Sancaktepe'de Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,“Tek işim muhtarlık olacak “

sancaktepede-muhtar-adayi-imren-gucukserbetcitek-isim-muhtarlik-olacak-

Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi “ Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.”
04 Ekim 2018 Perşembe 13:02

 SANCAKTEPE - Uzun yıllar Sancaktepe Mevlana Mahallesinde oturan İmren Güçükşerbetçi, yaklaşan 2019 yerel seçimlerinde Mahallesinde Muhtar Adayı oldu. İmren Güçükşerbetçi, Kastamonulu bir mahalle sakini. Aynı zamanda Sancaktepe Kastamonulular Dernek Başkanı olan İmren Güçükşerbetçi  “Mevlana Mahallesinin eksiklerini biliyorum “ diye söze başladı.
İmren Güçükşerbetçi, “
Mahallemizde iki dönem üst üste kimse muhtar olamadı. Ben bunu değiştirmek istiyorum. Mahalle sakinlerimiz memnun olursa muhtardan ikinci dönemde muhtar seçilebilirsin. Benim tek bir amacım var. Muhtar olmak ve Mahalle sakinlerine hizmet etmek. Mevlana Mahallesinde kültür programları ve sosyal hizmetler alanında yardımlaşmayı mahalle sakinlerine sunabilmek. İkinci bir işim asla olmayacak. Tek işim Muhtarlık olacak. Muhtarlığı ek iş olarak yapmayacağım. İşte bu yüzden Mevlana Mahallesi Muhtarına kavuşacak diyorum.” Diye konuştu.
Sancaktepe Kastamonulular Dernek Başkanlığı’nı yapan İmren Güçükşerbetçi, sosyal konularda duyarlı, sempatik kişiliği ile çevresinde sevilen bir isim.
Gönüllü olmayı ve hizmet etmeyi iyi bilen çevresine duyarlı, hayır sever bir mahalle sakini. 
Muhtar Adayı İmren Güçükşerbetçi,” Dernek Başkanlığımdan biliyorum . Bir çok konunun çözümleri kolay olabiliyor. Neyi nereden isteyeceğini bilmek yeterli. Ben bir yola çıktım. Mahallede ki komşularımızın iradesine güveniyorum.” Diye sözlerini noktaladı. 
 
İlerleyen süreçte projelerini ve mahallede yapılmasını düşündüğü çalışmaları açıklayacak olan İmren Güçükşerbetçi'nin adaylığı  şimdiden mahalle sakinleri tarafından memnunlukla karşılandı. 


İmren Güçükşerbetçi
01.01.1971 Tarihinde Kastamonu Araç İlçesinde dünyaya geldi. 1985 yılında İstanbul geldi. 1995 yılından bu yana Mevlana Mahallesinde oturuyor. 23 yıldır sivil toplum kuruluşlarında çeşitli görevlerde gönüllü olarak çalıştı.  Halen Sancaktepe Kastamonulular Derneği Başkanlığını yapmakta. 
Tevfik Erk / İstanbulHaber okunma sayısı: 2538

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ