Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde Kurban ve Aşure Lokması paylaşıldı

sancaktepe-yenidogan-cemevinde-kurban-ve-asure-lokmasi-paylasildi

Sancaktepe Yenidoğan Cemevi, Kurban ve Aşure Lokması yoğun katılımla gerçekleşti
28 Eylül 2018 Cuma 01:11

 SANCAKTEPE - Sancaktepe Yenidoğan Cemevi, Kurban ve Aşure Lokması yoğun katılımla gerçekleşti. Muharrem Ayı Yas-ı Matem Oruçlarının bitmesi ile Sancaktepe ilçesinde bulunan Cemevleri Kurban ve Aşure lokmasını canlarla paylaşıyorlar. 


Sancaktepe Yenidoğan Cemevi’nde Cem Evi Dedesi Mustafa Arslan’ın okuduğu duaların ardından lokmalar paylaşıldı.  Yenidoğan Cemevi’nin verdiği kurban ve Aşure Lokmasına, Karaca Ahmet Sultan Dergahı Başkanı Muharrem Ercan ve Yönetim Kurulu üyeleri Turan Taşdelen, Kemal Babataş, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Alican Altay, Arslan Zor, Yasin Ilgar,  Sancaktepe Belediye CHP Meclis Üyesi Ali Duman, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkan Yardımcısı Bedir Taşan ve Yöneticileri, Sarıgazi Cemevi Başkanı Erdal Sağır ve Başkan Yardımcısı Vahan Yıldız, Emek Cemevi Başkanı Özgür Gülşen, Yunus Emre Cemevi Başkanı Erol Koç ve canlar katıldı. 

Yenidoğan Cemevi Başkanı Rıza Atmaca, Kurban ve Aşure Lokmasına katılan tüm canlara tek tek teşekkür etti. Başkan Rıza Atmaca “ Tutulan oruçları edilen duaları Allah kabul etsin” dedi. 
Tevfik Erk / İstanbul Haber okunma sayısı: 6728

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ