Sancaktepe’de Dadaş Başkan Çelebi Belediye Meclis üyeliği için başvurdu

sancaktepede-dadas-baskan-celebi-belediye-meclis-uyeligi-icin-basvurdu

Sancaktepe ilçesinde sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Sancaktepe Erzurumlular Derneği, ilçedeki etkinliklerde Dernek Başkanı Hanifi Çelebi ile farkındalığını her zaman ortaya koyan derneklerden biri oldu.
01 Aralık 2018 Cumartesi 21:56

SANCAKTEPE - Sancaktepe ilçesinde sivil toplum kuruluşları arasında yer alan Sancaktepe Erzurumlular Derneği, ilçedeki etkinliklerde Dernek Başkanı Hanifi Çelebi ile farkındalığını her zaman ortaya koyan derneklerden biri oldu. 38 yıldır Sancaktepe’de yaşayan, toplumun her kesimiyle barışık olan, toplum tarafından sevilen biri olarak tanınan Hanifi Çelebi belediye meclisi üyesi olmak için başvurmaya karar verdi. 

Sancaktepe Erzurumlular Dernek Başkanı Hanifi Çelebi, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanlığına Belediye Meclis Üyeliği için başvuruda bulundu. Hanifi Çelebi’yi başvuru sırasında Erzurumlu kanat önderleri ve köy dernek başkanları da yalnız bırakmadılar. 

Belediye Meclisi Üyeliği için Aday Adaylığı başvurusu yapan Hanifi Çelebi “ 3-4 aydır arkadaşlarımızla fikir alışverişinde bulunuyorduk. Arkadaşlarımızın ve dernek yöneticilerimizin ısrarları sonucunda  başvurmaya karar verdik. Bir Erzurumlu olarak hemşehrilerimizin desteklerini alacağımızı biliyoruz. Göreve talip olduk. Hakkımızda hayırlısı olsun.” Dedi. 

Başvuru işlemleri bittikten sonra alındı  evrakını  AK Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Nurullah Aktaş, Hanifi Çelebi’ye teslim etti. 
Günün anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından başvurusu sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul


Haber okunma sayısı: 879

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ