdürlerinden Hilmi Yazıcı’ya nezaket ziyaretinde bulundular. 

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu Başkanı Salih Şimşek ve beraberindekiler, ziyaretlerde Samandıra Kültür Merkezinde 19 Ocak tarihin da gerçekleştirilecek olan Keşkek Etkinliğine davette bulundular.
Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanan Ömer Yazıcı ve Yüksel Çelik’e de yeni görevlerinin  hayırlı olması temennisi ile başarılar dilediler.

Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu, gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından Samandıra Kültür Merkezinde gerçekleştirecekleri etkinlik ile çalışma yaptılar. 
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 1162

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ