Sancaktepe’de bir birinden güzel projelere imza atıyorlar

sancaktepede-bir-birinden-guzel-projelere-imza-atiyorlar

Sancaktepe ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan SİYAD Sancaktepe Şubesi ilçe de fark yaratan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.
06 Temmuz 2020 Pazartesi 14:15

Sancaktepe ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşları arasında yer alan  Kısa adı SİYAD Sancaktepe Şubesi olan Sinop İli ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Sancaktepe Şubesi yönetim olarak ilçe de fark yaratan çalışmalara imza atmaya devam ediyor.


SİYAD Sancaktepe Şube Başkanı Ufuk Aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri hazırladıkları çalışmaları imkanlar ölçüsünde bir bir hayata geçirmeye  başladılar.

SİYAD Sancaktepe Şubesi olarak “ Hoş Geldin Bebek “ kampanyasını başlatan dernek yöneticileri Sancaktepe İlçesinde kendi Hemşehrileri arasında bebekleri olan aileleri ziyaret edip hoş geldin bebek ziyaretleri gerçekleştiriyor,  hediyelerini takdim ediyorlar.

SİYAD Sancaktepe Şube Ufuk Aydın ve Derneğin Kadın Kolları Başkanı Sultan Gökdemir Güney  ilk ziyaretlerini ilçede Taşçı çiftine gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Ufuk Aydın “ Yavrumuza Yüce Allah’tan Hayırlı bir ömür diliyoruz” dedi.
Tevfik Erk / İstanbul


 

Haber okunma sayısı: 10538

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ