Sancaktepe’de Müzik Her Yerde

sancaktepede-muzik-her-yerde-

Sancaktepe’de Müzik Her Yerde
22 Nisan 2019 Pazartesi 01:18

SANCAKTEPE - Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü üç yıldır devam ettirdiği Müzik Her Yerde projesi devam ediyor.  Öğrencilerden oluşan müzik grupları gitarları, sazları ve söyledikleri şarkılarla Müzik Her Yerde projesini gerçekleştiriyorlar. 

Samandıra Meydanında bulunan Saat Kulesi önünde ekipmanlarını yerleştiren öğrenciler. Şarkılarına başlayınca etrafta seyretmeye başlayan vatandaşlarda şarkılara eşlik etti. Vatandaşlar, cep telefonları  ile kayıt yapmaya başladı. Sancaktepe müzik etkinlikleri ve konserler yapılmalı diye görüşlerini de söyleyen vatandaşlar öğrencilerin verdiği mini konserini alkışlarla desteklediler.

“Müzik Mutluluğun Ortak Dilidir” sloganıyla yola çıkan Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün bu projesi müzik sever öğrenciler tarafından da olumlu bulunuyor. 

Sancaktepe Fatih Borsa İstanbul Mesleki ve Teknik Lisesi öğrencilerinden Kadir Devran, Kaan Destegül, Akın Babakıray, Mertcan Çam, Zehra Karaya'dan oluşan müzik gurubu ve öğretmenleri Cengiz Şahin ile birlikte söyledikleri şarkılarla Sancaktepe’de müzik her yerde dedirttiler.
Tevfik Erk / İstanbul

Haber okunma sayısı: 4254

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ