Sancaktepe’de siyasete kaptan geldi

sancaktepede-siyasete-kaptan-geldi

Gelecek Partisi Sancaktepe Kurucu İlçe Başkanlığına Murat Şahin atandı.
03 Temmuz 2020 Cuma 08:06

 Sancaktepe’de Gelecek Partisi İlçe Başkanı belli oldu. Gelecek Partisi tüm yurtta olduğu gibi İstanbul İli ilçelerinde de ilçe başkanlıklarını kuruyor. Sancaktepe ilçesin de ilçe başkanı kim oldu konusu merak ediliyordu. 


Siyasetle uzaktan yakından ilgisi olmayan Sancaktepe yaşayan, ekmeğini denizden kazanan denizci olan uzak yol kaptanı Murat Şahin Sancaktepe kurucu ilçe başkanı olarak atandı. 

Murat Şahin  1982 Yılında İstanbul doğumlu. 2 çocuk babası olan Şahin denizciliğe gönül vermiş birisi. Uzak Yol Kaptanı olan Murat Şahin, Uluslararası bir şirkette yöneticilik yapıyor. 
Kocaeli üniversitesi Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksek Okulu mezunu. Sonrasında AÖF İşletmeyi bitirmiş. 
Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin “ Siyasete ilgim vardı fakat mesleğim gereği hayatımız hep denizlerde geçiyordu, fırsatımız olmadı. Deniz hayatına noktayı koyduktan sonra artık kara da çalışmaya başladım. Siyasetle ilgilenme şansım artık var.  Gelecek Partisine müracaatta bulundum, beni bu göreve layık gördüler.” Şeklinde konuştu.Siyaseti insanları ötekileştirmeden yapacaklarını söyleyen Gelecek Partisi Sancaktepe İlçe Başkanı Murat Şahin “ Eleştirmek ve şikayet etmek çok kolay, bizim eleştiriyle işimiz yok. Ortak akıl da buluşmak için siyasete renk katacaklarını dile getirdi. Erken seçim olmaz ise Sancaktepe ilçesinde çalmadık kapı bırakmayacağız. Tüm ilçeyi ortak payda da buluşturmak için çalışmalarımız olacak. Herkesi kucaklayan bir siyasi anlayışla, halkın yapılmasını istediklerine öncelik veren anlayışla siyaset sahnesinde olacağız. “ ifadelerinde bulundu.İlçe yönetimi oluşturma çalışmalarına başladıklarını söyleyen İlçe Başkanı Murat Şahin son olarak kendisinin yönetim anlayışının “ Başarı ilçe yönetimin başarısı olacak. Başarısızlık ise bana aittir” olduğun söyledi. 
 

Haber okunma sayısı: 14902

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ