Sancaktepe'de Haziran ayı muhtarlar toplantısı yapıldı

sancaktepede-haziran-ayi-muhtarlar-toplantisi-yapildi

Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi.
04 Temmuz 2018 Çarşamba 12:07

SANCAKTEPE -  28 Haziran Perşembe günü Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleşen Muhtarlar toplantısına, Kaymakam Adnan Çakıroğlu’nun yanı sıra Kamu Kurum Müdürleri ve Sancaktepe’de görev yapan Mahalle muhtarları katıldı.

 
Toplantını açılış ve selamlama konuşmasını yapan Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu; Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekilli Genel Seçiminin Sancaktepe genelinde huzur ve güven içinde geçmesinden dolayı muhtarların verdiği katkıya teşekkür etti.
 
Kaymakam Çakıroğlu, ‘’Muhtarlar vatandaşların dertlerini yakından izleyenler olarak aslında bizlerin gözleri; onların şikâyetlerini, taleplerini dinlemeleri açısından kulaklarımızdır. Bunun için muhtarlarımızın sorunlarına bir an önce çözüm bulunması konusunda arkadaşlarımız gayret ediyor. Sizden gelen talepler öncelikli olarak gündeme alınıyor ve öncelikli olarak çözülmeye çalışılıyor’’ dedi.
 
Daha sonra muhtarlar sırası ile söz alarak mahallelerindeki alt yapı,  eğitim ve yatırımlar ile ilgili taleplerini ve sorunlarını iletti.
 
Muhtarların sorun ve taleplerine yönelik toplantıda hazır bulanan kurum müdürleri ilgili muhtarlara gerekli bilgilendirmeleri yaparak, istişare ve çözümler için gerekli notları aldı.
 
Toplantı  İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun ilçe mahalle muhtarlarına Ortaöğretime Geçiş ve Yerleştirme sürecine ilişkin yürütülecek iş ve işlemler hakkında bilgi vermesiyle son erdi.Haber okunma sayısı: 1225

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ