Sancaktepe'de Oyuncak Kumbarasına Muhtar Adayı Sedattin Önel’den destek geldi

sancaktepede-oyuncak-kumbarasina-muhtar-adayi-sedattin-onelden-destek-geldi

Oyuncak Kumbarası projesi ile öğrenciler kendi oyuncaklarını, hiç tanımadıkları Anadolu’da bir okulda bulunan arkadaşlarına yollayacaklar.
11 Mart 2019 Pazartesi 02:48

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Meclis Mahallesinde bulunan Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu gerçekleştirdiği Oyuncak Kumbarası ilgi mahalle sakinleri tarafından ilgi görmeye başladı.


Oyuncak Kumbarası projesi ile öğrenciler kendi oyuncaklarını, hiç tanımadıkları Anadolu’da bir okulda bulunan arkadaşlarına yollayacaklar. 

Oyuncak Kumbarası haberini gören Sancaktepe Meclis Mahallesi Muhtar Adayı Sedattin Önel, “ Proje çok güzeldi. Mahallemizin okulu, Oyuncak Kumbarası fikri de güzel madem mahallemizdeki komşularımızın çocukları böyle bir proje de varlar. Bizim de çorbada tuzumuz olsun istedik. Karınca kararınca destek vermek istedim. Anadolu’da bir okulumuza gönderilecek olan oyuncaklarla çocuklar oynayacaklar. Oyuncalar çocukların da gelişmesinde önemli bir rol oynar. Çocukken hangimiz oyun oynamadık. Oyuncağı olmayan çocukları da düşünmek lazım. “ dedi.

Sarıgazi Ahmet Keleşoğlu İlkokulu Müdürü Muzaffer Henden “  Projemizle çocuklarımız paylaşmanın güzelliğini tatmış olacaklardır. Belki de hayatlarında hiç oyuncağı olmamış kardeşlerine yardım etmenin mutluluğunu yaşayacaklardır. Projeyi gerçekleştiren öğretmen arkadaşlarımı ve öğrencilerimi tebrik ediyorum. Çevre sakinlerimizin duyarlı davranışlarına teşekkür ediyorum. Mahallemiz sakinlerinden komşumuz Sedattin Önel beye bu örnek davranışından dolayı ayrıca teşekkür ederim. ” dedi.Haber okunma sayısı: 1706

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ