Sancaktepe’de “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi

sancaktepede-bir-ergenin-anne-babasi-olmak-konulu-seminer-verildi

Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Yar. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu seminer verildi.
04 Nisan 2018 Çarşamba 04:58

SANCAKTEPE - Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde aile ve çocuk arasındaki iletişimin önemini vurgulamak amacıyla düzenlenen seminerde Yar. Doç. Dr. Oktay Aydın velilere daha iyi bir iletişim hakkında bilgi verdi.

Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın tarafından “Bir Ergenin Anne-Babası Olmak” konulu veli seminer 30 Mart 2018 Cuma günü 10.30’da gerçekleştirildi.
Aydın, ergenin beyin ve düşünce yapısından, ergenden neler bekleneceğinden ve nasıl iletişime girmek gerektiğini anlattı. 
Velilerin ilgi gösterdiği seminere katılım yoğun oldu. Seminerin ardından soru cevaplara geçildi. Velilerin sorularını cevaplayan  Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın seminere gösterilen ilgiden memnun oldu. Seminerin çok verimli geçtiğini belirten veliler okul yöneticilerinden yeni seminerler talep ettiler.  
Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen seminerin ardından Okul Müdürü İlyas Yaşar, Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın’a teşekkür ederek çiçek ve plaket takdim etti.
Seminer çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.
Tevfik Erk / İstanbul 
Haber okunma sayısı: 1156

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ