Sancaktepe Sınav Ortaokulu ilk mezunlarını verdi

sancaktepe-sinav-ortaokulu-ilk-mezunlarini-verdi

Sancaktepe Sınav Ortaokulu ilk mezunlarını verdi. 21 mezun veren okulun mezuniyet töreni okul bahçesinde gerçekleşti
10 Haziran 2018 Pazar 14:35

SANCAKTEPE - Sancaktepe Sınav Ortaokulu ilk mezunlarını verdi. 21 mezun veren okulun mezuniyet töreni okul bahçesinde gerçekleşti. Mezuniyet törenine Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Şenel, okul müdürü Nesimi Alpkılıç, okul yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri ve veliler katıldı. 


ALPKILIÇ, “TARİHİ BİRGÜN YAŞIYORUZ”
Açılış konuşmasını yapan okul müdürü Nesimi Alpkılıç, "Şu an tarihi bir gün yaşıyoruz. İlk mezunlarımızı veriyoruz. 21 pırıl pırıl öğrencimiz okulumuzun ilk mezunları olmaya hak kazandılar. Ailelerin bizlere teslim ettiği öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmeye çalıştık. Bu özverili yolda emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Siz veliler, sevginizi çocuklarınızdan eksik etmeyiniz. Sevgili öğrencilerimiz, çok çalıştınız, çok yoruldunuz. Sizlerin güzel günlere uyanmanızı ve tüm insanlığa faydalı olmanızı diliyorum." diye konuştu. 

ŞENEL, “BUGÜN İLERİDE ÖZLEMLE ANILACAK BİR GÜNÜNÜZDÜR”
Sınav Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Şenel ise "Ortaokulumuzun ilk mezun töreni. Kıymetli velilerimizi öncelikle kutluyorum. Bizim okulumuzu tercih ettikleri için de teşekkür ediyorum. Gayret gösteren öğretmenlerimize de çok teşekkür ediyorum. Bugün, ileride özlemle anılacak bir gününüzdür. Gireceğiniz LGS'den iyi puan alacağınızı umuyorum. Siz sevgili öğrenciler, başarılarınızın devamını diliyorum." şeklinde konuştu. 
Konuşmaların ardından Sancaktepe Sınav Ortaokulu’ndan mezun olan öğrencilere diplomaları verildi. Tören, mezuniyet pastasının kesilmesi ve keplerin havaya atılmasıyla sona erdi.
Haber okunma sayısı: 1234

sa


Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ