Sancaktepe’de Akustik Müzik Evi Müzik severleri bekliyor

sancaktepede-akustik-muzik-evi-muzik-severleri-bekliyor

Sancaktepe’de Akustik Müzik Evi Müzik severleri bekliyor
03 Ocak 2020 Cuma 12:45

SANCAKTEPE - Sancaktepe Samandıra’da yeni bir işletme faaliyete geçti. Akustik Müzik Evi, hem ders veriyor, hem de müzik aletlerinin satışını yapıyor. 


Bir müzik aleti kullanabilmeyi hayal eden birisi, müzik öğretmenleri eşliğinde aldığı eğitimle bağlama veya gitar çalma imkanına kavuşabileceğini söyleyen Akustik Müzik Evi Yöneticisi Hatice Metin; “ Müzik benim hayalimdi, küçük yaşlarda müzik eğitimi almıştım. Müzik dışında işlerde çalıştım. Kendi oğlumun da müziğe olan ilgisini gördüğümde kararımı verdim. Hayalimi gerçekleştireceğim dedim. Müziği seviyorum. Sanat güzel ve değerlidir. İşte bu yüzden böyle bir işletme açtım. Müzik aletlerinin satışını yapıyorum ve müzik eğitimi almak isteyenlere de müzik öğretmenleri sayesinde müzik eğitimi almalarını sağlıyorum. “ dedi.

Müzik sever gençlerin daha çok ilgi duyduğu Sancaktepe Akustik Müzik Evinde bağlama, gitar, şan, piyano, keman gibi müzik aletlerinin ve malzemelerinin satışı yapılıyor. Ayrıca bu konuda özel ders veya grup dersi almak isteyenler de Akustik Müzik evinde bu imkanı bulabiliyor. 
Tevfik Erk / İstanbul 


Haber okunma sayısı: 682

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ