Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’ndan Siyasi Partilere ziyaret

sancaktepe-tokatlilar-kultur-platformundan-siyasi-partilere-ziyaret

Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor.
30 Ekim 2018 Salı 20:32

SANCAKTEPE - Kurulduğu günden beri ses getirmeye başlayan Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu her geçen gün gücüne güç katıyor. Gerçekleştirdikleri ziyaretlerde oldukça kalabalık gelen Tokatlılar ilçede rüzgar gibi esmeye başladık mesajını verir gibiydi. 
Sancaktepe İlçesinde bulunan siyasi partilere ziyaret eden Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu sırası ile AK Parti Sancaktepe, MHP Sancaktepe ve CHP Sancaktepe ilçe başkanlıklarına nezaket ziyaretinde bulundular. 
Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu’nu makamında kabul eden AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, “ İlçemizde böyle güzel oluşumlara ihtiyaç var. Çok sesliliği bir arada bulundurmak zor gibi gözükse de olması gereken budur. Hepimiz kardeşiz, kardeş olduğumuzun bilinci ile bir arada yaşamayı, sevince ve kedere de ortak olmak lazım. Nereli olursak olalım önemli olan artık  Sancaktepeliyiz. Sancaktepe’de  bir arada el ele verip güzel bir kent oluşturmalıyız.  Sizlerin bir araya gelip oluşturduğunuz bu platformun öncelikle sizlere, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ederim.“ ifadelerinde bulundu.
Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu  Başkanı Salih Şimşek Ak Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir’e teşekkür etti.  Salih Şimşek “ Bizim amacımız belli Sancaktepe ilçesinde Tokatlılar olarak nüfus bakımından ilk sıralarda olmamıza rağmen birlik beraberlik içinde tüm renklerin oluşturduğu bir platform ile örnek olmak amacıyla yola çıktık. Gördük ki insanlar bir adım atılmasını bekliyormuş. Sancaktepe ilçesinde bir sivil toplum kuruluşunda bu bakımdan da örnek olmasını istiyoruz.” Dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Adil Kandemir ile samimi bir havada geçen ziyarette içilen çayların ardından sona erdi. İlçe Başkanı Adil Kandemir misafirlerini kapıda tek tek uğurladı. 


Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformunun ikinci durağı MHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı oldu. Tokatlıları kapıda karşılayan İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu, misafirlerini toplantı salonunda ağırladı. Emrah Danacıoğlu “bu kadar güzel birliktelik oluşmanızdan mutluluk duydum “ dedi. 
MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu “ Sivil toplum kuruluşları günümüzün en büyük mega kentlerinden biri olan İstanbul’da örf, adet ve ananelerinin unutulmaması ve yaşatılması adına büyük bir öneme sahiptir.
Bu vesile ile Sancaktepemizde büyük bir nüfus çoğunluğuna sahip olan Tokatlıların senlik, benlik ayrımına düşmeden böyle bir tablo ile burada olması mutluluk sebebimizdir. Bu vesile ile ziyaretlerinizden dolayı Platform Başkanı Sn.Salih Şimşek ve siz kıymetli yöneticilerine teşekkür ediyorum. Varlığınız birliğiniz daim olsun.” Diye konuştu.
Sancaktepe Tokatlılar Platform Başkanı Salih Şimşek’de “hem platform adına hem de yönetici arkadaşlarımız adına bizleri kabul etmenizden dolayı teşekkür ederim “dedi.
Samimi havada gerçekleşen sohbetin ardından günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile ziyaret sona erdi.Sancaktepe Tokatlılar Kültür Platformu yöneticileri üyelerinin son durağı CHP Sancaktepe İlçe Başkanlığı oldu.  CHP Sancaktepe İlçe Yöneticilerin hazır bulunduğu nezaket ziyaretinde tanışma kısmının ardından Platform Başkanı  Salih Şimşek ve Başkan yardımcısı Kaya Çardak, platformun kuruluş amacını anlattı.  Tokatlıların etkinliklerinde destek istedi. Kısa süren ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
Tevfik Erk /İstanbulHaber okunma sayısı: 776

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ